8 czerwca 2012, 23:04

Wędkujesz? Sprawdź czy ryby będą brały

Z myślą o wszystkich wędkujących stworzyliśmy specjalną prognozę pogody. Tylko u nas sprawdzisz, kiedy ryby będą brały najlepiej i czy podczas wędkowania pogoda będzie Ci sprzyjać.


Do tej pory w internecie trudno było znaleźć szczegółowe informacje, które byłyby przydatne dla każdego wędkarza i w dodatku znajdujące się w jednym miejscu. To się jednak zmieniło wraz z wprowadzeniem przez nasz serwis specjalnej prognozy przygotowanej dla wędkarzy.

To nie tylko źródło bardzo dokładnej prognozy pogody dla każdego miejsca w Polsce. Prognozy można sprawdzać zarówno na następne godziny, lecz również na kolejne 2 tygodnie. Dzięki temu można zaplanować wędkowanie z dużym wyprzedzeniem, np. na kilka weekendów naprzód.

Każdy dzień to szczegółowa informacja o fazie Księżyca, wschodzie i zachodzie Słońca i Księżyca oraz kilkanaście parametrów charakteryzujących zjawiska atmosferyczne, od zachmurzenia i temperatury po porywy wiatru, ciśnienie i sumę opadów.

Kolorowe ikonki w kształcie ryb wskażą czy pogoda będzie sprzyjać wędkowaniu i czy zależności między zjawiskami astronomicznymi sprawią, że ryby będą brać lepiej lub też gorzej. Wszystkich wędkarzy zapraszamy do testowania prognozy i podzielenia się z nami swoimi sugestiami. Chcemy z Waszą pomocą rozwijać tę prognozę, aby wędkowanie było przyjemniejsze i przynosiło efekty.

>>> Zobacz serwis z prognozą pogody dla wędkarzy
 


 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Potężne ulewy na południu kraju. Możliwe podtopienia!

Dzisiaj, 19:43

Nad południu kraju do piątkowego poranka będą przechodzić intensywne opady, podczas których może spaść niemal 100 mm deszczu. Tak duże sumy opadów mogą powodować gwałtowne wezbrania na rzekach oraz liczne podtopienia. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

Potężne trzęsienie ziemi w Meksyku. Wszędzie gruzy, ponad 250 ofiar

Dzisiaj, 10:00

Meksyk nawiedziło potężne trzęsienie ziemi o sile M7.1. Tak niszczycielskiego i śmiercionośnego wstrząsu nie notowano w tym kraju od 32 lat. Wiele budynków legło w gruzach, w których wciąż mogą być uwięzieni ludzie. Zginęło co najmniej 250 osób.

miniatura

Dym z rekordowych pożarów lasów w USA i Kanadzie dotarł nad Polskę

Dzisiaj, 09:45

Pod koniec sierpnia północne regiony USA i Kanadę nawiedziły gigantyczne pożary lasów, które uznane zostały za największe w historii. Kłęby dymu gnane wiatrami dotarły aż nad Polskę, przynosząc nam bardziej intensywne niż zwykle barwy zachodu Słońca.

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Coraz zimniejsze noce. W przyszłym tygodniu pierwsze przymrozki?

Wczoraj, 10:00

Napływ powietrza polarno-morskiego i większe rozpogodzenia sprawiły, że miniona noc przyniosła nam najniższe temperatury w tym sezonie. Miejscami temperatura spadła w pobliże zera, a trawy i szyby aut pokrył szron. Wkrótce może być jeszcze zimniej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Łukasz Sz. | 2012-06-29, 17:43

rybuchy

Byndą bryły..