29 listopada 2011, 16:23

TwojaPogoda.pl w Android Market

Wielu z Was na to czekało. Jest już dostępna mobilna aplikacja serwisu TwojaPogoda.pl na Androida. Oferuje bezpłatnie szczegółową prognozę dla ponad dwóch tysięcy miejsc w Polsce oraz dostęp do artykułów publikowanych w serwisie.


TwojaPogoda.pl jest najbardziej rozbudowaną polską aplikacją pogodową w Android Market. Dostępna jest bezpłatnie i działa na systemie Android od wersji 1.6. Oferuje prognozę 7-dniową, 3-godzinną oraz szczegółowe dane pogodowe dla danego momentu i lokalizacji. Użytkownicy mogą się także zapoznać z najnowszymi wiadomościami meteorologicznymi.

- Skupiamy się na terytorium Polski, dlatego nasze prognozy są bardziej precyzyjne i rozbudowane niż w źródłach, które korzystają z międzynarodowych baz danych. Dysponujemy prognozami długoterminowymi dla olbrzymiej liczby miejscowości w Polsce - przekonuje Rafał Janik, Dyrektor Operacyjny Netshare, właściciela serwisu TwojaPogoda.pl. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w niszy aplikacji pogodowych, tak jak zajęliśmy pozycję najlepszego serwisu pogodowego w internecie.

TwojaPogoda.pl w wersji na system operacyjny Android została przygotowana przez firmę Sirocco Mobile. Użytkownicy innych platform mogą korzystać z uruchomionej mobilnej strony m.twojapogoda.pl, a wkrótce także dedykowanych aplikacji przygotowywanych na systemy iOS oraz Symbian.

Najpopularniejszy w Polsce serwis pogodowy TwojaPogoda.pl oferuje najbardziej precyzyjne dane meteorologiczne pośród polskich serwisów. Poza prognozami ogólnymi prezentowane są także dane dla określonych grup o różnych zainteresowaniach (narciarzy, kierowców, astronomów, biegaczy czy turystów). Całość dopełnia baza analiz i artykułów o ciekawostkach meteorologicznych, jak zmiana klimatu czy aktualne zjawiska pogodowe na całym świecie.

>>> Pobierz darmową wersję TwojaPogoda.pl na Androida

 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Na Wiśle tworzy się fala wezbraniowa. Pod wodą niemal 100 budynków

Dzisiaj, 09:04

W Karpatach w 2 dni spadło nawet 230 mm deszczu. Woda opadowa zaczęła schodzić z gór powodując wzbieranie rzek w dorzeczu górnej Wisły. Przed Krakowem tworzy się fala wezbraniowa. Pod wodą jest niemal 100 budynków. Tymczasem nadchodzą kolejne ulewy.

miniatura

Na północy Polski bez upału, a na południu upał nadzwyczaj częsty

Wczoraj, 12:05

Pogoda tego lata nas nie rozpieszczała. W wielu regionach naszego kraju w maju temperatury były wyższe niż w lipcu, w dodatku przez całe wakacje nie odnotowano ani jednego upalnego dnia. Jednak były miejsca, gdzie upał panował nadzwyczaj długo.

miniatura

Potężne ulewy na południu kraju. Możliwe podtopienia!

Wczoraj, 10:37

Na południu kraju do piątkowego poranka będą przechodzić intensywne opady, podczas których może spaść ponad 100 mm deszczu. Tak duże sumy opadów mogą powodować gwałtowne wezbrania na rzekach oraz podtopienia. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Jak postępować przed, podczas i po powodzi? Zobacz nasz poradnik

20 września 2017, 18:21

Jeśli mieszkasz w pobliżu rzeki, która często wylewa po obfitych opadach i stwarza zagrożenie powodziowe, warto abyś zapoznał się z naszym poradnikiem, który pomoże Ci w obliczu trudnej sytuacji, zarówno przed, podczas, jak i po powodzi. Warto wiedzieć więcej!

Komentarze

Dodaj komentarz

borowin | 2012-02-20, 07:52

kiedy aplikacja na system iOS

Czekam z niecierpliwością na aplikację do systemu iOS

GK | 2011-12-27, 11:13

Tablety

Kiedy można się spodziewać wersji na tablety? Próbuję zainstalować tę aplikacje ale pokazuje mi że mój tablet nie jest z nią zgodny.

Tomasz Niemczewski | 2011-12-22, 22:31

Brak widget'u

Przydałby się jeszcze widget na ekran. Po za tym lokalizację powinno samo określać po GPS. Wiele telefonow ma funkjce GPS.

lukasz wujkowski | 2011-12-07, 09:53

726614073

swoim telefonie samsunga awile

Paweł | 2011-12-05, 11:48

Tylko tapet brak.

Gdyby jeszcze były do tego animowane tapety zmieniające się wraz z pogodą i porą dnia tak piękne jak w aplikacji Go Weather to bym od razu zainstalował może pomyślcie nad tym :)

Michael | 2011-12-02, 12:47

Świetna wiadomość.

Portal TP uważam za najlepszą polską stronę o pogodzie. Bardzo się cieszę że jest wreszcie wersja dla najlepszego mobilnego systemu operacyjnego. Zaraz zainstaluję. To duże udogodnienie dla użytkowników.

Martin Leka | 2011-12-02, 12:12

java

Będzie aplikacja na telefony z Java ?

TwojaPogoda.pl - od redakcji | 2011-11-29, 22:01

Wersja mobilna

Wersja mobilna serwisu m.twojapogoda.pl jest dostępna już od 3 miesięcy. Dzisiaj zaś wystartowała wersja na Androida.

Artur Łukasik | 2011-11-29, 21:19

Wersja mobilna

No nareszcie jest wersja m.twojapogoda.pl, myślałem że się nigdy nie doczekam.