FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Uczniowie przeżyli chwile grozy. Na terenie szkoły piorun przeciął drzewo na pół i rozerwał w strzępy [WIDEO]

Uczniowie szkoły w amerykańskim stanie Wisconsin przeżyli chwile grozy, gdy podczas testu nadciągnęła burza, a piorun uderzył w drzewo znajdujące się w ogrodzie, które rozpadło się na kawałki. Zobacz niesamowite nagranie.

Fot. YouTube / VESA Channel.
Fot. YouTube / VESA Channel.

Tego poranka uczniowie jednej ze szkół w amerykańskim stanie Wisconsin nie zapomną na długo. Podczas bardzo ważnego testu, podsumowującego ich całościową wiedzę, nadciągnęła gwałtowna burza.

W jej trakcie błyskawica uderzyła w drzewo rozpoławiając je. W ciągu kilku sekund drzewo złożyło się niczym budynek po implozji. Uczniowie usłyszeli krótki i ogłuszający dźwięk, jakby wystrzału z pistoletu, a następnie huk walącego się drzewa.

Stało się to zaledwie kilka metrów od okien pomieszczeń, w których się znajdowali. Na szczęście drzewo nie runęło na budynek szkoły i nie spowodowało żadnych szkód. Nie ucierpiał też ani jeden uczeń.

To kolejne nagranie, które zamieszczamy uświadamiające nam, jak wielki błąd możemy popełnić chroniąc się pod drzewem podczas burzy. Bezpiecznie jest tylko w murowanym budynku, z dala od okien. Nigdy o tym nie zapominajmy.

Źródło: TwojaPogoda.pl

prognoza polsat news