30 kwietnia 2012, 18:25

Sprawdź pogodę na mecze Euro 2012

Jaka pogoda czeka Cię na stadionie podczas jednego z meczów Euro 2012? Czy zabrać ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy, a może okulary przeciwsłoneczne? Na te pytania odpowie Wam specjalny serwis z prognozą pogody.


Specjalnie dla wszystkich kibiców uruchomiliśmy serwis Euro 2012 z najnowszą prognozą pogody dla miast-gospodarzy tego emocjonującego wydarzenia sportowego. Wystarczy tylko wybrać miasto do którego się wybieramy i już naszym oczom ukazuje się szczegółowa prognozy pogody na każdy mecz rozgrywany na każdym z 8 stadionów. Sprawdzając prognozowaną temperaturę, zachmurzenie, sumę opadów, wilgotność powietrza i prędkość wiatru z łatwością można zaplanować to jak się ubrać i to na jakie niebezpieczne zjawiska trzeba się przygotować. Zegar odlicza czas, jaki został do pierwszego gwizdka, a wyszukiwarka pozwala sprawdzić pogodę dla każdej strefy kibica. Jako jedyni podajemy również statystykę pogodową, a więc bilans tego, kto z kim grał w jakich warunkach pogodowych i jaki to miało wpływ na wynik meczu. Zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem.

>>> Zobacz serwis z prognozą pogody na Euro 2012
 

 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Nawałnica nad Moskwą. Wiele ofiar i olbrzymie zniszczenia

Wczoraj, 19:39

Nawałnica dzisiaj wczesnym popołudniem przeszła nad stolicą Rosji. Wiatr przekraczający 100 kilometrów na godzinę łamał drzewa, zrywał dachy, uszkadzał linie energetyczne, a nawet przewrócił dźwig. Pod konarami zginęło kilkanaście osób. Szkody są bardzo duże.

miniatura

Najbardziej burzowe kraje Europy. Polska do nich należy?

Wczoraj, 09:38

Czy Polska znajduje się wśród najbardziej burzowych krajów w Europie? Jak często pojawiają się u nas burze? W których regionach kontynentu błyskawice przecinają niebo najczęściej, a gdzie najrzadziej. Odpowiedzi na te pytania zdradzi nam mapa burz.

miniatura

Nadciągają groźne burze z ulewami, gradem i wichurami

28 maja 2017, 20:00

Następnych kilkadziesiąt godzin zapowiada się niespokojnie z powodu nadciągających chmur burzowych, które przyniosą ze sobą błyskawice, ulewy, gradobicia i wichury. Temperatura pozostanie bardzo wysoka, a to oznacza, że będzie parno i duszno.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Jaka będzie pierwsza połowa czerwca?

28 maja 2017, 10:45

Koniec maja wreszcie przynosi bardzo ciepłą i słoneczną pogodę. Jednak już za kilka dni czeka nas jej załamanie. Mocno się ochłodzi i będzie obficie padać i grzmieć. Czy pierwsza połowa czerwca przyniesie nam powrót słonecznej i gorącej aury? Sprawdźmy.

Komentarze

Dodaj komentarz