FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Pogoda na weekend. Czy będzie ciepło i słonecznie, a może zimno i deszczowo?

Zbliża się weekend, więc większość z nas zadaje sobie pytanie, czy pogoda pozwoli nam na spokojny wypoczynek na świeżym powietrzu. Czy trwające złamanie pogody przeciągnie się też na końcówkę tygodnia? Sprawdź prognozę!

Fot. TwojaPogoda.pl
Fot. TwojaPogoda.pl

Jedno jest pewne, w weekend nigdzie nie spodziewamy się deszczu. Utrzyma się sucha pogoda. Jednak czy będzie się poważniej chmurzyć i jaka jest spodziewana temperatura?

Pogoda na sobotę

W pierwszy dzień weekendu zapowiada się słonecznie, ale raczej nie bezchmurnie. Najpogodniej będzie na południu, w centrum i na wschodzie. Więcej chmur zgromadzi się nad regionami zachodnimi i północnymi.

Temperatura nie przekroczy 20 stopni, ale zimno nie będzie. Termometry wskażą maksymalnie od 16 stopni na północnym wschodzie do 20 stopni na zachodzie.

Prognoza pogody na sobotę. Fot. TwojaPogoda.pl

Pogoda na niedzielę

Zachmurzenie odwróci się. Tym razem na zachodzie będzie najpogodniej, miejscami niemal bezchmurnie. Więcej obłoków zgromadzi się natomiast nad wschodnimi województwami.

Temperatura nie ulegnie zmianom, nadal będzie przyjemnie ciepło, ale bez rewolucji. Od 17 stopni na północnym wschodzie do 21 stopni na zachodzie.

Prognoza pogody na niedzielę. Fot. TwojaPogoda.pl

Pogoda tym samym nie powinna nam pokrzyżować planów wypoczynku na świeżym powietrzu. Będzie słonecznie, sucho i umiarkowanie ciepło. Jedynie wieczory, noce i poranki będą zimne, lokalnie z przygruntowymi przymrozkami.

Źródło: TwojaPogoda.pl

Komentarze

prognoza polsat news