1 sierpnia 2012, 19:06

Pogodowy Facebook tylko w Polsce!

Nie czekaj. Ostrzegaj innych internautów przed pogodą na naszym nowym serwisie! Wystartował pierwszy w Polsce społecznościowy serwis pogodowy. Pogoda360.pl to witryna dzięki której internauci mogą na żywo sprawdzać i meldować jak zmienia się pogoda w ich okolicy.


Pogoda360.pl to pierwszy tego rodzaju serwis poświęcony pogodzie w polskim Internecie, taki pogodowy Facebook.

W odróżnieniu od innych stron pogodowych dane prezentowane w serwisie nie opierają się na prognozach przygotowywanych przez profesjonalnych meteorologów, a na meldunkach warunków atmosferycznych składanych przez internautów.

Na każdy meldunek pogodowy składają się: lokalizacja, zjawisko pogodowe, temperatura, a także opcjonalnie zdjęcie lub video.

Powstanie serwisu jest tym bardziej znaczące, iż w ostatnich latach możemy obserwować postępujące zmiany klimatyczne, które sprawiają, że pogoda jest coraz mniej przewidywalna.

Dobitnym przykładem takich zjawisk, mogą być tornada, które w lipcu tego roku nawiedziły Polskę. Zapraszamy do aktywnego meldowania stanu pogody w swojej okolicy. Informuj i ostrzegaj innych internautów razem z nami.

>>> Wejdź na Pogoda360.pl i melduj pogodę dla swojej miejscowości
 


 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Nawałnica nad Moskwą. Wiele ofiar i olbrzymie zniszczenia

Wczoraj, 19:39

Nawałnica dzisiaj wczesnym popołudniem przeszła nad stolicą Rosji. Wiatr przekraczający 100 kilometrów na godzinę łamał drzewa, zrywał dachy, uszkadzał linie energetyczne, a nawet przewrócił dźwig. Pod konarami zginęło kilkanaście osób. Szkody są bardzo duże.

miniatura

Najbardziej burzowe kraje Europy. Polska do nich należy?

Wczoraj, 09:38

Czy Polska znajduje się wśród najbardziej burzowych krajów w Europie? Jak często pojawiają się u nas burze? W których regionach kontynentu błyskawice przecinają niebo najczęściej, a gdzie najrzadziej. Odpowiedzi na te pytania zdradzi nam mapa burz.

miniatura

Nadciągają groźne burze z ulewami, gradem i wichurami

28 maja 2017, 20:00

Następnych kilkadziesiąt godzin zapowiada się niespokojnie z powodu nadciągających chmur burzowych, które przyniosą ze sobą błyskawice, ulewy, gradobicia i wichury. Temperatura pozostanie bardzo wysoka, a to oznacza, że będzie parno i duszno.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Jaka będzie pierwsza połowa czerwca?

28 maja 2017, 10:45

Koniec maja wreszcie przynosi bardzo ciepłą i słoneczną pogodę. Jednak już za kilka dni czeka nas jej załamanie. Mocno się ochłodzi i będzie obficie padać i grzmieć. Czy pierwsza połowa czerwca przyniesie nam powrót słonecznej i gorącej aury? Sprawdźmy.