FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Pogoda na długi weekend coraz bardziej optymistyczna. W które dni będzie najpogodniej i najcieplej?

Pogoda na długi weekend poprawia się, co niezmiernie nas wszystkich cieszy. Sprawdź, w które dni aura będzie najładniejsza, i w których regionach kraju nie będzie padać. Dzięki naszej prognozie zaplanujesz sobie spokojny wypoczynek.

Fot. Max Pixel.
Fot. Max Pixel.

Ulewne deszcze nie tylko nadeszły wcześniej, ale też szybciej ustąpią, dzięki czemu mieszkańcy południowych i wschodnich regionów kraju, a także wszyscy tam wypoczywający, mogą liczyć na poprawę pogody. Długi weekend będzie nie tylko pogodniejszy, ale też cieplejszy niż wynikało to z wcześniejszych prognoz.

Pogoda na czwartek

Długi weekend, związany ze świętem Matki Boskiej Zielnej, rozpocznie się słonecznie i ciepło. Tylko w regionach wschodnich, południowo-wschodnich i północno-zachodnich mogą się pojawiać dosłownie symboliczne, słabe i przelotne deszcze. Termometry pokażą od 20 stopni na Podlasiu do 25 stopni na Śląsku.

Pogoda na piątek

Aura popsuje się, ale tylko na jedeń dzień. Niebo zacznie się chmurzyć, pojawią się też przelotne opady, które miejscami mogą być obfite, szczególnie w czasie burz, których spodziewamy się we wschodnich regionach kraju. Temperatura osiągnie od 21 stopni na północy do 24 stopni na południu.

Pogoda na sobotę

Znów będzie pogodniej, ale na bezchmurne niebo nie mamy co liczyć. Dominować będzie umiarkowane zachmurzenie, które miejscami na północy i wschodzie będzie wzrastać do dużego aż do wystąpienia opadów deszczu, ale nie będą one duże. Odnotujemy od 20 stopni na Pomorzu do 26 stopni na Śląsku.

Pogoda na niedzielę

Ociepli się jeszcze bardziej. W większości regionów będzie powyżej 25 stopni w cieniu. Miejscami na południu termometry wskażą niemal 30 stopni. Jednak w zachodniej połowie kraju może się po południu i wieczorem chmurzyć, a także przelotnie padać i grzmieć.

Źródło: TwojaPogoda.pl

Komentarze

prognoza polsat news