15 września 2011, 12:07

Wersja mobilna TwojaPogoda.pl

Uruchomiliśmy specjalną wersję przeznaczoną dla telefonów komórkowych. Nowa, "mobilna" wersja m.TwojaPogoda.pl jest adresowana do użytkowników, dla których ważny jest swobodny i błyskawiczny dostęp do zasobów serwisu z każdego miejsca na świecie.

Korzystając z adresu http://m.twojapogoda.pl użytkownicy telefonów komórkowych mają możliwość połączenia z portalem w dowolnym miejscu i o każdej porze. Nowa funkcjonalność pozwala na szybki i łatwy dostęp do strony głównej oraz podstron: prognoz pogody dla tysięcy miejscowości w Polsce i na świecie, najświeższych wiadomości oraz ostrzeżeń przed groźnymi zjawiskami.

Nowa, "lekka" wersja TwojaPogoda.pl pozbawiona jest dużych elementów graficznych, co zwiększa szybkość transmisji danych i znacznie redukuje opłaty związane z liczbą przesłanych kilobajtów.

Dostęp do m.TwojaPogoda.pl jest bezpłatny. Użytkownicy ponoszą jedynie koszty związane z transmisją danych według cennika operatora komórkowego. Zapraszamy do zapoznania się z wersją mobilną tutaj.

 

 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 13:25

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Czy kultowy film "Wodny świat" okaże się proroczy?

Dzisiaj, 10:03

Naukowcy nie spodziewali się, że wzrost poziomu wody w oceanach będzie następować tak gwałtownie. Obecnie jest ono aż trzykrotnie większe niż jeszcze pod koniec ubiegłego wieku. Co to może oznaczać dla miast położonych nad brzegami mórz i oceanów?

miniatura

Znów będzie gorąco. Temperatura może przekraczać 30 stopni

Dzisiaj, 09:00

Najpierw upał wlał się do Hiszpanii, właśnie teraz jest we Francji, a niebawem dotrze do Niemiec, a stamtąd do Polski. Termometry znów mogą pokazać 30 stopni w cieniu. Gdzie tym razem będzie najcieplej, a gdzie na upał nawet nie ma co liczyć?

miniatura

Niebawem dnia zacznie ubywać. Kiedy to się stanie?

Dzisiaj, 08:13

Co dobre, nie trwa wiecznie. Uwielbiamy, kiedy dni są długie, a noce krótkie, bo sprzyja to większej aktywności poza domem. Jednak już niedługo stanie się nieuniknione, dzień zacznie się skracać i tak też będzie przez następne pół roku.

miniatura

Czyste powietrze będzie nas kosztować setki miliardów

Wczoraj, 12:02

Walka ze smogiem nie ogranicza się jedynie do wymiany starych pieców węglowych, lecz również dostosowywania elektrociepłowni to coraz bardziej restrykcyjnych norm ustalanych przez Komisję Europejską. Wszyscy za to zapłacimy nawet setki miliardów złotych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Damian k. | 2011-09-15, 15:06

Wersja mobilna

Twoja pogoda na telefon bardzo dobrze sie prezentuje:) korzystam z wielu mobilnych stron,od tej pory takze z tej,pozdrowienia dla calej redakcji:)