Facebook Twitter YouTube Istagram RSS

Gwiazdy zaśpiewają dla Ziemi, aby zwrócić uwagę na jej degradację. Zobacz „Earth Festival Uniejów 2019”

Wyjątkowy koncert w niedzielę 9 czerwca o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT. W ramach Earth Festival Uniejów odbędzie się wielkie muzyczne widowisko „Gwiazdy dla Ziemi”. Wystąpią: Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Kasia Kowalska, LemON, Liber, Andrzej Piaseczny, Piotr Cugowski, Future Folk, Grzegorz Hyży, InoRos oraz Stachursky. Koncert poprowadzą: Aleksandra Szwed, Krzysztof Ibisz i Kabaret Paranienormalni.

Fot. Telewizja Polsat.

Earth Festival to nowoczesny i multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii ma także do przekazania ważne przesłanie. Chce uświadomić coraz bardziej widocznie postępującą degradację życia na Ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplanie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie, wzrost konfliktów i agresji między ludźmi.

To okazja, aby w ramach Earth Festival nie tylko miło spędzić czas, ale także spotkać się z ludźmi, którzy pragną coś zmienić i przyczynić się do poprawy jakości naszego środowiska i nas samych. To szansa na wymianę doświadczeń i pomysłów, na wzajemne inspiracje i dzielenie się pozytywną energią tysięcy uczestników.

Tegoroczna edycja Earth Festival potrwa dwa dni: 8-9 czerwca i oprócz koncertu odbędą się projekcje dwóch filmów. Pierwszy to „Let's clean our country”, który poprzedzi spotkanie z reżyserem tego świetnego dokumentu - Adamem Grzanką. Drugi to hit tegorocznych Oskarów „Bohemian Rhapsody”.

Podczas festiwalu działać będzie TME.eu EkoPark pełny atrakcji dla dorosłych i dzieci, takich jak gigantyczne dmuchańce, łazik marsjański i bolid Eco Arrow, a także zostaną w nim przeprowadzone Eko warsztaty dla dzieci, uczące poprzez zabawę postaw proekologicznych. Wszystkich fanów tańca zapraszamy na zumbę z trenerami B:FIT i na Taniec Dla Ziemi z Tomkiem Barańskim.

Pierwsza edycja festiwalu, która odbyła się w dniach 7-8 lipca 2018 roku w Uzdrowisku Termalnym Uniejów, przyciągnęła tysiące miłośników dobrej zabawy i ponad milion widzów przed telewizorami.

Koncert „Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019” w niedzielę 9 czerwca o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze

prognoza polsat news

TwojaPogoda.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Możesz dodać ulubione lokacje i być na bieżąco z pogodą gdziekolwiek jesteś.

Aplikacja Twoja Pogoda