FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Chciałbyś zimę w takim wydaniu? Zobacz i zdecyduj

Zima w pełnym wydaniu to solidny mróz i dużo śniegu. Dla jednych to prawdziwy koszmar, a dla innych spełnienie marzeń. Zobacz zimę z prawdziwego zdarzenia na filmach i sam zdecyduj, czy chcesz takiej zimy czy też nie.

Fot. YouTube / 312media.
Fot. YouTube / 312media.

Drogi zmieniające się w lodowisko, samochody zakopane w śniegu po same dachy, ludzie zmierzający do pracy śnieżnymi tunelami i wreszcie brak prądu i łączności.

Prawdziwa zima to wcale nie relikt przeszłości, lecz coś, co może się przytrafić nam w każdej chwili. Corocznie przez wiele miesięcy doświadczają jej Rosjanie, a w ostatnich latach kilkukrotnie przekonali się o jej potędze mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

To co przeżyli, do dziś niektórym z nas może spędzać sen z powiek. Wszystko to obrazują zamieszczane w tym artykule filmy. Obejrzyj każdy z nich i napisz w komentarzach, czy chciałbyś doświadczyć takiej zimy, czy też nie.

Wkrótce sami przekonamy się, jak to jest, gdy zima zjawia się tuż po bardzo długim okresie wyjątkowo ciepłej i słonecznej pogody, który dla większości z nas mógłby trwać w nieskończoność.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news