FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Pogoda na długi weekend. Gdzie może padać deszcz i jaka będzie temperatura?

Jakiej pogody powinniśmy oczekiwać w długi weekend? Będzie słonecznie i ciepło? A może deszczowo, wietrznie i chłodno? Sprawdź prognozę.

Fot. TwojaPogoda.pl
Fot. TwojaPogoda.pl

Długi weekend przyniesie nam pogodę, jaka na przełomie października i listopada zdarza się bardzo rzadko. Będziemy zaskoczeni.

Prognoza na sobotę

W sobotę (29.10) przewaga chmur, a miejscami na północy i wschodzie może bardzo słabo i przelotnie padać deszcz.

Prognoza pogody na sobotę.

Mimo zachmurzenia będzie wyjątkowo ciepło, od 15 stopni na Pomorzu i Warmii przez 17-19 stopni na przeważającym obszarze do 21 stopni na Dolnym Śląsku. Wiatr z zachodu będzie chwilami porywisty.

Prognoza na niedzielę

W niedzielę (30.10) poprawa pogody, zdecydowanie więcej przejaśnień, a na północnym wschodzie także rozpogodzeń. Tylko miejscami, głównie na południowym wschodzie, może jeszcze pokropić.

Prognoza pogody na niedzielę.

Spore zróżnicowanie temperatury. Termometry pokażą po południu od 13 stopni na Suwalszczyźnie przez 15-18 stopni na większym obszarze do 22 stopni na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr osłabnie.

Prognoza na poniedziałek

W poniedziałek (31.10) pogoda będzie najładniejsza spośród całego długiego weekendu. Będzie słonecznie i bez opadów.

Prognoza pogody na poniedziałek.

Nieznacznie się ociepli. Odnotujemy od 15 stopni na Suwalszczyźnie przez 17-20 stopni w większości regionów do 22 stopni na Śląsku i w Małopolsce. Powieje słabo.

Prognoza na wtorek

Wszystkich Świętych i zarazem 1 listopada z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Wyjątkiem będzie północny wschód, gdzie mogą występować słabe, przelotne deszcze.

Prognoza pogody na wtorek.

Na termometrach w najcieplejszym momencie dnia będzie od 16 stopni na Pomorzu i Suwalszczyźnie przez 17-20 stopni na większym obszarze do 22 stopni na Śląsku i w Małopolsce. Wiatr znów będzie porywisty, do 40 km/h.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news