25 lipca 2011, 08:41

Nie jedź w ciemno! Porównaj pogodę!

Wyjeżdżasz? Nie wiesz w którym miejscu pogoda będzie najbardziej sprzyjająca? Dzięki naszej nowej funkcjonalności z łatwością porównasz pogodę w wybranych przez Ciebie miejscowościach i uzyskasz odpowiedź, gdzie najlepiej się udać.

Aplikacja pozwala na bardzo szczegółowe porównanie pogody panującej w wybranych miejscowościach na przestrzeni następnych 7 dni. W prosty sposób można dowiedzieć się, która lokalizacja będzie zdecydowanie najlepsza na przykład na spędzenie urlopu.

Porównanie pogody odbywa się na podstawie najważniejszych zjawisk atmosferycznych, m.in. temperatury, sumy opadów i prędkości wiatru.

Na zielono oznaczony jest dzień w danej miejscowości, gdzie zjawiska pogodowe są najbardziej zbliżone do określonych w formularzu.

Także poszczególne zjawiska wyszczególnione zostały na zielono, jeśli są najbardziej zbliżone do określonych oraz na czerwono, jeśli są najbardziej odległe od określonych.

Do każdego zjawiska można zobaczyć szczegółowy wykres na podstawie którego, można określić różnice w poszczególnych wartościach zjawisk na przestrzeni kolejnych dni.

Gdzie jechać? Do Łeby, Sopotu czy Zakopanego? Dzięki porównywarce pogody nie będziesz mieć wątpliwości.

Wypróbuj porównywarkę pogody >> 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Na Wiśle tworzy się fala wezbraniowa. Pod wodą niemal 100 budynków

Dzisiaj, 09:04

W Karpatach w 2 dni spadło nawet 230 mm deszczu. Woda opadowa zaczęła schodzić z gór powodując wzbieranie rzek w dorzeczu górnej Wisły. Przed Krakowem tworzy się fala wezbraniowa. Pod wodą jest niemal 100 budynków. Tymczasem nadchodzą kolejne ulewy.

miniatura

Na północy Polski bez upału, a na południu upał nadzwyczaj częsty

Wczoraj, 12:05

Pogoda tego lata nas nie rozpieszczała. W wielu regionach naszego kraju w maju temperatury były wyższe niż w lipcu, w dodatku przez całe wakacje nie odnotowano ani jednego upalnego dnia. Jednak były miejsca, gdzie upał panował nadzwyczaj długo.

miniatura

Potężne ulewy na południu kraju. Możliwe podtopienia!

Wczoraj, 10:37

Na południu kraju do piątkowego poranka będą przechodzić intensywne opady, podczas których może spaść ponad 100 mm deszczu. Tak duże sumy opadów mogą powodować gwałtowne wezbrania na rzekach oraz podtopienia. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Jak postępować przed, podczas i po powodzi? Zobacz nasz poradnik

20 września 2017, 18:21

Jeśli mieszkasz w pobliżu rzeki, która często wylewa po obfitych opadach i stwarza zagrożenie powodziowe, warto abyś zapoznał się z naszym poradnikiem, który pomoże Ci w obliczu trudnej sytuacji, zarówno przed, podczas, jak i po powodzi. Warto wiedzieć więcej!

Komentarze

Dodaj komentarz