8 czerwca 2012, 23:04

Wędkujesz? Sprawdź czy ryby będą brały

Z myślą o wszystkich wędkujących stworzyliśmy specjalną prognozę pogody. Tylko u nas sprawdzisz, kiedy ryby będą brały najlepiej i czy podczas wędkowania pogoda będzie Ci sprzyjać.


Do tej pory w internecie trudno było znaleźć szczegółowe informacje, które byłyby przydatne dla każdego wędkarza i w dodatku znajdujące się w jednym miejscu. To się jednak zmieniło wraz z wprowadzeniem przez nasz serwis specjalnej prognozy przygotowanej dla wędkarzy.

To nie tylko źródło bardzo dokładnej prognozy pogody dla każdego miejsca w Polsce. Prognozy można sprawdzać zarówno na następne godziny, lecz również na kolejne 2 tygodnie. Dzięki temu można zaplanować wędkowanie z dużym wyprzedzeniem, np. na kilka weekendów naprzód.

Każdy dzień to szczegółowa informacja o fazie Księżyca, wschodzie i zachodzie Słońca i Księżyca oraz kilkanaście parametrów charakteryzujących zjawiska atmosferyczne, od zachmurzenia i temperatury po porywy wiatru, ciśnienie i sumę opadów.

Kolorowe ikonki w kształcie ryb wskażą czy pogoda będzie sprzyjać wędkowaniu i czy zależności między zjawiskami astronomicznymi sprawią, że ryby będą brać lepiej lub też gorzej. Wszystkich wędkarzy zapraszamy do testowania prognozy i podzielenia się z nami swoimi sugestiami. Chcemy z Waszą pomocą rozwijać tę prognozę, aby wędkowanie było przyjemniejsze i przynosiło efekty.

>>> Zobacz serwis z prognozą pogody dla wędkarzy
 


 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 22:44

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Gigantyczne ulewy nad morzem, ale też w innych regionach

Wczoraj, 10:01

Od kilku dni w różnych regionach kraju występują ulewne deszcze, które powodują liczne podtopienia. Niestety, przed nami kolejne obfite opady, zwłaszcza w popularnych kurortach nadbałtyckich, ale nie tylko. Kiedy wreszcie przestanie padać?

miniatura

Dzień skraca się błyskawicznie. Ile już go straciliśmy?

Wczoraj, 09:08

Minął miesiąc od początku astronomicznego lata i jednocześnie najdłuższego dnia w roku. Przez cały ten czas dzień systematycznie się skracał, a noc wydłużała. Ile ubyło nam minut lub godzin ze Słońcem i gdzie dzień skraca się najwolniej?

miniatura

Pustynne miasta pod wodą po ulewie, jakiej jeszcze nie było

Wczoraj, 08:17

Miejscowości położone na pustynnych obszarach północno-zachodnich Indii nawiedziła ulewa, jakiej mieszkańcy jeszcze nie widzieli. Deszcz zdarza się tam bardzo rzadko, jednak tym razem spadło go tyle, ile zwykle przez kilkanaście lat. Skutek to katastrofalne powodzie.

miniatura

5 sytuacji podczas burzy, które mogą nas kosztować życie

26 lipca 2017, 10:52

Polacy bardzo często ignorują ostrzeżenia meteorologów przed niebezpiecznymi zjawiskami pogodowymi, sądząc, że nic im nie grozi. Podczas burzy stają pod drzewami i parkują samochody nad studzienkami. Zobaczcie, jak może się to skończyć.

Komentarze

Dodaj komentarz

Łukasz Sz. | 2012-06-29, 17:43

rybuchy

Byndą bryły..