15 września 2011, 12:07

Wersja mobilna TwojaPogoda.pl

Uruchomiliśmy specjalną wersję przeznaczoną dla telefonów komórkowych. Nowa, "mobilna" wersja m.TwojaPogoda.pl jest adresowana do użytkowników, dla których ważny jest swobodny i błyskawiczny dostęp do zasobów serwisu z każdego miejsca na świecie.

Korzystając z adresu http://m.twojapogoda.pl użytkownicy telefonów komórkowych mają możliwość połączenia z portalem w dowolnym miejscu i o każdej porze. Nowa funkcjonalność pozwala na szybki i łatwy dostęp do strony głównej oraz podstron: prognoz pogody dla tysięcy miejscowości w Polsce i na świecie, najświeższych wiadomości oraz ostrzeżeń przed groźnymi zjawiskami.

Nowa, "lekka" wersja TwojaPogoda.pl pozbawiona jest dużych elementów graficznych, co zwiększa szybkość transmisji danych i znacznie redukuje opłaty związane z liczbą przesłanych kilobajtów.

Dostęp do m.TwojaPogoda.pl jest bezpłatny. Użytkownicy ponoszą jedynie koszty związane z transmisją danych według cennika operatora komórkowego. Zapraszamy do zapoznania się z wersją mobilną tutaj.

 

 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Na północy Polski bez upału, a na południu upał nadzwyczaj częsty

Wczoraj, 12:05

Pogoda tego lata nas nie rozpieszczała. W wielu regionach naszego kraju w maju temperatury były wyższe niż w lipcu, w dodatku przez całe wakacje nie odnotowano ani jednego upalnego dnia. Jednak były miejsca, gdzie upał panował nadzwyczaj długo.

miniatura

Potężne ulewy na południu kraju. Możliwe podtopienia!

Wczoraj, 10:37

Na południu kraju do piątkowego poranka będą przechodzić intensywne opady, podczas których może spaść ponad 100 mm deszczu. Tak duże sumy opadów mogą powodować gwałtowne wezbrania na rzekach oraz podtopienia. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Jak postępować przed, podczas i po powodzi? Zobacz nasz poradnik

20 września 2017, 18:21

Jeśli mieszkasz w pobliżu rzeki, która często wylewa po obfitych opadach i stwarza zagrożenie powodziowe, warto abyś zapoznał się z naszym poradnikiem, który pomoże Ci w obliczu trudnej sytuacji, zarówno przed, podczas, jak i po powodzi. Warto wiedzieć więcej!

miniatura

Potężne trzęsienie ziemi w Meksyku. Wszędzie gruzy, ponad 225 ofiar

20 września 2017, 10:00

Meksyk nawiedziło potężne trzęsienie ziemi o sile M7.1. Tak niszczycielskiego i śmiercionośnego wstrząsu nie notowano w tym kraju od 32 lat. Wiele budynków legło w gruzach, w których wciąż mogą być uwięzieni ludzie. Zginęło co najmniej 225 osób.

Komentarze

Dodaj komentarz

Damian k. | 2011-09-15, 15:06

Wersja mobilna

Twoja pogoda na telefon bardzo dobrze sie prezentuje:) korzystam z wielu mobilnych stron,od tej pory takze z tej,pozdrowienia dla calej redakcji:)