24 kwietnia 2013, 01:06

Biegasz? Sprawdź prognozę pogody

Uprawiasz poranny albo wieczorny jogging? Lubisz sobie pobiegać? Z myślą o Tobie stworzyliśmy prognozę dla biegaczy. Jeśli chcesz sobie pobiegać, to z naszą prognozą zaplanujesz kiedy.

TwojaPogoda.pl, największy niezależny portal pogodowy w Polsce, prezentuje dział w całości poświęcony pogodzie dla biegaczy i joggingowców. Prognozy przygotowywane są dla ponad 2,5 tysiąca miejscowości.

Głównym elementem prognozy są ikonki odzieży sportowej, które wskazują jak powinien ubrać się biegacz lub joggingowiec planując aktywność sportową w poszczególnych godzinach lub dniach.

Poza informacją o tym jak się odpowiednio ubrać wobec panujących warunków pogodowych można dowiedzieć się także jaka czeka nas wówczas temperatura powietrza, temperatura odczuwalna, stopień zachmurzenia, suma opadów, ciśnienie, wilgotność, odczucie termiczne i warunki biometeorologiczne.

Kolorowe paski informują o tym czy warunki do biegania są fatalne, dobre czy też wyśmienite. Duża mapa powiatowa Polski pomaga z kolei ustalić, gdzie warunki do biegania będą najlepsze, a gdzie deszcz lub silny wiatr mogą pokrzyżować nam plany.

Prognoza została wzbogacona o niezbędnik w którym poszczególne zakładki są idealnym uzupełnieniem prognozy. Można dzięki nim ustalić ile spali się kalorii biegając w danym czasie i z wybraną prędkością.

Przygotowany został również 10-dniowy plan treningu dla początkujących biegaczy. Dzięki linkom można odwiedzić ciekawe strony dotyczące joggingu. Dla spragnionych wiedzy zamieszczamy najnowsze artykuły przygotowane specjalnie dla uprawiających biegi. www.twojapogoda.pl
 
Sprawdź prognozę pogody dla biegaczy >>
 


 

Sprawdź prognozę pogody dla biegaczy >>

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Na Wiśle tworzy się fala wezbraniowa. Pod wodą niemal 100 budynków

Dzisiaj, 09:04

W Karpatach w 2 dni spadło nawet 230 mm deszczu. Woda opadowa zaczęła schodzić z gór powodując wzbieranie rzek w dorzeczu górnej Wisły. Przed Krakowem tworzy się fala wezbraniowa. Pod wodą jest niemal 100 budynków. Tymczasem nadchodzą kolejne ulewy.

miniatura

Na północy Polski bez upału, a na południu upał nadzwyczaj częsty

Wczoraj, 12:05

Pogoda tego lata nas nie rozpieszczała. W wielu regionach naszego kraju w maju temperatury były wyższe niż w lipcu, w dodatku przez całe wakacje nie odnotowano ani jednego upalnego dnia. Jednak były miejsca, gdzie upał panował nadzwyczaj długo.

miniatura

Potężne ulewy na południu kraju. Możliwe podtopienia!

Wczoraj, 10:37

Na południu kraju do piątkowego poranka będą przechodzić intensywne opady, podczas których może spaść ponad 100 mm deszczu. Tak duże sumy opadów mogą powodować gwałtowne wezbrania na rzekach oraz podtopienia. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Jak postępować przed, podczas i po powodzi? Zobacz nasz poradnik

20 września 2017, 18:21

Jeśli mieszkasz w pobliżu rzeki, która często wylewa po obfitych opadach i stwarza zagrożenie powodziowe, warto abyś zapoznał się z naszym poradnikiem, który pomoże Ci w obliczu trudnej sytuacji, zarówno przed, podczas, jak i po powodzi. Warto wiedzieć więcej!

Komentarze

Dodaj komentarz

Runner | 2013-04-24, 19:34

Przesada

Biegam regularnie 3-4 razy w tygodniu i jak obserwuję pogodę "dla biegaczy" a szczególnie te całe warunki to nie wyobrażam sobie wyjścia w bluzie i dresach przy temperaturze 15-17 stopni. Szło by się ugotować na słońcu. Natomiast zimą cały czas było "fatalnie" a bieganie przy lekkim mrozie po śniegu jest bardzo przyjemne i do tego jeszcze jak hartuje :)

ladyzgaga | 2011-04-26, 19:05

Pogoda dla biegaczy

Może redaktorzy tego portalu zrobili prognozę, jakiej muzyki słuchać np. w czasie słonecznej pogody, a jaką w czasie deszczowej, śnieżnej, mroźnej, wietrznej?

Adam | 2011-04-26, 16:58

Ja nie biegam...

Ej! możecie zrobić prognozę dla piechurów? Nie lubię biegać wolę chodzić ale jak mam chodzić jak nie znam prognozy?

Wojtas | 2011-04-26, 16:03

ppogoda dla biegaczy

Dzisiaj rano patrzyłem na 3 godz pogodę tu na stronie dla godz 10. Zapowiadany był dla Opola deszcz. Rzeczywistość okazała się inna, biegałem i było słonecznie i dość ciepło jak na przedpołudnie. Do obecnej chwili nie padało w Opolu, a zapowiadaliście całodniowe opady. Dobrze by było, gdyby prognozy się zgadzały z rzeczywistością. Teraz nad Śląskiem tworzą się komórki burzowe. Być może za godzinę, dwie dotrą one do Opola, ale rano nawet kropla nie spadła.

dfsdf | 2011-04-26, 15:35

zysk

wszystko na jedno kopyto; czy prognoza dla biegaczy czy kierowców itp. wszystko jest to samo, ale zmieniacie tylko tytuł. Jest to działanie czysto marketingowe skierowane na zysk, bo o sprawdzalności tych prognoz nie ma co mówić.