FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Czy weekend przyniesie wreszcie zdecydowaną poprawę pogody? Będzie słonecznie i cieplej?

Dzień w dzień jest pochmurno, wilgotno i zimno. Wszyscy mamy nadzieję, że w weekend pogoda przynajmniej choć trochę się poprawi. A co na to prognozy? Sprawdźmy.

Fot. Pixabay.
Fot. Pixabay.

W weekend w dalszym ciągu będzie się znajdować pod panowaniem wyżu, jednak zgniłego. To oznacza, że zamiast słonecznej aury musimy się liczyć z kontynuacją pochmurnej i zimnej aury, ale z niewielkimi wyjątkami.

Pogoda na sobotę

W sobotę (28.01) na południu, wschodzie i w centrum przeważać będą chmury, w dodatku miejscami może słabo i przelotnie prószyć śnieg. Na zachodzie i północy bez opadów z większymi przejaśnieniami, a nawet rozpogodzeniami.

Prognoza pogody na sobotę.

Temperatura będzie niska, od -1 stopnia na północnym wschodzie do 3 stopni na północnym zachodzie. Północny wiatr nadal będzie słaby i nie spotęguje uczucia zimna.

Pogoda na niedzielę

W niedzielę (29.01) pochmurno, miejscami z niedużymi przejaśnieniami. Pogodnie będzie wyłącznie w górach. W wielu miejscach możliwe są słabe, przelotne opady śniegu.

Prognoza pogody na niedzielę.

Temperatura ani drgnie, od -1 stopnia na północnym wschodzie i w centrum do 3 stopni na północnym zachodzie. Jednak odczuwalnie będzie dużo zimniej, ponieważ wiatr z zachodu zacznie się wzmagać w porywach do 40-50 km/h.

Źródło: TwojaPogoda.pl

Komentarze

prognoza polsat news