FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Kalendarz na 2020 rok z pięknymi polskimi krajobrazami. Wydrukuj lub ustaw jako tapeta na pulpit

Przygotowaliśmy dla Was kalendarz na 2020 rok z najpiękniejszymi polskimi krajobrazami, które będą się zmieniać z każdym kolejnym miesiącem. Możesz go wydrukować albo ustawić jako tapeta na pulpit komputera i cieszyć się urokami przyrody przez cały rok.

Fot. TwojaPogoda.pl
Fot. TwojaPogoda.pl

W kalendarzu na 2020 rok znajdziesz zdjęcia polskich krajobrazów od śnieżnej i mroźnej zimy przez odradzającą się do życia przyrodę na wiosnę oraz soczyście zielone lato aż po pełną barw jesień. Zaznaczone zostały wszystkie święta religijne i państwowe, a także dni wolne od pracy. Dodatkowo znajdziesz też daty wybranych wydarzeń, jak np. początków pór roku, zmiany czasu czy rozpoczęcia się wakacji.

Poniższe zdjęcia możesz zapisać na pulpicie, a następnie zrobić z nich tapety na pulpit lub wydrukować w tradycyjnej formie na papierze. Kalendarz jest przejrzysty, pozwala dopisywać inne ważne dla Ciebie daty.

Jeśli niektóre zdjęcia nie przypadną Ci do gustu, to będzie możliwość ich wymiany. Przed każdym kolejnym miesiącem będziemy publikować całą paletę nowych zdjęć do kalendarza, zarówno z krajobrazami, jak i zjawiskami pogodowymi. Szukaj ich na bieżąco na łamach serwisu lub na naszym oficjalnym profilu na Facebooku i Twitterze.

Pobierz kalendarz na styczeń 2020 >>>

Pobierz kalendarz na luty 2020 >>>

Pobierz kalendarz na marzec 2020 >>>

Pobierz kalendarz na kwiecień 2020 >>>

Pobierz kalendarz na maj 2020 >>>

Pobierz kalendarz na czerwiec 2020 >>>

Pobierz kalendarz na lipiec 2020 >>>

Pobierz kalendarz na sierpień 2020 >>>

Pobierz kalendarz na wrzesień 2020 >>>

Pobierz kalendarz na październik 2020 >>>

Pobierz kalendarz na listopad 2020 >>>

Pobierz kalendarz na grudzień 2020 >>>

Źródło: TwojaPogoda.pl

Komentarze

prognoza polsat news