FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Przed nami ostatnie tak ciepłe dni przed wielkim ochłodzeniem. Ile będzie stopni?

Jeszcze tylko kilka ciepłych dni i na dłużej czeka nas wielkie ochłodzenie, które dotkliwie poczujemy po kościach. Ile stopni możemy się spodziewać w najcieplejszych regionach kraju? Sprawdź prognozę.

Fot. TwojaPogoda.pl
Fot. TwojaPogoda.pl

Jeśli narzekacie na przeszywający chłód, to korzystajcie z pogody w nadchodzących dniach, bo dosłownie na chwilkę się ociepli. We wtorek (13.09) na zachodzie, południu i w centrum termometry pokażą od 20 do 23 stopni. Na pozostałym obszarze będzie od 16 do 19 stopni.

Na zachodzie, północy i w centrum będzie się chmurzyć oraz słabo i przelotnie padać. Na pozostałym obszarze pojawią się większe przejaśnienia i rozpogodzenia, ale z biegiem dnia chmur będzie przybywać.

Prognoza pogody na wtorek.

W środę (14.09) najcieplej będzie na zachodzie, w centrum i na wschodzie, gdzie spodziewamy się od 19 do 22 stopni. Na północy i południu, gdzie rozpoczną się deszcze, będzie chłodniej, od 15 do 17 stopni. Najmocniej popada na południu, gdzie spadnie nawet do 15 mm deszczu.

Prognoza pogody na środę.

Czwartek (15.09) będzie ostatnim dniem z temperaturą przekraczającą 20 stopni. Najcieplej będzie w regionach centralnych i środkowo-wschodnich, do 22 stopni. Na pozostałym obszarze odnotujemy od 16 do 19 stopni.

Prognoza pogody na czwartek.

Nadal intensywnie padać będzie w województwach południowych, deszczowo będzie też na północy. W kolejnych dniach coraz zimniej i bardziej deszczowo. Początkowo do 15 stopni, ale później nawet poniżej 10 stopni w najcieplejszym momencie dnia.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news