FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Piorun uderzył tuż przed nim, wysadzając w powietrze kostkę brukową i studzienkę [WIDEO]

Pewien kierowca z Singapuru przeżył chwile grozy, gdy tuż przed jego samochodem w studzienkę kanalizacyjną uderzył piorun. To, co ujrzał, potrafi zjeżyć włosy na głowie. Siła wybuchu metanu była tak duża, ze kostki brukowe wystrzeliły w powietrze. Zobacz nagranie.

Fot. YouTube / Zac.
Fot. YouTube / Zac.

Od kiedy kierowcy filmują swoją jazdę za pomocą kamerek samochodowych, możemy ujrzeć spektakularne zdarzenia. Niewątpliwie należą do nich uderzenia piorunów. Widzieliśmy już błyskawice bijące w ciężarówki, drzewa i nawierzchnię dróg.

Tym razem pokażemy Wam uderzenie pioruna w studzienkę kanalizacyjną przed wyjazdem z parkingu podziemnego. Zdarzenie sfilmował pewien kierowca z Singapuru. To była zaledwie chwila. Pojawił się błysk, chwilę później doszło do zapłonu metanu ze studzienki, a właz kanalizacji i kostka brukowa wystrzeliły w powietrze.

Na szczęście nikogo w pobliżu nie było. Kierowca miał sporo szczęścia, bo gdyby znalazł się w feralnym miejscu 2 sekundy wcześniej, kostki brukowe mogłyby rozbić przednią szybę pojazdu i go zranić lub piorun uderzyłby w samochód. Natura nie przestaje nas zaskakiwać.

Źródło: TwojaPogoda.pl / Twitter.

prognoza polsat news