8 czerwca 2012, 23:04

Wędkujesz? Sprawdź czy ryby będą brały

Z myślą o wszystkich wędkujących stworzyliśmy specjalną prognozę pogody. Tylko u nas sprawdzisz, kiedy ryby będą brały najlepiej i czy podczas wędkowania pogoda będzie Ci sprzyjać.


Do tej pory w internecie trudno było znaleźć szczegółowe informacje, które byłyby przydatne dla każdego wędkarza i w dodatku znajdujące się w jednym miejscu. To się jednak zmieniło wraz z wprowadzeniem przez nasz serwis specjalnej prognozy przygotowanej dla wędkarzy.

To nie tylko źródło bardzo dokładnej prognozy pogody dla każdego miejsca w Polsce. Prognozy można sprawdzać zarówno na następne godziny, lecz również na kolejne 2 tygodnie. Dzięki temu można zaplanować wędkowanie z dużym wyprzedzeniem, np. na kilka weekendów naprzód.

Każdy dzień to szczegółowa informacja o fazie Księżyca, wschodzie i zachodzie Słońca i Księżyca oraz kilkanaście parametrów charakteryzujących zjawiska atmosferyczne, od zachmurzenia i temperatury po porywy wiatru, ciśnienie i sumę opadów.

Kolorowe ikonki w kształcie ryb wskażą czy pogoda będzie sprzyjać wędkowaniu i czy zależności między zjawiskami astronomicznymi sprawią, że ryby będą brać lepiej lub też gorzej. Wszystkich wędkarzy zapraszamy do testowania prognozy i podzielenia się z nami swoimi sugestiami. Chcemy z Waszą pomocą rozwijać tę prognozę, aby wędkowanie było przyjemniejsze i przynosiło efekty.

>>> Zobacz serwis z prognozą pogody dla wędkarzy
 


 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Nawałnica nad Moskwą. Wiele ofiar i olbrzymie zniszczenia

Wczoraj, 19:39

Nawałnica dzisiaj wczesnym popołudniem przeszła nad stolicą Rosji. Wiatr przekraczający 100 kilometrów na godzinę łamał drzewa, zrywał dachy, uszkadzał linie energetyczne, a nawet przewrócił dźwig. Pod konarami zginęło kilkanaście osób. Szkody są bardzo duże.

miniatura

Najbardziej burzowe kraje Europy. Polska do nich należy?

Wczoraj, 09:38

Czy Polska znajduje się wśród najbardziej burzowych krajów w Europie? Jak często pojawiają się u nas burze? W których regionach kontynentu błyskawice przecinają niebo najczęściej, a gdzie najrzadziej. Odpowiedzi na te pytania zdradzi nam mapa burz.

miniatura

Nadciągają groźne burze z ulewami, gradem i wichurami

28 maja 2017, 20:00

Następnych kilkadziesiąt godzin zapowiada się niespokojnie z powodu nadciągających chmur burzowych, które przyniosą ze sobą błyskawice, ulewy, gradobicia i wichury. Temperatura pozostanie bardzo wysoka, a to oznacza, że będzie parno i duszno.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Jaka będzie pierwsza połowa czerwca?

28 maja 2017, 10:45

Koniec maja wreszcie przynosi bardzo ciepłą i słoneczną pogodę. Jednak już za kilka dni czeka nas jej załamanie. Mocno się ochłodzi i będzie obficie padać i grzmieć. Czy pierwsza połowa czerwca przyniesie nam powrót słonecznej i gorącej aury? Sprawdźmy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Łukasz Sz. | 2012-06-29, 17:43

rybuchy

Byndą bryły..