25 lipca 2011, 08:41

Nie jedź w ciemno! Porównaj pogodę!

Wyjeżdżasz? Nie wiesz w którym miejscu pogoda będzie najbardziej sprzyjająca? Dzięki naszej nowej funkcjonalności z łatwością porównasz pogodę w wybranych przez Ciebie miejscowościach i uzyskasz odpowiedź, gdzie najlepiej się udać.

Aplikacja pozwala na bardzo szczegółowe porównanie pogody panującej w wybranych miejscowościach na przestrzeni następnych 7 dni. W prosty sposób można dowiedzieć się, która lokalizacja będzie zdecydowanie najlepsza na przykład na spędzenie urlopu.

Porównanie pogody odbywa się na podstawie najważniejszych zjawisk atmosferycznych, m.in. temperatury, sumy opadów i prędkości wiatru.

Na zielono oznaczony jest dzień w danej miejscowości, gdzie zjawiska pogodowe są najbardziej zbliżone do określonych w formularzu.

Także poszczególne zjawiska wyszczególnione zostały na zielono, jeśli są najbardziej zbliżone do określonych oraz na czerwono, jeśli są najbardziej odległe od określonych.

Do każdego zjawiska można zobaczyć szczegółowy wykres na podstawie którego, można określić różnice w poszczególnych wartościach zjawisk na przestrzeni kolejnych dni.

Gdzie jechać? Do Łeby, Sopotu czy Zakopanego? Dzięki porównywarce pogody nie będziesz mieć wątpliwości.

Wypróbuj porównywarkę pogody >> 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Śledź na bieżąco, gdzie są teraz burze

Dzisiaj, 19:19

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Nadchodzą ulewy, które mogą prowadzić do dużych podtopień

Dzisiaj, 11:08

Pierwsza połowa tygodnia zapowiada się wyjątkowo deszczowo. Z jednej strony przelotne ulewy związane z burzami, a z drugiej wielogodzinne ulewy. W obu przypadkach mogą one prowadzić do podtopień o dużym zasięgu. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

W Rzymie kończy się woda. Ostatnio tak było w czasie wojny

Dzisiaj, 10:25

Za tydzień mieszkańcom Rzymu przyjdzie się zmierzyć z problemem, jakiego nie doświadczyli od czasów drugiej wojny światowej. Z powodu fali upałów i suszy grożą im przerwy w dostawach wody przez wiele godzin dziennie. A to dopiero początek kryzysu.

miniatura

Co się dzieje z drzewem, gdy uderzy w nie piorun?

Wczoraj, 11:25

W sieci nie brakuje amatorskich filmików, na których widoczny jest moment uderzenia pioruna w drzewo. Jednak z pewnością jeszcze nie widzieliście tego, co dzieje się tuż po takim uderzeniu. Jak gigantyczna energia wpływa na drzewo? Zobaczcie sami.

miniatura

Niespokojny weekend z powodu burz i ulew. Gdzie tym razem?

22 lipca 2017, 11:21

Nie mamy co liczyć na przynajmniej kilka dni z rzędu ze słoneczną i suchą pogodą. Przyczyną są wciąż wędrujące nad nami fronty atmosferyczne, które przynoszą burze i ulewy. W ten weekend znów będzie niespokojnie. W których regionach najbardziej?

Komentarze

Dodaj komentarz