FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

W tych regionach w Wielkanoc będzie najsłoneczniej, a w tych najbardziej deszczowo. Sprawdź prognozę

Ostatnia prognoza pogody na Wielkanoc daje nadzieję na większe rozpogodzenia, ale tylko w jednym regionie Polski. Będą też takie miejsca, gdzie spadnie mnóstwo deszczu. Sprawdź szczegóły.

Fot. Pixabay.
Fot. Pixabay.

Tegoroczna Wielkanoc śnieg przyniesie jedynie w górach, ale to nie oznacza, że pogoda będzie przyjemna. Niemal w całym kraju spodziewamy się deszczu. Będą jednak wyjątki.

Pogoda na Niedzielę Wielkanocną

W Niedzielę Wielkanocną (9.04) poważnie chmurzyć się i padać będzie niemal w całym kraju. Najmniej deszczu spadnie na zachodzie, a tylko na północnym zachodzie będzie zupełnie bez opadów z większymi przejaśnieniami. Najwięcej deszczu spadnie miejscami na Śląsku, Lubelszczyźnie, Mazurach i Suwalszczyźnie.

Prognoza pogody na Niedzielę Wielkanocną.

Na termometrach od 7-8 stopni na północnym zachodzie i południu do 14 stopni na północnym zachodzie. Wiatr z kierunku północnego będzie na szczęście słaby i nie obniży temperatury odczuwalnej. Ciśnienie będzie wysokie i stabilne.

Pogoda na Poniedziałek Wielkanocny

Poniedziałek Wielkanocny (10.04) parasole przydadzą się na południu, wschodzie i w centrum. Najmocniej i najdłużej popada na Śląsku, w Małopolsce i na Mazurach. Bez opadów będzie na zachodzie, a rozpogodzi się tylko na północnym zachodzie.

Prognoza pogody na Poniedziałek Wielkanocny.

Ociepli się. Termometry pokażą od 6 stopni na południowym wschodzie przez 10-15 stopni na przeważającym obszarze do 17 stopni na północnym wschodzie. Wiatr pozostanie słaby, a ciśnienie stabilne.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news