FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Wraca lato! Będzie słonecznie i bardzo ciepło. Kiedy się zacznie i jak długo utrzyma się świetna pogoda?

Pogoda przygotowała dla nas nagrodę. Po wielu ponurych, deszczowych, wietrznych i zimnych dniach, czeka nas wielka odmiana. Będzie słonecznie i bardzo ciepło. Kiedy się rozpocznie i jak długo potrwa wyśmienita aura? Sprawdź prognozę.

Fot. Pixabay.
Fot. Pixabay.

Na większe zmiany w pogodzie przyjdzie nam poczekać do początku września. W środę (1.09) opady ustaną, a niebo rozpogodzi się najpierw na zachodzie kraju. Na pozostałym obszarze będzie jeszcze chmurzyć się i padać. W czwartek (2.09) nadal deszczowo będzie na wschodzie.

Od piątku (3.09) już wszędzie pogoda będzie bardzo przyjemna. Spodziewamy się pogodnego nieba, żadnego deszczu, słabego wiatru i wysokiej temperatury, która w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 20 stopni na wschodzie do nawet 25 stopni na zachodzie.

Prognoza pogody na piątek. Fot. TwojaPogoda.pl

Pogodnie zapowiada się też weekend (4-5.09), jednak miejscami na wschodzie może dosłownie pokropić. Temperatura obniży się. Termometry pokażą popołudniami od 15 do 20 stopni w cieniu. Zimne będą tylko noce i poranki, poniżej 10 stopni, lokalnie z przygruntowymi przymrozkami.

Pod znakiem słonecznej, niemal bezdeszczowej i ciepłej pogody zapowiada się też cały przyszły tydzień. Możemy liczyć na bardzo przyjemną temperaturę, początkowo od 15 do 20 stopni, a następnie od 20 do 25 stopni. Zrobi się więc gorąco, jak na wrzesień. Upału się jednak nie spodziewamy.

Prognoza pogody na poniedziałek. Fot. TwojaPogoda.pl

Jeśli sprawdzą się aktualne prognozy, to jest spora szansa, że pogodna i sucha pogoda, przeważnie bez deszczu, utrzyma się nawet przez całą pierwszą połowę września. Ci, którzy zdecydowali się na urlop w tym okresie, mają się z czego cieszyć.

Źródło: TwojaPogoda.pl

Komentarze

prognoza polsat news