21 czerwca 2011, 20:26

Tylko u nas! Pogoda dla plażowiczów

Jeśli wybierasz się na plażę, mamy dla Ciebie specjalną prognozę pogody. Dzięki niej dowiesz się jak duże jest promieniowanie ultrafioletowe, jak szybko się opalisz, jaką temperaturę ma woda morska i kiedy kąpiel słoneczną przerwie deszcz.

Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy szczegółową prognozę dla plażowiczów. Głównym elementem prognozy są kolorowe paski, które wskazują intensywność promieniowania ultrafioletowego w poszczególnych godzinach i następnych 16 dniach.

Wybierając się na urlop czy wakacje można zaplanować każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu. Prognoza godzinowa powie nam dokładnie o której godzinie promieniowanie UV będzie największe, a więc kiedy najszybciej się opalimy. Dowiemy się również jak długo możemy bezpiecznie przebywać na słońcu, aby nie doznać poparzeń skóry.

Prognoza 16-dniowa to idealne narzędzie do planowania długoterminowego swojego wymarzonego urlopu. Dla każdego dnia podajemy nie tylko temperaturę powietrza i zachmurzenie, lecz także intensywność promieniowania ultrafioletowego oraz temperaturę wody w Morzu Bałtyckim.

Pozostałe dane, takie jak ciśnienie, prędkość wiatru, wilgotność powietrza czy odczucie termiczne, wskażą nam jakiej aury powinniśmy oczekiwać i czy będzie nam ona sprzyjać.

Na stronie znaleźć można również niezbędnik w którym poszczególne zakładki są idealnym uzupełnieniem prognozy. Przygotowaliśmy garść porad, które mogą się okazać niezbędne dla każdego plażowicza. Informujemy również o tym jak promieniowanie UV wpływa na nasz organizm, kiedy i jak długo możemy się bezpiecznie opalać, a także podajemy przydatne linki do stron traktujących o tematyce plażowej.

Dla spragnionych wiedzy zamieszczamy najnowsze artykuły przygotowane specjalnie dla plażowiczów z których można się dowiedzieć m.in. o aktualnej sytuacji na bałtyckich plażach i w popularnych kurortach.

Sprawdź prognozę pogody dla plażowiczów >> 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Nawałnica nad Moskwą. Wiele ofiar i olbrzymie zniszczenia

Wczoraj, 19:39

Nawałnica dzisiaj wczesnym popołudniem przeszła nad stolicą Rosji. Wiatr przekraczający 100 kilometrów na godzinę łamał drzewa, zrywał dachy, uszkadzał linie energetyczne, a nawet przewrócił dźwig. Pod konarami zginęło kilkanaście osób. Szkody są bardzo duże.

miniatura

Najbardziej burzowe kraje Europy. Polska do nich należy?

Wczoraj, 09:38

Czy Polska znajduje się wśród najbardziej burzowych krajów w Europie? Jak często pojawiają się u nas burze? W których regionach kontynentu błyskawice przecinają niebo najczęściej, a gdzie najrzadziej. Odpowiedzi na te pytania zdradzi nam mapa burz.

miniatura

Nadciągają groźne burze z ulewami, gradem i wichurami

28 maja 2017, 20:00

Następnych kilkadziesiąt godzin zapowiada się niespokojnie z powodu nadciągających chmur burzowych, które przyniosą ze sobą błyskawice, ulewy, gradobicia i wichury. Temperatura pozostanie bardzo wysoka, a to oznacza, że będzie parno i duszno.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Jaka będzie pierwsza połowa czerwca?

28 maja 2017, 10:45

Koniec maja wreszcie przynosi bardzo ciepłą i słoneczną pogodę. Jednak już za kilka dni czeka nas jej załamanie. Mocno się ochłodzi i będzie obficie padać i grzmieć. Czy pierwsza połowa czerwca przyniesie nam powrót słonecznej i gorącej aury? Sprawdźmy.

Komentarze

Dodaj komentarz