FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

TwojaPogoda.pl wspiera Mikołajkowy Blok Reklamowy. Też możesz pomóc chorym dzieciom. Sprawdź, jak!

Dzisiaj już po raz piętnasty, nie wychodząc z domu, możesz pomóc chorym dzieciom, podopiecznym Fundacji Polsat. Sprawdź, jak!

Fot. Polsat.pl
Fot. Polsat.pl

W Mikołajki, 6 grudnia, od godziny 18:45 włącz razem z nami telewizję POLSAT, telewizję internetową IPLA lub stronę Polsat.pl i obejrzyj specjalny Mikołajkowy Blok Reklamowy. To wystarczy, aby dzięki poświęconym kilku minutom swojego cennego czasu, można było zebrać mnóstwo pieniędzy dla chorych dzieci.

Podczas poprzednich 14. edycji Mikołajkowego Bloku Reklamowego udało się nazbierać ponad 17,5 miliona złotych. Do dziś Fundacja Polsat objęła swoją pomocą ponad 33 tysiące dzieci. Tym razem będzie to jubileuszowa, piętnasta edycja szczytnej akcji Telewizji POLSAT i Biura Reklamy Polsat Media, z której wpływy zostaną obliczone na podstawie wyników oglądalności, a następnie przekazane w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

Jeśli jeszcze nie domyśleliście się, kto wciela się w rolę Świętego Mikołaja, to zdradzimy Wam w tajemnicy, że ponownie wybitny aktor Krzysztof Kowalewski. W tym roku wspomogą go dziennikarze redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport oraz gwiazdy produkcji znanych z anteny Telewizji POLSAT. Będą to: Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki - Dorota Gawryluk, a także Paulina Chylewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Sienkiewicz, Magdalena Stużyńska-Brauer, Aneta Zając, Katarzyna Skrzynecka, Jarosław Gugała, Bogdan Rymanowski, Maciej Dowbor, Paweł Królikowski i Bartosz Kwiatek.

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu dwóch lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 33 378 małych pacjentów i wsparła finansowo 1 211 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd przeszło 230 milionów złotych.

Źródło: TwojaPogoda.pl / Polsat.pl

prognoza polsat news