26 września 2011, 11:20

Nowa jakość prognoz pogody

Z dniem 1 września wprowadziliśmy nową oprawę graficzną na podstronach prognoz pogody. Forma tabelkowa publikacji danych jest przejrzysta i czytelna. Pozwala również na dalszą rozbudowę serwisu o elementy o które proszą nasi użytkownicy.


Widoczne są szczegółowe informacje dotyczące wszystkich prognozowanych zjawisk pogodowych, zarówno na następne 96 godzin, jak i na 16 dni. Intuicyjna nawigacja po poszczególnych prognozach za pomocą zakładek sprawia, że szybko można dotrzeć do konkretnych treści podzielonych tematycznie.

W zakładkach znaleźć można prognozę ogólną, godzinową, 16-dniową, sezonową, tematyczną oraz informacje o warunkach klimatycznych i mapkę z prognozą dla tysięcy miejsc w Polsce. Z nową formą prezentacji prognoz można zapoznać się tutaj.
 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 22:44

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Gigantyczne ulewy nad morzem, ale też w innych regionach

Wczoraj, 10:01

Od kilku dni w różnych regionach kraju występują ulewne deszcze, które powodują liczne podtopienia. Niestety, przed nami kolejne obfite opady, zwłaszcza w popularnych kurortach nadbałtyckich, ale nie tylko. Kiedy wreszcie przestanie padać?

miniatura

Dzień skraca się błyskawicznie. Ile już go straciliśmy?

Wczoraj, 09:08

Minął miesiąc od początku astronomicznego lata i jednocześnie najdłuższego dnia w roku. Przez cały ten czas dzień systematycznie się skracał, a noc wydłużała. Ile ubyło nam minut lub godzin ze Słońcem i gdzie dzień skraca się najwolniej?

miniatura

Pustynne miasta pod wodą po ulewie, jakiej jeszcze nie było

Wczoraj, 08:17

Miejscowości położone na pustynnych obszarach północno-zachodnich Indii nawiedziła ulewa, jakiej mieszkańcy jeszcze nie widzieli. Deszcz zdarza się tam bardzo rzadko, jednak tym razem spadło go tyle, ile zwykle przez kilkanaście lat. Skutek to katastrofalne powodzie.

miniatura

5 sytuacji podczas burzy, które mogą nas kosztować życie

26 lipca 2017, 10:52

Polacy bardzo często ignorują ostrzeżenia meteorologów przed niebezpiecznymi zjawiskami pogodowymi, sądząc, że nic im nie grozi. Podczas burzy stają pod drzewami i parkują samochody nad studzienkami. Zobaczcie, jak może się to skończyć.

Komentarze

Dodaj komentarz

Dudu Duu | 2011-10-09, 14:02

Gorzej...

Moim zdaniem wygląd strony jest gorszy i to znacznie, niestety... Na pewno chcieli Państwo dobrze, jednak jak to często bywa nie udaje się poprawić czegoś, co jest bliskie ideału... Nie wiem czy możliwy jest powrót do starej wersji, jeśli tak to w imieniu swoim oraz innych Czytelników serdecznie bym o to prosił... Pozdrawiam, Dudu Duu...

edwin hiller | 2011-10-04, 11:35

nowa grafika

stanowczo bardziej czytelna i przejrzysta była prognoza 16-dniowa ustawiona w poziomie.prosiłbym o powrót do tamtego układu. dzieki i pozdrawiam

wssd | 2011-10-01, 19:54

wasd

dawniej było lepiej...