FacebookTwitterYouTubeIstagramRSS

Tylko u nas! Pogoda dla plażowiczów dla każdego kurortu w Polsce na następne 2 tygodnie. Sprawdź!

Jeśli wybierasz się na plażę, mamy dla Ciebie specjalną prognozę pogody. Dzięki niej dowiesz się jak duże jest promieniowanie ultrafioletowe, jak szybko się opalisz, jaką temperaturę ma woda morska i kiedy kąpiel słoneczną przerwie deszcz.

Fot. TwojaPogoda.pl
Fot. TwojaPogoda.pl

Jako pierwsi w Polsce przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową prognozę dla plażowiczów, którą możesz już przeglądać w zupełnie nowej odsłonie. Znajdziesz ją w menu w zakładce "prognozy". Głównym elementem prognozy są kolorowe paski, które wskazują intensywność promieniowania ultrafioletowego w poszczególnych godzinach i następnych 16 dniach.

Wybierając się na urlop czy wakacje możesz zaplanować każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu. Prognoza godzinowa powie Ci dokładnie o której godzinie promieniowanie UV będzie największe, a więc kiedy najszybciej się opalisz. Dowiesz się również, jak długo możesz bezpiecznie przebywać w Słońcu, aby nie doznać poparzeń skóry.

Prognoza 16-dniowa to idealne narzędzie do planowania długoterminowego Twojego wymarzonego urlopu. Dla każdego dnia podajemy nie tylko temperaturę powietrza i zachmurzenie, lecz także intensywność promieniowania ultrafioletowego oraz temperaturę wody w Morzu Bałtyckim.

Pozostałe dane, takie jak ciśnienie, prędkość wiatru, wilgotność powietrza czy odczucie termiczne, wskażą Ci jakiej aury powinieneś oczekiwać i czy będzie ona Ci sprzyjać. Dzięki mapce szybko sprawdzisz, w którym kurorcie aura będzie najładniejsza.

Sprawdź pogodę dla plażowiczów >>

Na stronie znajdziesz również niezbędnik, w którym poszczególne zakładki są idealnym uzupełnieniem prognozy. Przygotowaliśmy garść porad, które mogą się okazać niezbędne dla każdego plażowicza. Informujemy również o tym, jak promieniowanie UV wpływa na nasz organizm oraz kiedy i jak długo możemy się bezpiecznie opalać.

Dla spragnionych wiedzy mamy też najnowsze artykuły przygotowane specjalnie dla plażowiczów, z których dowiesz m.in. o aktualnej sytuacji na bałtyckich plażach i w popularnych kurortach.

8 prognoz tematycznych

Pogoda dla plażowiczów to jedna z 8 naszych prognoz tematycznych, które dostępne są już w zupełnie nowej odsłonie. Tylko u nas sprawdzisz pogodę dla alergików, rolników, wędkarzy, biegaczy, astronomów i narciarzy godzina po godzinie i na kolejne 2 tygodnie. Zupełną nowością jest z kolei zakładka z aktualną jakością powietrza w każdej miejscowości. Korzystaj i bądź z pogodą na bieżąco!

Źródło: TwojaPogoda.pl

Komentarze

prognoza polsat news