FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Załamanie pogody opóźni się. Kiedy nadejdą deszcze, burze i duże ochłodzenie?

Coraz więcej dobrych wiadomości. Spodziewane załamanie pogody z burzami, deszczem i większym ochłodzeniem opóźni się, a to oznacza dłuższe chwile z przyjemnym ciepłem i słońcem.

Kiedy nadejdzie załamanie pogody? Fot. Pixabay.
Kiedy nadejdzie załamanie pogody? Fot. Pixabay.

Załamanie pogody miało nadejść już we wtorek (9.04), jednak pewne jest, że się opóźni. Dzięki temu pierwsze dwa dni tego tygodnia będą słoneczne i wyjątkowo ciepłe, w sam raz na aktywność na wolnym powietrzu.

W poniedziałek (8.04) większe przejaśnienia i rozpogodzenia, a przelotne deszcze i burze jedynie miejscami na Pomorzu i wybrzeżu. Na termometrach po południu odnotujemy od 24 do 26 stopni, a na Dolnym Śląsku od 26 do 30 stopni. Chłodniej tylko nad morzem.

Prognoza pogody na poniedziałek.

Wtorek (9.04) nie przyniesie większych zmian. Nadal będzie słonecznie i sucho, a jeśli popada i zagrzmi to nadal jedynie nad Bałtykiem. Termometry pokażą od 23 do 26 stopni, a na zachodzie do 26-30 stopni w cieniu.

Prognoza pogody na wtorek.

Załamanie pogody nadejdzie dopiero w nocy z wtorku na środę (9/10.04), najpierw do zachodnich województw. W środę (10.04) w ciągu dnia strefa przeważającego zachmurzenia i przelotnych, słabych opadów deszczu obejmie większość regionów.

Prognoza pogody na środę.

Przede wszystkim mocno się ochłodzi, ponieważ temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 10 do 13 stopni, jedynie na wschodzie, gdzie będzie najpogodniej, spodziewamy się od 15 do 20 stopni.

Tym razem zmiany w pogodzie nie będą oznaczać obfitych opadów, lecz jedynie symboliczne. W drugiej połowie tygodnia będzie sporo pogodnych dni, a opadów więcej im bliżej weekendu (13-14.04). Najbardziej zmienią się temperatury, bo spadną do około 15 stopni.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news