26 września 2011, 11:20

Nowa jakość prognoz pogody

Z dniem 1 września wprowadziliśmy nową oprawę graficzną na podstronach prognoz pogody. Forma tabelkowa publikacji danych jest przejrzysta i czytelna. Pozwala również na dalszą rozbudowę serwisu o elementy o które proszą nasi użytkownicy.


Widoczne są szczegółowe informacje dotyczące wszystkich prognozowanych zjawisk pogodowych, zarówno na następne 96 godzin, jak i na 16 dni. Intuicyjna nawigacja po poszczególnych prognozach za pomocą zakładek sprawia, że szybko można dotrzeć do konkretnych treści podzielonych tematycznie.

W zakładkach znaleźć można prognozę ogólną, godzinową, 16-dniową, sezonową, tematyczną oraz informacje o warunkach klimatycznych i mapkę z prognozą dla tysięcy miejsc w Polsce. Z nową formą prezentacji prognoz można zapoznać się tutaj.
 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Nawałnica nad Moskwą. Wiele ofiar i olbrzymie zniszczenia

Wczoraj, 19:39

Nawałnica dzisiaj wczesnym popołudniem przeszła nad stolicą Rosji. Wiatr przekraczający 100 kilometrów na godzinę łamał drzewa, zrywał dachy, uszkadzał linie energetyczne, a nawet przewrócił dźwig. Pod konarami zginęło kilkanaście osób. Szkody są bardzo duże.

miniatura

Najbardziej burzowe kraje Europy. Polska do nich należy?

Wczoraj, 09:38

Czy Polska znajduje się wśród najbardziej burzowych krajów w Europie? Jak często pojawiają się u nas burze? W których regionach kontynentu błyskawice przecinają niebo najczęściej, a gdzie najrzadziej. Odpowiedzi na te pytania zdradzi nam mapa burz.

miniatura

Nadciągają groźne burze z ulewami, gradem i wichurami

28 maja 2017, 20:00

Następnych kilkadziesiąt godzin zapowiada się niespokojnie z powodu nadciągających chmur burzowych, które przyniosą ze sobą błyskawice, ulewy, gradobicia i wichury. Temperatura pozostanie bardzo wysoka, a to oznacza, że będzie parno i duszno.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Jaka będzie pierwsza połowa czerwca?

28 maja 2017, 10:45

Koniec maja wreszcie przynosi bardzo ciepłą i słoneczną pogodę. Jednak już za kilka dni czeka nas jej załamanie. Mocno się ochłodzi i będzie obficie padać i grzmieć. Czy pierwsza połowa czerwca przyniesie nam powrót słonecznej i gorącej aury? Sprawdźmy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Dudu Duu | 2011-10-09, 14:02

Gorzej...

Moim zdaniem wygląd strony jest gorszy i to znacznie, niestety... Na pewno chcieli Państwo dobrze, jednak jak to często bywa nie udaje się poprawić czegoś, co jest bliskie ideału... Nie wiem czy możliwy jest powrót do starej wersji, jeśli tak to w imieniu swoim oraz innych Czytelników serdecznie bym o to prosił... Pozdrawiam, Dudu Duu...

edwin hiller | 2011-10-04, 11:35

nowa grafika

stanowczo bardziej czytelna i przejrzysta była prognoza 16-dniowa ustawiona w poziomie.prosiłbym o powrót do tamtego układu. dzieki i pozdrawiam

wssd | 2011-10-01, 19:54

wasd

dawniej było lepiej...