25 lipca 2011, 08:41

Nie jedź w ciemno! Porównaj pogodę!

Wyjeżdżasz? Nie wiesz w którym miejscu pogoda będzie najbardziej sprzyjająca? Dzięki naszej nowej funkcjonalności z łatwością porównasz pogodę w wybranych przez Ciebie miejscowościach i uzyskasz odpowiedź, gdzie najlepiej się udać.

Aplikacja pozwala na bardzo szczegółowe porównanie pogody panującej w wybranych miejscowościach na przestrzeni następnych 7 dni. W prosty sposób można dowiedzieć się, która lokalizacja będzie zdecydowanie najlepsza na przykład na spędzenie urlopu.

Porównanie pogody odbywa się na podstawie najważniejszych zjawisk atmosferycznych, m.in. temperatury, sumy opadów i prędkości wiatru.

Na zielono oznaczony jest dzień w danej miejscowości, gdzie zjawiska pogodowe są najbardziej zbliżone do określonych w formularzu.

Także poszczególne zjawiska wyszczególnione zostały na zielono, jeśli są najbardziej zbliżone do określonych oraz na czerwono, jeśli są najbardziej odległe od określonych.

Do każdego zjawiska można zobaczyć szczegółowy wykres na podstawie którego, można określić różnice w poszczególnych wartościach zjawisk na przestrzeni kolejnych dni.

Gdzie jechać? Do Łeby, Sopotu czy Zakopanego? Dzięki porównywarce pogody nie będziesz mieć wątpliwości.

Wypróbuj porównywarkę pogody >> 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 13:25

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Czy kultowy film "Wodny świat" okaże się proroczy?

Dzisiaj, 10:03

Naukowcy nie spodziewali się, że wzrost poziomu wody w oceanach będzie następować tak gwałtownie. Obecnie jest ono aż trzykrotnie większe niż jeszcze pod koniec ubiegłego wieku. Co to może oznaczać dla miast położonych nad brzegami mórz i oceanów?

miniatura

Znów będzie gorąco. Temperatura może przekraczać 30 stopni

Dzisiaj, 09:00

Najpierw upał wlał się do Hiszpanii, właśnie teraz jest we Francji, a niebawem dotrze do Niemiec, a stamtąd do Polski. Termometry znów mogą pokazać 30 stopni w cieniu. Gdzie tym razem będzie najcieplej, a gdzie na upał nawet nie ma co liczyć?

miniatura

Niebawem dnia zacznie ubywać. Kiedy to się stanie?

Dzisiaj, 08:13

Co dobre, nie trwa wiecznie. Uwielbiamy, kiedy dni są długie, a noce krótkie, bo sprzyja to większej aktywności poza domem. Jednak już niedługo stanie się nieuniknione, dzień zacznie się skracać i tak też będzie przez następne pół roku.

miniatura

Czyste powietrze będzie nas kosztować setki miliardów

Wczoraj, 12:02

Walka ze smogiem nie ogranicza się jedynie do wymiany starych pieców węglowych, lecz również dostosowywania elektrociepłowni to coraz bardziej restrykcyjnych norm ustalanych przez Komisję Europejską. Wszyscy za to zapłacimy nawet setki miliardów złotych.

Komentarze

Dodaj komentarz