1 sierpnia 2012, 19:06

Pogodowy Facebook tylko w Polsce!

Nie czekaj. Ostrzegaj innych internautów przed pogodą na naszym nowym serwisie! Wystartował pierwszy w Polsce społecznościowy serwis pogodowy. Pogoda360.pl to witryna dzięki której internauci mogą na żywo sprawdzać i meldować jak zmienia się pogoda w ich okolicy.


Pogoda360.pl to pierwszy tego rodzaju serwis poświęcony pogodzie w polskim Internecie, taki pogodowy Facebook.

W odróżnieniu od innych stron pogodowych dane prezentowane w serwisie nie opierają się na prognozach przygotowywanych przez profesjonalnych meteorologów, a na meldunkach warunków atmosferycznych składanych przez internautów.

Na każdy meldunek pogodowy składają się: lokalizacja, zjawisko pogodowe, temperatura, a także opcjonalnie zdjęcie lub video.

Powstanie serwisu jest tym bardziej znaczące, iż w ostatnich latach możemy obserwować postępujące zmiany klimatyczne, które sprawiają, że pogoda jest coraz mniej przewidywalna.

Dobitnym przykładem takich zjawisk, mogą być tornada, które w lipcu tego roku nawiedziły Polskę. Zapraszamy do aktywnego meldowania stanu pogody w swojej okolicy. Informuj i ostrzegaj innych internautów razem z nami.

>>> Wejdź na Pogoda360.pl i melduj pogodę dla swojej miejscowości
 


 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Na północy Polski bez upału, a na południu upał nadzwyczaj częsty

Wczoraj, 12:05

Pogoda tego lata nas nie rozpieszczała. W wielu regionach naszego kraju w maju temperatury były wyższe niż w lipcu, w dodatku przez całe wakacje nie odnotowano ani jednego upalnego dnia. Jednak były miejsca, gdzie upał panował nadzwyczaj długo.

miniatura

Potężne ulewy na południu kraju. Możliwe podtopienia!

Wczoraj, 10:37

Na południu kraju do piątkowego poranka będą przechodzić intensywne opady, podczas których może spaść ponad 100 mm deszczu. Tak duże sumy opadów mogą powodować gwałtowne wezbrania na rzekach oraz podtopienia. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Jak postępować przed, podczas i po powodzi? Zobacz nasz poradnik

20 września 2017, 18:21

Jeśli mieszkasz w pobliżu rzeki, która często wylewa po obfitych opadach i stwarza zagrożenie powodziowe, warto abyś zapoznał się z naszym poradnikiem, który pomoże Ci w obliczu trudnej sytuacji, zarówno przed, podczas, jak i po powodzi. Warto wiedzieć więcej!

miniatura

Potężne trzęsienie ziemi w Meksyku. Wszędzie gruzy, ponad 225 ofiar

20 września 2017, 10:00

Meksyk nawiedziło potężne trzęsienie ziemi o sile M7.1. Tak niszczycielskiego i śmiercionośnego wstrząsu nie notowano w tym kraju od 32 lat. Wiele budynków legło w gruzach, w których wciąż mogą być uwięzieni ludzie. Zginęło co najmniej 225 osób.