FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Pogoda na weekend. Gdzie przydadzą się parasole, a gdzie będzie ciepło i słonecznie?

Przed nami pierwszy słoneczny i ciepły weekend od dłuższego czasu. Warto więc go wykorzystać na aktywność poza domem. Jednak zanim coś zaplanujemy, trzeba sprawdzić prognozę, bo miejscami może padać deszcz.

Fot. Pixabay.
Fot. Pixabay.

Sobota będzie nieco chłodniejsza od niedzieli, ale w zamian nie powinno padać. W niedzielę trzeba mieć ze sobą parasole, bo miejscami mogą się pojawiać przelotne deszcze.

Pogoda na sobotę

W sobotę (18.03) sporo większych przejaśnień, a na południu i południowym wschodzie także rozpogodzeń. Nie spodziewamy się żadnych opadów.

Prognoza pogody na sobotę.

Na termometrach w nocy i nad ranem od zera na wschodzie do 5 stopni na zachodzie. Po południu odnotujemy od 8 stopni na północnym wschodzie do 13 stopni na zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany z południa.

Pogoda na niedzielę

W niedzielę (19.03) zza chmur będzie wyglądać słońce, szczególnie na południu i południowym wschodzie, gdzie utrzymają się większe rozpogodzenia. Jedynie na zachodzie będzie się chmurzyć i tam może słabo i przelotnie popadać.

Prognoza pogody na niedzielę.

Temperatura wyniesie nad ranem od zera na wschodzie do 7 stopni na północnym zachodzie. Po południu ociepli się, od 10 stopni na północnym wschodzie do 15 stopni na zachodzie. Wiatr z południowego zachodu będzie słaby.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news