29 listopada 2011, 16:23

TwojaPogoda.pl w Android Market

Wielu z Was na to czekało. Jest już dostępna mobilna aplikacja serwisu TwojaPogoda.pl na Androida. Oferuje bezpłatnie szczegółową prognozę dla ponad dwóch tysięcy miejsc w Polsce oraz dostęp do artykułów publikowanych w serwisie.


TwojaPogoda.pl jest najbardziej rozbudowaną polską aplikacją pogodową w Android Market. Dostępna jest bezpłatnie i działa na systemie Android od wersji 1.6. Oferuje prognozę 7-dniową, 3-godzinną oraz szczegółowe dane pogodowe dla danego momentu i lokalizacji. Użytkownicy mogą się także zapoznać z najnowszymi wiadomościami meteorologicznymi.

- Skupiamy się na terytorium Polski, dlatego nasze prognozy są bardziej precyzyjne i rozbudowane niż w źródłach, które korzystają z międzynarodowych baz danych. Dysponujemy prognozami długoterminowymi dla olbrzymiej liczby miejscowości w Polsce - przekonuje Rafał Janik, Dyrektor Operacyjny Netshare, właściciela serwisu TwojaPogoda.pl. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w niszy aplikacji pogodowych, tak jak zajęliśmy pozycję najlepszego serwisu pogodowego w internecie.

TwojaPogoda.pl w wersji na system operacyjny Android została przygotowana przez firmę Sirocco Mobile. Użytkownicy innych platform mogą korzystać z uruchomionej mobilnej strony m.twojapogoda.pl, a wkrótce także dedykowanych aplikacji przygotowywanych na systemy iOS oraz Symbian.

Najpopularniejszy w Polsce serwis pogodowy TwojaPogoda.pl oferuje najbardziej precyzyjne dane meteorologiczne pośród polskich serwisów. Poza prognozami ogólnymi prezentowane są także dane dla określonych grup o różnych zainteresowaniach (narciarzy, kierowców, astronomów, biegaczy czy turystów). Całość dopełnia baza analiz i artykułów o ciekawostkach meteorologicznych, jak zmiana klimatu czy aktualne zjawiska pogodowe na całym świecie.

>>> Pobierz darmową wersję TwojaPogoda.pl na Androida

 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 13:25

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Czy kultowy film "Wodny świat" okaże się proroczy?

Dzisiaj, 10:03

Naukowcy nie spodziewali się, że wzrost poziomu wody w oceanach będzie następować tak gwałtownie. Obecnie jest ono aż trzykrotnie większe niż jeszcze pod koniec ubiegłego wieku. Co to może oznaczać dla miast położonych nad brzegami mórz i oceanów?

miniatura

Znów będzie gorąco. Temperatura może przekraczać 30 stopni

Dzisiaj, 09:00

Najpierw upał wlał się do Hiszpanii, właśnie teraz jest we Francji, a niebawem dotrze do Niemiec, a stamtąd do Polski. Termometry znów mogą pokazać 30 stopni w cieniu. Gdzie tym razem będzie najcieplej, a gdzie na upał nawet nie ma co liczyć?

miniatura

Niebawem dnia zacznie ubywać. Kiedy to się stanie?

Dzisiaj, 08:13

Co dobre, nie trwa wiecznie. Uwielbiamy, kiedy dni są długie, a noce krótkie, bo sprzyja to większej aktywności poza domem. Jednak już niedługo stanie się nieuniknione, dzień zacznie się skracać i tak też będzie przez następne pół roku.

miniatura

Czyste powietrze będzie nas kosztować setki miliardów

Wczoraj, 12:02

Walka ze smogiem nie ogranicza się jedynie do wymiany starych pieców węglowych, lecz również dostosowywania elektrociepłowni to coraz bardziej restrykcyjnych norm ustalanych przez Komisję Europejską. Wszyscy za to zapłacimy nawet setki miliardów złotych.

Komentarze

Dodaj komentarz

borowin | 2012-02-20, 07:52

kiedy aplikacja na system iOS

Czekam z niecierpliwością na aplikację do systemu iOS

GK | 2011-12-27, 11:13

Tablety

Kiedy można się spodziewać wersji na tablety? Próbuję zainstalować tę aplikacje ale pokazuje mi że mój tablet nie jest z nią zgodny.

Tomasz Niemczewski | 2011-12-22, 22:31

Brak widget'u

Przydałby się jeszcze widget na ekran. Po za tym lokalizację powinno samo określać po GPS. Wiele telefonow ma funkjce GPS.

lukasz wujkowski | 2011-12-07, 09:53

726614073

swoim telefonie samsunga awile

Paweł | 2011-12-05, 11:48

Tylko tapet brak.

Gdyby jeszcze były do tego animowane tapety zmieniające się wraz z pogodą i porą dnia tak piękne jak w aplikacji Go Weather to bym od razu zainstalował może pomyślcie nad tym :)

Michael | 2011-12-02, 12:47

Świetna wiadomość.

Portal TP uważam za najlepszą polską stronę o pogodzie. Bardzo się cieszę że jest wreszcie wersja dla najlepszego mobilnego systemu operacyjnego. Zaraz zainstaluję. To duże udogodnienie dla użytkowników.

Martin Leka | 2011-12-02, 12:12

java

Będzie aplikacja na telefony z Java ?

TwojaPogoda.pl - od redakcji | 2011-11-29, 22:01

Wersja mobilna

Wersja mobilna serwisu m.twojapogoda.pl jest dostępna już od 3 miesięcy. Dzisiaj zaś wystartowała wersja na Androida.

Artur Łukasik | 2011-11-29, 21:19

Wersja mobilna

No nareszcie jest wersja m.twojapogoda.pl, myślałem że się nigdy nie doczekam.