FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Bajka o chmurkach dla najmłodszych, która nie epatuje agresją i nie niszczy dziecięcej psychiki

Znaleźliśmy dla Waszych dzieci bajkę, która nie epatuje agresją i nie niszczy dziecięcej psychiki. Czas na rodzinną podróż w chmury, które zaopiekują się i rozweselą nasze drogie pociechy.

Fot. YouTube / Disney Pixar.
Fot. YouTube / Disney Pixar.

W czasach, w których dzieci są atakowane w bajkach przez mordujące się nawzajem animki, coraz trudniej znaleźć bajki, które przyciągną uwagę dziecka i jednocześnie nie będą pustoszące dla jego psychiki.

Znaleźliśmy dla Waszych dzieci przepiękną bajkę animowaną, która przygotowana została przez Disney Pixar, wiodącą w ostatnich latach wytwórnię komputerowych filmów animowanych.

W ciągu ostatnich lat wytwórnia za swój niezwykły dorobek otrzymała ponad 20 Oskarów. Jednym z jej filmów jest "Umiarkowane zachmurzenie" w którym poznajemy losy bociana, którego zadaniem jest dostarczanie stworzonych przez chmury dzieci świeżo upieczonym rodzicom.

Bocian ma coraz większe kłopoty, gdy trzeba podrzucić dziecko krokodylowi i rekinowi. Jednak od czego są jego najlepsze przyjaciółki chmury. Naprawdę warto zobaczyć bajkę, którą w całości zamieszczamy poniżej.

Źródło: TwojaPogoda.pl / Disney Pixar.

prognoza polsat news