FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

W weekend pogoda mocno nas zaskoczy. Na co powinniśmy się przygotować?

Ostatnie weekendy minęły pod znakiem wyjątkowo kapryśnej aury. Musieliśmy znosić wichury, ulewy, śnieżyce i wahania temperatury. Jednak w nadchodzący weekend czeka nas spore zaskoczenie. Co nam przyniesie pogoda? Sprawdź prognozę.

Fot. Pixabay.
Fot. Pixabay.

Pogoda najwyraźniej postanowiła nam wynagrodzić ostatnie swoje kaprysy, które zdarzały się jak na złość akurat podczas weekendów. W ten nadchodzący, pierwszy raz w tym roku, będziemy mogli sobie pozwolić na dłuższą aktywność na świeżym powietrzu.

Będzie nie tylko przyjemnie ciepło, ale też słonecznie i mało wietrznie. Jak na ironię zawdzięczać to będziemy potężnemu wyżowi znad zachodniej Rosji. Sprawdźmy szczegółową prognozę pogody.

Pogoda na sobotę

W sobotę (18.03) większe przejaśnienia na północy, a na pozostałym obszarze rozpogodzenia, na południu niemal do bezchmurnego nieba. Nigdzie nie spodziewamy się opadów.

Prognoza pogody na sobotę.

Termometry pokażą od 8 stopni na północnym wschodzie do 15 stopni na zachodzie i południu kraju. Wiatr z kierunku południowego będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda na niedzielę

W niedzielę (19.03) więcej chmur, zwłaszcza na zachodzie, gdzie może miejscami przelotnie popadać deszcz. Na południowym wschodzie będzie najsłoneczniej.

Prognoza pogody na niedzielę.

Utrzyma się przyjemna temperatura, od 8 stopni na północnym wschodzie do 15 stopni na zachodzie i południu. Wiatr będzie słaby z południowego zachodu.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news