FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Wielkanoc tym razem bez śniegu, ale z deszczem. Sprawdź, gdzie popada i jaka będzie temperatura

Tym razem Wielkanoc śniegu nie przyniesie, jednak pogoda będzie kaprysić. Musimy się liczyć z przeważającym zachmurzeniem i deszczem. Sprawdź w prognozie, gdzie popada i jaka będzie temperatura.

Wielkanoc bez śniegu, ale z deszczem. Fot. Pixabay.
Wielkanoc bez śniegu, ale z deszczem. Fot. Pixabay.

Mimo, że jeszcze jest zimno, a miejscami prószy śnieg, to jednak do Wielkanocy zdąży się ocieplić. Niestety, o bardzo ciepłej i słonecznej wiośnie w Święta możemy zapomnieć. Spadnie deszcz, a temperatura nie będzie należeć do najwyższych.

W Niedzielę Wielkanocną (9.04) będzie się chmurzyć, ale pojawią się przejaśnienia. Na przeważającym obszarze kraju spodziewamy się przelotnych opadów deszczu. Padać nie będzie jedynie na północnym zachodzie.

Na termometrach zobaczymy w nocy i wczesnym rankiem od minus 2 stopni na południowym zachodzie do 5 stopni na południowym zachodzie, w centrum i na północnym wschodzie. Po południu będzie od 4 stopni na południowym wschodzie do 12 stopni w centrum. Wiatr będzie słaby.

Prognoza pogody na Niedzielę Wielkanocną.

W Poniedziałek Wielkanocny (10.04) bez opadów jedynie w centrum kraju. Najmocniej popada na południu i południowym wschodzie. Tam lanie sprawi nam sama natura. Po południu opady zaczną słabnąć i zanikać, niebo przejaśniać się, miejscami także rozpogadzać.

Prognoza pogody na Poniedziałek Wielkanocny.

Nad ranem od minus 1 stopnia na zachodzie i północnym zachodzie do 4 stopni na wschodzie. W najcieplejszym momencie dnia od 4 do 7 stopni. Wiatr nadal będzie słaby.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news