26 września 2011, 11:20

Nowa jakość prognoz pogody

Z dniem 1 września wprowadziliśmy nową oprawę graficzną na podstronach prognoz pogody. Forma tabelkowa publikacji danych jest przejrzysta i czytelna. Pozwala również na dalszą rozbudowę serwisu o elementy o które proszą nasi użytkownicy.


Widoczne są szczegółowe informacje dotyczące wszystkich prognozowanych zjawisk pogodowych, zarówno na następne 96 godzin, jak i na 16 dni. Intuicyjna nawigacja po poszczególnych prognozach za pomocą zakładek sprawia, że szybko można dotrzeć do konkretnych treści podzielonych tematycznie.

W zakładkach znaleźć można prognozę ogólną, godzinową, 16-dniową, sezonową, tematyczną oraz informacje o warunkach klimatycznych i mapkę z prognozą dla tysięcy miejsc w Polsce. Z nową formą prezentacji prognoz można zapoznać się tutaj.
 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Na północy Polski bez upału, a na południu upał nadzwyczaj częsty

Wczoraj, 12:05

Pogoda tego lata nas nie rozpieszczała. W wielu regionach naszego kraju w maju temperatury były wyższe niż w lipcu, w dodatku przez całe wakacje nie odnotowano ani jednego upalnego dnia. Jednak były miejsca, gdzie upał panował nadzwyczaj długo.

miniatura

Potężne ulewy na południu kraju. Możliwe podtopienia!

Wczoraj, 10:37

Na południu kraju do piątkowego poranka będą przechodzić intensywne opady, podczas których może spaść ponad 100 mm deszczu. Tak duże sumy opadów mogą powodować gwałtowne wezbrania na rzekach oraz podtopienia. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Jak postępować przed, podczas i po powodzi? Zobacz nasz poradnik

20 września 2017, 18:21

Jeśli mieszkasz w pobliżu rzeki, która często wylewa po obfitych opadach i stwarza zagrożenie powodziowe, warto abyś zapoznał się z naszym poradnikiem, który pomoże Ci w obliczu trudnej sytuacji, zarówno przed, podczas, jak i po powodzi. Warto wiedzieć więcej!

miniatura

Potężne trzęsienie ziemi w Meksyku. Wszędzie gruzy, ponad 225 ofiar

20 września 2017, 10:00

Meksyk nawiedziło potężne trzęsienie ziemi o sile M7.1. Tak niszczycielskiego i śmiercionośnego wstrząsu nie notowano w tym kraju od 32 lat. Wiele budynków legło w gruzach, w których wciąż mogą być uwięzieni ludzie. Zginęło co najmniej 225 osób.

Komentarze

Dodaj komentarz

Dudu Duu | 2011-10-09, 14:02

Gorzej...

Moim zdaniem wygląd strony jest gorszy i to znacznie, niestety... Na pewno chcieli Państwo dobrze, jednak jak to często bywa nie udaje się poprawić czegoś, co jest bliskie ideału... Nie wiem czy możliwy jest powrót do starej wersji, jeśli tak to w imieniu swoim oraz innych Czytelników serdecznie bym o to prosił... Pozdrawiam, Dudu Duu...

edwin hiller | 2011-10-04, 11:35

nowa grafika

stanowczo bardziej czytelna i przejrzysta była prognoza 16-dniowa ustawiona w poziomie.prosiłbym o powrót do tamtego układu. dzieki i pozdrawiam

wssd | 2011-10-01, 19:54

wasd

dawniej było lepiej...