29 listopada 2011, 16:23

TwojaPogoda.pl w Android Market

Wielu z Was na to czekało. Jest już dostępna mobilna aplikacja serwisu TwojaPogoda.pl na Androida. Oferuje bezpłatnie szczegółową prognozę dla ponad dwóch tysięcy miejsc w Polsce oraz dostęp do artykułów publikowanych w serwisie.


TwojaPogoda.pl jest najbardziej rozbudowaną polską aplikacją pogodową w Android Market. Dostępna jest bezpłatnie i działa na systemie Android od wersji 1.6. Oferuje prognozę 7-dniową, 3-godzinną oraz szczegółowe dane pogodowe dla danego momentu i lokalizacji. Użytkownicy mogą się także zapoznać z najnowszymi wiadomościami meteorologicznymi.

- Skupiamy się na terytorium Polski, dlatego nasze prognozy są bardziej precyzyjne i rozbudowane niż w źródłach, które korzystają z międzynarodowych baz danych. Dysponujemy prognozami długoterminowymi dla olbrzymiej liczby miejscowości w Polsce - przekonuje Rafał Janik, Dyrektor Operacyjny Netshare, właściciela serwisu TwojaPogoda.pl. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w niszy aplikacji pogodowych, tak jak zajęliśmy pozycję najlepszego serwisu pogodowego w internecie.

TwojaPogoda.pl w wersji na system operacyjny Android została przygotowana przez firmę Sirocco Mobile. Użytkownicy innych platform mogą korzystać z uruchomionej mobilnej strony m.twojapogoda.pl, a wkrótce także dedykowanych aplikacji przygotowywanych na systemy iOS oraz Symbian.

Najpopularniejszy w Polsce serwis pogodowy TwojaPogoda.pl oferuje najbardziej precyzyjne dane meteorologiczne pośród polskich serwisów. Poza prognozami ogólnymi prezentowane są także dane dla określonych grup o różnych zainteresowaniach (narciarzy, kierowców, astronomów, biegaczy czy turystów). Całość dopełnia baza analiz i artykułów o ciekawostkach meteorologicznych, jak zmiana klimatu czy aktualne zjawiska pogodowe na całym świecie.

>>> Pobierz darmową wersję TwojaPogoda.pl na Androida

 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Śledź na bieżąco, gdzie są teraz burze

Dzisiaj, 19:19

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Nadchodzą ulewy, które mogą prowadzić do dużych podtopień

Dzisiaj, 11:08

Pierwsza połowa tygodnia zapowiada się wyjątkowo deszczowo. Z jednej strony przelotne ulewy związane z burzami, a z drugiej wielogodzinne ulewy. W obu przypadkach mogą one prowadzić do podtopień o dużym zasięgu. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

W Rzymie kończy się woda. Ostatnio tak było w czasie wojny

Dzisiaj, 10:25

Za tydzień mieszkańcom Rzymu przyjdzie się zmierzyć z problemem, jakiego nie doświadczyli od czasów drugiej wojny światowej. Z powodu fali upałów i suszy grożą im przerwy w dostawach wody przez wiele godzin dziennie. A to dopiero początek kryzysu.

miniatura

Co się dzieje z drzewem, gdy uderzy w nie piorun?

Wczoraj, 11:25

W sieci nie brakuje amatorskich filmików, na których widoczny jest moment uderzenia pioruna w drzewo. Jednak z pewnością jeszcze nie widzieliście tego, co dzieje się tuż po takim uderzeniu. Jak gigantyczna energia wpływa na drzewo? Zobaczcie sami.

miniatura

Niespokojny weekend z powodu burz i ulew. Gdzie tym razem?

22 lipca 2017, 11:21

Nie mamy co liczyć na przynajmniej kilka dni z rzędu ze słoneczną i suchą pogodą. Przyczyną są wciąż wędrujące nad nami fronty atmosferyczne, które przynoszą burze i ulewy. W ten weekend znów będzie niespokojnie. W których regionach najbardziej?

Komentarze

Dodaj komentarz

borowin | 2012-02-20, 07:52

kiedy aplikacja na system iOS

Czekam z niecierpliwością na aplikację do systemu iOS

GK | 2011-12-27, 11:13

Tablety

Kiedy można się spodziewać wersji na tablety? Próbuję zainstalować tę aplikacje ale pokazuje mi że mój tablet nie jest z nią zgodny.

Tomasz Niemczewski | 2011-12-22, 22:31

Brak widget'u

Przydałby się jeszcze widget na ekran. Po za tym lokalizację powinno samo określać po GPS. Wiele telefonow ma funkjce GPS.

lukasz wujkowski | 2011-12-07, 09:53

726614073

swoim telefonie samsunga awile

Paweł | 2011-12-05, 11:48

Tylko tapet brak.

Gdyby jeszcze były do tego animowane tapety zmieniające się wraz z pogodą i porą dnia tak piękne jak w aplikacji Go Weather to bym od razu zainstalował może pomyślcie nad tym :)

Michael | 2011-12-02, 12:47

Świetna wiadomość.

Portal TP uważam za najlepszą polską stronę o pogodzie. Bardzo się cieszę że jest wreszcie wersja dla najlepszego mobilnego systemu operacyjnego. Zaraz zainstaluję. To duże udogodnienie dla użytkowników.

Martin Leka | 2011-12-02, 12:12

java

Będzie aplikacja na telefony z Java ?

TwojaPogoda.pl - od redakcji | 2011-11-29, 22:01

Wersja mobilna

Wersja mobilna serwisu m.twojapogoda.pl jest dostępna już od 3 miesięcy. Dzisiaj zaś wystartowała wersja na Androida.

Artur Łukasik | 2011-11-29, 21:19

Wersja mobilna

No nareszcie jest wersja m.twojapogoda.pl, myślałem że się nigdy nie doczekam.