10 maja 2011, 15:05

Tylko u nas! Pogoda dla alergików

Jesteś alergikiem? Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie prognozę pogody. Sprawdź co i kiedy będzie pylić. Z naszą bardzo szczegółową prognozą życie stanie się znacznie łatwiejsze.

Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy szczegółową prognozę dla alergików. Głównym elementem prognozy są kolorowe ikonki, które wskazują intensywność pylenia 12 roślin i 2 zarodników grzybów w poszczególnych godzinach i następnych 16 dniach.

Alergicy po raz pierwszy mają szansę na sprawdzenie, kiedy uczulająca ich roślina pyli i jak intensywnie w zależności od danej pory doby z dokładnością do jednej godziny. Można także dowiedzieć się, jak będzie przebiegać pylenie w następnych dwóch tygodniach.

Dzięki temu cierpiący na pyłkowicę mogą dokładnie zaplanować aktywność na świeżym powietrzu, jednocześnie nie obawiając się nasilenia się choroby.

Prognoza pylenia została wzbogacona o informację o aktualnym i przewidywanym zachmurzeniu i temperaturze, które mają istotny wpływ na skalę pylenia.

Na stronie znaleźć można również niezbędnik w którym poszczególne zakładki są idealnym uzupełnieniem prognozy. Przygotowaliśmy garść porad, które mogą się okazać niezbędne dla każdego alergika. Informujemy również o najbardziej uczulających rodzajach alergenów, a także podajemy przydatne linki do stron traktujących o problemach alergików.

Dla spragnionych wiedzy zamieszczamy najnowsze artykuły przygotowane specjalnie dla alergików z których można się dowiedzieć m.in. o aktualnej sytuacji alergologicznej w Polsce.
 
Sprawdź prognozę pogody dla alergików >>


autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Na północy Polski bez upału, a na południu upał nadzwyczaj częsty

Wczoraj, 12:05

Pogoda tego lata nas nie rozpieszczała. W wielu regionach naszego kraju w maju temperatury były wyższe niż w lipcu, w dodatku przez całe wakacje nie odnotowano ani jednego upalnego dnia. Jednak były miejsca, gdzie upał panował nadzwyczaj długo.

miniatura

Potężne ulewy na południu kraju. Możliwe podtopienia!

Wczoraj, 10:37

Na południu kraju do piątkowego poranka będą przechodzić intensywne opady, podczas których może spaść ponad 100 mm deszczu. Tak duże sumy opadów mogą powodować gwałtowne wezbrania na rzekach oraz podtopienia. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Jak postępować przed, podczas i po powodzi? Zobacz nasz poradnik

20 września 2017, 18:21

Jeśli mieszkasz w pobliżu rzeki, która często wylewa po obfitych opadach i stwarza zagrożenie powodziowe, warto abyś zapoznał się z naszym poradnikiem, który pomoże Ci w obliczu trudnej sytuacji, zarówno przed, podczas, jak i po powodzi. Warto wiedzieć więcej!

miniatura

Potężne trzęsienie ziemi w Meksyku. Wszędzie gruzy, ponad 225 ofiar

20 września 2017, 10:00

Meksyk nawiedziło potężne trzęsienie ziemi o sile M7.1. Tak niszczycielskiego i śmiercionośnego wstrząsu nie notowano w tym kraju od 32 lat. Wiele budynków legło w gruzach, w których wciąż mogą być uwięzieni ludzie. Zginęło co najmniej 225 osób.

Komentarze

Dodaj komentarz