30 kwietnia 2012, 18:25

Sprawdź pogodę na mecze Euro 2012

Jaka pogoda czeka Cię na stadionie podczas jednego z meczów Euro 2012? Czy zabrać ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy, a może okulary przeciwsłoneczne? Na te pytania odpowie Wam specjalny serwis z prognozą pogody.


Specjalnie dla wszystkich kibiców uruchomiliśmy serwis Euro 2012 z najnowszą prognozą pogody dla miast-gospodarzy tego emocjonującego wydarzenia sportowego. Wystarczy tylko wybrać miasto do którego się wybieramy i już naszym oczom ukazuje się szczegółowa prognozy pogody na każdy mecz rozgrywany na każdym z 8 stadionów. Sprawdzając prognozowaną temperaturę, zachmurzenie, sumę opadów, wilgotność powietrza i prędkość wiatru z łatwością można zaplanować to jak się ubrać i to na jakie niebezpieczne zjawiska trzeba się przygotować. Zegar odlicza czas, jaki został do pierwszego gwizdka, a wyszukiwarka pozwala sprawdzić pogodę dla każdej strefy kibica. Jako jedyni podajemy również statystykę pogodową, a więc bilans tego, kto z kim grał w jakich warunkach pogodowych i jaki to miało wpływ na wynik meczu. Zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem.

>>> Zobacz serwis z prognozą pogody na Euro 2012
 

 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Na północy Polski bez upału, a na południu upał nadzwyczaj częsty

Wczoraj, 12:05

Pogoda tego lata nas nie rozpieszczała. W wielu regionach naszego kraju w maju temperatury były wyższe niż w lipcu, w dodatku przez całe wakacje nie odnotowano ani jednego upalnego dnia. Jednak były miejsca, gdzie upał panował nadzwyczaj długo.

miniatura

Potężne ulewy na południu kraju. Możliwe podtopienia!

Wczoraj, 10:37

Na południu kraju do piątkowego poranka będą przechodzić intensywne opady, podczas których może spaść ponad 100 mm deszczu. Tak duże sumy opadów mogą powodować gwałtowne wezbrania na rzekach oraz podtopienia. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Jak postępować przed, podczas i po powodzi? Zobacz nasz poradnik

20 września 2017, 18:21

Jeśli mieszkasz w pobliżu rzeki, która często wylewa po obfitych opadach i stwarza zagrożenie powodziowe, warto abyś zapoznał się z naszym poradnikiem, który pomoże Ci w obliczu trudnej sytuacji, zarówno przed, podczas, jak i po powodzi. Warto wiedzieć więcej!

miniatura

Potężne trzęsienie ziemi w Meksyku. Wszędzie gruzy, ponad 225 ofiar

20 września 2017, 10:00

Meksyk nawiedziło potężne trzęsienie ziemi o sile M7.1. Tak niszczycielskiego i śmiercionośnego wstrząsu nie notowano w tym kraju od 32 lat. Wiele budynków legło w gruzach, w których wciąż mogą być uwięzieni ludzie. Zginęło co najmniej 225 osób.

Komentarze

Dodaj komentarz