10 maja 2011, 15:05

Tylko u nas! Pogoda dla alergików

Jesteś alergikiem? Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie prognozę pogody. Sprawdź co i kiedy będzie pylić. Z naszą bardzo szczegółową prognozą życie stanie się znacznie łatwiejsze.

Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy szczegółową prognozę dla alergików. Głównym elementem prognozy są kolorowe ikonki, które wskazują intensywność pylenia 12 roślin i 2 zarodników grzybów w poszczególnych godzinach i następnych 16 dniach.

Alergicy po raz pierwszy mają szansę na sprawdzenie, kiedy uczulająca ich roślina pyli i jak intensywnie w zależności od danej pory doby z dokładnością do jednej godziny. Można także dowiedzieć się, jak będzie przebiegać pylenie w następnych dwóch tygodniach.

Dzięki temu cierpiący na pyłkowicę mogą dokładnie zaplanować aktywność na świeżym powietrzu, jednocześnie nie obawiając się nasilenia się choroby.

Prognoza pylenia została wzbogacona o informację o aktualnym i przewidywanym zachmurzeniu i temperaturze, które mają istotny wpływ na skalę pylenia.

Na stronie znaleźć można również niezbędnik w którym poszczególne zakładki są idealnym uzupełnieniem prognozy. Przygotowaliśmy garść porad, które mogą się okazać niezbędne dla każdego alergika. Informujemy również o najbardziej uczulających rodzajach alergenów, a także podajemy przydatne linki do stron traktujących o problemach alergików.

Dla spragnionych wiedzy zamieszczamy najnowsze artykuły przygotowane specjalnie dla alergików z których można się dowiedzieć m.in. o aktualnej sytuacji alergologicznej w Polsce.
 
Sprawdź prognozę pogody dla alergików >>


autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 13:25

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Czy kultowy film "Wodny świat" okaże się proroczy?

Dzisiaj, 10:03

Naukowcy nie spodziewali się, że wzrost poziomu wody w oceanach będzie następować tak gwałtownie. Obecnie jest ono aż trzykrotnie większe niż jeszcze pod koniec ubiegłego wieku. Co to może oznaczać dla miast położonych nad brzegami mórz i oceanów?

miniatura

Znów będzie gorąco. Temperatura może przekraczać 30 stopni

Dzisiaj, 09:00

Najpierw upał wlał się do Hiszpanii, właśnie teraz jest we Francji, a niebawem dotrze do Niemiec, a stamtąd do Polski. Termometry znów mogą pokazać 30 stopni w cieniu. Gdzie tym razem będzie najcieplej, a gdzie na upał nawet nie ma co liczyć?

miniatura

Niebawem dnia zacznie ubywać. Kiedy to się stanie?

Dzisiaj, 08:13

Co dobre, nie trwa wiecznie. Uwielbiamy, kiedy dni są długie, a noce krótkie, bo sprzyja to większej aktywności poza domem. Jednak już niedługo stanie się nieuniknione, dzień zacznie się skracać i tak też będzie przez następne pół roku.

miniatura

Czyste powietrze będzie nas kosztować setki miliardów

Wczoraj, 12:02

Walka ze smogiem nie ogranicza się jedynie do wymiany starych pieców węglowych, lecz również dostosowywania elektrociepłowni to coraz bardziej restrykcyjnych norm ustalanych przez Komisję Europejską. Wszyscy za to zapłacimy nawet setki miliardów złotych.

Komentarze

Dodaj komentarz