30 kwietnia 2012, 18:25

Sprawdź pogodę na mecze Euro 2012

Jaka pogoda czeka Cię na stadionie podczas jednego z meczów Euro 2012? Czy zabrać ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy, a może okulary przeciwsłoneczne? Na te pytania odpowie Wam specjalny serwis z prognozą pogody.


Specjalnie dla wszystkich kibiców uruchomiliśmy serwis Euro 2012 z najnowszą prognozą pogody dla miast-gospodarzy tego emocjonującego wydarzenia sportowego. Wystarczy tylko wybrać miasto do którego się wybieramy i już naszym oczom ukazuje się szczegółowa prognozy pogody na każdy mecz rozgrywany na każdym z 8 stadionów. Sprawdzając prognozowaną temperaturę, zachmurzenie, sumę opadów, wilgotność powietrza i prędkość wiatru z łatwością można zaplanować to jak się ubrać i to na jakie niebezpieczne zjawiska trzeba się przygotować. Zegar odlicza czas, jaki został do pierwszego gwizdka, a wyszukiwarka pozwala sprawdzić pogodę dla każdej strefy kibica. Jako jedyni podajemy również statystykę pogodową, a więc bilans tego, kto z kim grał w jakich warunkach pogodowych i jaki to miało wpływ na wynik meczu. Zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem.

>>> Zobacz serwis z prognozą pogody na Euro 2012
 

 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 22:44

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Gigantyczne ulewy nad morzem, ale też w innych regionach

Wczoraj, 10:01

Od kilku dni w różnych regionach kraju występują ulewne deszcze, które powodują liczne podtopienia. Niestety, przed nami kolejne obfite opady, zwłaszcza w popularnych kurortach nadbałtyckich, ale nie tylko. Kiedy wreszcie przestanie padać?

miniatura

Dzień skraca się błyskawicznie. Ile już go straciliśmy?

Wczoraj, 09:08

Minął miesiąc od początku astronomicznego lata i jednocześnie najdłuższego dnia w roku. Przez cały ten czas dzień systematycznie się skracał, a noc wydłużała. Ile ubyło nam minut lub godzin ze Słońcem i gdzie dzień skraca się najwolniej?

miniatura

Pustynne miasta pod wodą po ulewie, jakiej jeszcze nie było

Wczoraj, 08:17

Miejscowości położone na pustynnych obszarach północno-zachodnich Indii nawiedziła ulewa, jakiej mieszkańcy jeszcze nie widzieli. Deszcz zdarza się tam bardzo rzadko, jednak tym razem spadło go tyle, ile zwykle przez kilkanaście lat. Skutek to katastrofalne powodzie.

miniatura

5 sytuacji podczas burzy, które mogą nas kosztować życie

26 lipca 2017, 10:52

Polacy bardzo często ignorują ostrzeżenia meteorologów przed niebezpiecznymi zjawiskami pogodowymi, sądząc, że nic im nie grozi. Podczas burzy stają pod drzewami i parkują samochody nad studzienkami. Zobaczcie, jak może się to skończyć.

Komentarze

Dodaj komentarz