FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

W weekend pogoda nas zaskoczy. Będzie deszczowo czy słonecznie?

Po wyjątkowo ciepłej i słonecznej majówce czujemy niedosyt. Jednak czy w nadchodzący weekend będziemy się cieszyć piękną, wiosenną pogodą? Prognozy rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Jaka pogoda w weekend? Fot. Pixabay.
Jaka pogoda w weekend? Fot. Pixabay.

W weekend dojdzie do nagłej zmiany w pogodzie. Tym razem jednak aura nie pogorszy się, a poprawi. Niestety oznacza to, że jeden z weekendowych dni będzie pochmurny i deszczowy.

W sobotę (11.05) na przeważającym obszarze kraju będzie się chmurzyć, a na zachodzie, południu i w centrum padać deszcz. Nieduże przejaśnienia zdarzą się na północy i wschodzie, tam też padać nie powinno.

Prognoza pogody na sobotę.

Całe szczęście temperatura nie będzie bardzo niska, jednak ze względu na opady odczuwalnie będzie niższa od wskazań termometrów. Odnotujemy od 13 stopni na północy do 18 stopni na zachodzie i południu.

W niedzielę (12.05) mnóstwo słońca na północy, wschodzie i w centrum, gdzie niebo będzie niemal wolne od chmur. Na zachodzie i południu nadal będzie się chmurzyć, ale z biegiem dnia możemy liczyć na przejaśnienia i rozpogodzenia.

Prognoza pogody na niedzielę.

Deszcz w pierwszej połowie dnia może jeszcze padać na krańcach południowych, zwłaszcza w górach. Termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia od 10 stopni na północy do 18 stopni na zachodzie.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news