FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Wystarczyło, że zapomnieli zamknąć okno. Po miesiącu całe mieszkanie było zdewastowane

Jeśli wyjeżdżacie na dłużej na wakacje, nigdy nie zapomnijcie zamknąć okna, bo możecie podzielić los pewnego mężczyzny, który po miesiącu nie mógł poznać swojego mieszkania, które obróciło się w ruinę.

Zniszczone przez gołębie mieszkanie w Londynie. Fot. Facebook / London Network for Pest Solutions.
Zniszczone przez gołębie mieszkanie w Londynie. Fot. Facebook / London Network for Pest Solutions.

Pozostawione na dłużej otwarte okno może spowodować zalanie mieszkania podczas ulewnego deszczu. Z kolei wichura może poprzewracać wszelkie przedmioty i poczynić spore szkody. Jednak to nie pogoda zrujnowała pewne mieszkanie w Londynie.

Jego właściciel był zszokowany, gdy odwiedził swój lokal, który wcześniej wynajmował pewnej rodzinie. Podczas wyprowadzki najemcy zapomnieli zamknąć okno. Wystarczyła nieduża szparka, przez którą do wnętrza dostało się kilkadziesiąt gołębi.

Tak wyglądają sprawcy tego zdarzenia. Fot. Pixabay.

W ciągu miesiąca ptaki pokryły odchodami wszystkie pokoje i kuchnię. Unoszący się fetor był nie do opisania. Do akcji musieli wkroczyć specjaliści, którzy w maskach wysprzątali nieruchomość.

Mieszkanie wymaga odnowienia i umeblowania. Właściciel nie ukrywa, że trochę to potrwa i pochłonie mnóstwo pieniędzy. Całkowity koszt wyniesie około 15 tysięcy funtów, czyli ponad 80 tysięcy złotych.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news