FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Kolorowa jesień w Polsce. W te miejsca warto wybrać się na wycieczkę

Kolorowej jesieni w Polsce nie można przegapić siedząc przed telewizorem. Dlatego wybraliśmy najpiękniejsze miejsca, w które warto wybrać się na wycieczkę.

Dolinki Krakowskie w jesiennej ferii barw. Fot. TwojaPogoda.pl
Dolinki Krakowskie w jesiennej ferii barw. Fot. TwojaPogoda.pl

Większość z nas bierze urlop latem, przez co złotą jesień musi spędzać w pracy. Jednak, jeśli masz taką możliwość, choćby w weekend, to wybierz się w opisane przez nas miejsca, których podczas kolorowej jesieni po prostu nie można nie odwiedzić.

Na poniższym filmie pokazaliśmy najciekawsze regiony w naszym kraju, które podczas barwnej jesieni prezentują się najpiękniej. Wystarczy tylko wybrać się na wycieczkę, aby zdjęcia na Instagrama same się robiły.

Jednym z najbardziej urokliwych miejsc są oczywiście Bieszczady. Z roku na rok turystów przybywa, bo każdy chce zobaczyć jak szumią złote murawy, a liście mienią się całą paletą barw.

A może jesień wśród zabytków? Jeśli nie możecie pojechać do Łazienek Królewskich, to polecamy wirtualny spacer w rewelacyjnej jakości 8K.

Na koniec coś dla naprawdę zapracowanych, którzy nie mogą sobie pozwolić na dłuższy i dalszy wyjazd poza miejsce zamieszkania. Polecamy wyprawę do najbliższego parku lub lasu. Wcale nie trzeba jechać w Tatry czy Bieszczady, aby pozachwycać się barwami liści i odetchnąć jesiennym powietrzem.

Wystarczy tylko zrobić jeden krok za próg swojego domu, a sam się przekonasz, że będzie to dobra decyzja, a czas, który spędzisz na łonie przyrody, w żadnym razie nie będzie stracony, jak przed telewizorem.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news