FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Po ulewach i chłodach czeka nas dosłownie jednodniowa zdecydowana poprawa pogody [MAPA]

Mamy świetną wiadomość dla mieszkańców tych regionów, gdzie od kilkudziesięciu godzin jest pochmurno, deszczowo, wietrznie i chłodno. Przed nami dosłownie jednodniowa zdecydowana poprawa pogody. Będzie słonecznie i przyjemnie ciepło. Sprawdź prognozę.

Fot. Pixabay.
Fot. Pixabay.

Pogoda przygotowała bardzo miłą niespodziankę dla tych wszystkich, którzy dzielnie znoszą powiew jesieni u schyłku lata. Ostatnie ponure, deszczowe, wietrzne i chłodne dni przyprawiły nas o kiepskie samopoczucie, ale nadchodzi zdecydowana poprawa aury.

W środę (25.08) we wszystkich regionach kraju, w których ostatnio było jesiennie, niebo rozpogodzi się. Będzie słonecznie i bez kropli deszczu. Miejscami nie spodziewamy się ani jednej chmurki. Nasz nastrój powinien się wreszcie poprawić.

Prognoza pogody na środę. Fot. TwojaPogoda.pl

Będzie nie tylko pogodnie, lecz również przyjemnie ciepło. Już nie 15, lecz 20-22 stopnie w cieniu. Nie będzie ani zbyt zimno, ani też za gorąco, tak w sam raz. Planujmy więc aktywność na wolnym powietrzu i korzystajmy z poprawy pogody, ponieważ ładnie będzie tylko jeden dzień.

Od czwartku (26.08) wracają chłody, deszcze, a nawet burze, tym razem na dłużej. Temperatura nie przekroczy już 20 stopni w większości regionów aż do końca sierpnia. Nie zmarnujmy więc tego dnia. Zachęcamy do spacerów, joggingu lub jazdy na rowerze.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news