1 sierpnia 2012, 19:06

Pogodowy Facebook tylko w Polsce!

Nie czekaj. Ostrzegaj innych internautów przed pogodą na naszym nowym serwisie! Wystartował pierwszy w Polsce społecznościowy serwis pogodowy. Pogoda360.pl to witryna dzięki której internauci mogą na żywo sprawdzać i meldować jak zmienia się pogoda w ich okolicy.


Pogoda360.pl to pierwszy tego rodzaju serwis poświęcony pogodzie w polskim Internecie, taki pogodowy Facebook.

W odróżnieniu od innych stron pogodowych dane prezentowane w serwisie nie opierają się na prognozach przygotowywanych przez profesjonalnych meteorologów, a na meldunkach warunków atmosferycznych składanych przez internautów.

Na każdy meldunek pogodowy składają się: lokalizacja, zjawisko pogodowe, temperatura, a także opcjonalnie zdjęcie lub video.

Powstanie serwisu jest tym bardziej znaczące, iż w ostatnich latach możemy obserwować postępujące zmiany klimatyczne, które sprawiają, że pogoda jest coraz mniej przewidywalna.

Dobitnym przykładem takich zjawisk, mogą być tornada, które w lipcu tego roku nawiedziły Polskę. Zapraszamy do aktywnego meldowania stanu pogody w swojej okolicy. Informuj i ostrzegaj innych internautów razem z nami.

>>> Wejdź na Pogoda360.pl i melduj pogodę dla swojej miejscowości
 


 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 22:44

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Gigantyczne ulewy nad morzem, ale też w innych regionach

Wczoraj, 10:01

Od kilku dni w różnych regionach kraju występują ulewne deszcze, które powodują liczne podtopienia. Niestety, przed nami kolejne obfite opady, zwłaszcza w popularnych kurortach nadbałtyckich, ale nie tylko. Kiedy wreszcie przestanie padać?

miniatura

Dzień skraca się błyskawicznie. Ile już go straciliśmy?

Wczoraj, 09:08

Minął miesiąc od początku astronomicznego lata i jednocześnie najdłuższego dnia w roku. Przez cały ten czas dzień systematycznie się skracał, a noc wydłużała. Ile ubyło nam minut lub godzin ze Słońcem i gdzie dzień skraca się najwolniej?

miniatura

Pustynne miasta pod wodą po ulewie, jakiej jeszcze nie było

Wczoraj, 08:17

Miejscowości położone na pustynnych obszarach północno-zachodnich Indii nawiedziła ulewa, jakiej mieszkańcy jeszcze nie widzieli. Deszcz zdarza się tam bardzo rzadko, jednak tym razem spadło go tyle, ile zwykle przez kilkanaście lat. Skutek to katastrofalne powodzie.

miniatura

5 sytuacji podczas burzy, które mogą nas kosztować życie

26 lipca 2017, 10:52

Polacy bardzo często ignorują ostrzeżenia meteorologów przed niebezpiecznymi zjawiskami pogodowymi, sądząc, że nic im nie grozi. Podczas burzy stają pod drzewami i parkują samochody nad studzienkami. Zobaczcie, jak może się to skończyć.