15 września 2011, 12:07

Wersja mobilna TwojaPogoda.pl

Uruchomiliśmy specjalną wersję przeznaczoną dla telefonów komórkowych. Nowa, "mobilna" wersja m.TwojaPogoda.pl jest adresowana do użytkowników, dla których ważny jest swobodny i błyskawiczny dostęp do zasobów serwisu z każdego miejsca na świecie.

Korzystając z adresu http://m.twojapogoda.pl użytkownicy telefonów komórkowych mają możliwość połączenia z portalem w dowolnym miejscu i o każdej porze. Nowa funkcjonalność pozwala na szybki i łatwy dostęp do strony głównej oraz podstron: prognoz pogody dla tysięcy miejscowości w Polsce i na świecie, najświeższych wiadomości oraz ostrzeżeń przed groźnymi zjawiskami.

Nowa, "lekka" wersja TwojaPogoda.pl pozbawiona jest dużych elementów graficznych, co zwiększa szybkość transmisji danych i znacznie redukuje opłaty związane z liczbą przesłanych kilobajtów.

Dostęp do m.TwojaPogoda.pl jest bezpłatny. Użytkownicy ponoszą jedynie koszty związane z transmisją danych według cennika operatora komórkowego. Zapraszamy do zapoznania się z wersją mobilną tutaj.

 

 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 17:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Gigantyczne ulewy nad morzem, ale też w innych regionach

Dzisiaj, 10:01

Od kilku dni w różnych regionach kraju występują ulewne deszcze, które powodują liczne podtopienia. Niestety, przed nami kolejne obfite opady, zwłaszcza w popularnych kurortach nadbałtyckich, ale nie tylko. Kiedy wreszcie przestanie padać?

miniatura

Dzień skraca się błyskawicznie. Ile już go straciliśmy?

Dzisiaj, 09:08

Minął miesiąc od początku astronomicznego lata i jednocześnie najdłuższego dnia w roku. Przez cały ten czas dzień systematycznie się skracał, a noc wydłużała. Ile ubyło nam minut lub godzin ze Słońcem i gdzie dzień skraca się najwolniej?

miniatura

Pustynne miasta pod wodą po ulewie, jakiej jeszcze nie było

Dzisiaj, 08:17

Miejscowości położone na pustynnych obszarach północno-zachodnich Indii nawiedziła ulewa, jakiej mieszkańcy jeszcze nie widzieli. Deszcz zdarza się tam bardzo rzadko, jednak tym razem spadło go tyle, ile zwykle przez kilkanaście lat. Skutek to katastrofalne powodzie.

miniatura

5 sytuacji podczas burzy, które mogą nas kosztować życie

Wczoraj, 10:52

Polacy bardzo często ignorują ostrzeżenia meteorologów przed niebezpiecznymi zjawiskami pogodowymi, sądząc, że nic im nie grozi. Podczas burzy stają pod drzewami i parkują samochody nad studzienkami. Zobaczcie, jak może się to skończyć.

Komentarze

Dodaj komentarz

Damian k. | 2011-09-15, 15:06

Wersja mobilna

Twoja pogoda na telefon bardzo dobrze sie prezentuje:) korzystam z wielu mobilnych stron,od tej pory takze z tej,pozdrowienia dla calej redakcji:)