FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Wszystko o ekologii w jednym miejscu. Pobierz darmową aplikację „Czysta Polska” i zacznij działać

Jeśli chcesz żyć ekologicznie, ale jeszcze nie wiesz, jak się za to zabrać lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę, to darmowa aplikacja „Czysta Polska” jest w sam raz dla Ciebie. Pobierz najnowszą wersję i zacznij działać.

Darmowa aplikacja „Czysta Polska”.
Darmowa aplikacja „Czysta Polska”.

Nowa odsłona zupełnie darmowej aplikacji „Czysta Polska” to nie tylko wiedza, ale też rozrywka. Cenne wskazówki dotyczące ekologicznego stylu życia zamieszczone są w formie artykułów, quizów, sond i materiałów wideo.

Artykuły, porady i akcje społeczne

Artykuły zostały podzielone na różne kategorie, od aktualności przez kalendarium po porady i styl życia. Dowiesz się z nich o najbliższych ekologicznych akcjach, w których możesz wziąć udział razem ze znajomymi i jeszcze lepiej zadbać o polską przyrodę.

Prognoza pogody i jakość powietrza

Darmowa aplikacja „Czysta Polska” to również najnowsza prognoza pogody dla Twojej okolicy wzbogacona o istotne informacje na temat aktualnego zanieczyszczenia powietrza. Jeśli groźne substancje przekroczą dopuszczalne normy, od razu się o tym dowiesz.

Ciekawe programy i podcasty

Aplikacja pozwala też obejrzeć wszystkie odcinki programu telewizyjnego „Czysta Polska” dostępnych w serwisie Polsat Go, podcastów Zielonej Interii, a także zapisać się do Stowarzyszenia Programu Czysta Polska.

Projekt „Czyste, Zielone Miasta”

Możesz też poszerzyć wiedzę o ogólnopolskim projekcie „Czyste, Zielone Miasta”, podczas którego odwiedziliśmy w sumie 45 miast, organizowaliśmy akcję sprzątania i wraz z mieszkańcami sadziliśmy drzewa.

Jak pobrać aplikację „Czysta Polska”?

Aby pobrać aplikację, wystarczy zeskanować powyższy kod QR lub w telefonie otworzyć aplikację „sklep” (np. Google Play lub App Store) i wyszukać nazwę „Czysta Polska”. Charakterystyczne logo zielonego listka i nazwa Stowarzyszenie Program Czysta Polska upewnią Cię, że to ta właściwa.

Źródło: TwojaPogoda.pl / Stowarzyszenie Program Czysta Polska.

prognoza polsat news