24 kwietnia 2013, 01:06

Biegasz? Sprawdź prognozę pogody

Uprawiasz poranny albo wieczorny jogging? Lubisz sobie pobiegać? Z myślą o Tobie stworzyliśmy prognozę dla biegaczy. Jeśli chcesz sobie pobiegać, to z naszą prognozą zaplanujesz kiedy.

TwojaPogoda.pl, największy niezależny portal pogodowy w Polsce, prezentuje dział w całości poświęcony pogodzie dla biegaczy i joggingowców. Prognozy przygotowywane są dla ponad 2,5 tysiąca miejscowości.

Głównym elementem prognozy są ikonki odzieży sportowej, które wskazują jak powinien ubrać się biegacz lub joggingowiec planując aktywność sportową w poszczególnych godzinach lub dniach.

Poza informacją o tym jak się odpowiednio ubrać wobec panujących warunków pogodowych można dowiedzieć się także jaka czeka nas wówczas temperatura powietrza, temperatura odczuwalna, stopień zachmurzenia, suma opadów, ciśnienie, wilgotność, odczucie termiczne i warunki biometeorologiczne.

Kolorowe paski informują o tym czy warunki do biegania są fatalne, dobre czy też wyśmienite. Duża mapa powiatowa Polski pomaga z kolei ustalić, gdzie warunki do biegania będą najlepsze, a gdzie deszcz lub silny wiatr mogą pokrzyżować nam plany.

Prognoza została wzbogacona o niezbędnik w którym poszczególne zakładki są idealnym uzupełnieniem prognozy. Można dzięki nim ustalić ile spali się kalorii biegając w danym czasie i z wybraną prędkością.

Przygotowany został również 10-dniowy plan treningu dla początkujących biegaczy. Dzięki linkom można odwiedzić ciekawe strony dotyczące joggingu. Dla spragnionych wiedzy zamieszczamy najnowsze artykuły przygotowane specjalnie dla uprawiających biegi. www.twojapogoda.pl
 
Sprawdź prognozę pogody dla biegaczy >>
 


 

Sprawdź prognozę pogody dla biegaczy >>

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Śledź na bieżąco, gdzie są teraz burze

Dzisiaj, 19:19

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Nadchodzą ulewy, które mogą prowadzić do dużych podtopień

Dzisiaj, 11:08

Pierwsza połowa tygodnia zapowiada się wyjątkowo deszczowo. Z jednej strony przelotne ulewy związane z burzami, a z drugiej wielogodzinne ulewy. W obu przypadkach mogą one prowadzić do podtopień o dużym zasięgu. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

W Rzymie kończy się woda. Ostatnio tak było w czasie wojny

Dzisiaj, 10:25

Za tydzień mieszkańcom Rzymu przyjdzie się zmierzyć z problemem, jakiego nie doświadczyli od czasów drugiej wojny światowej. Z powodu fali upałów i suszy grożą im przerwy w dostawach wody przez wiele godzin dziennie. A to dopiero początek kryzysu.

miniatura

Co się dzieje z drzewem, gdy uderzy w nie piorun?

Wczoraj, 11:25

W sieci nie brakuje amatorskich filmików, na których widoczny jest moment uderzenia pioruna w drzewo. Jednak z pewnością jeszcze nie widzieliście tego, co dzieje się tuż po takim uderzeniu. Jak gigantyczna energia wpływa na drzewo? Zobaczcie sami.

miniatura

Niespokojny weekend z powodu burz i ulew. Gdzie tym razem?

22 lipca 2017, 11:21

Nie mamy co liczyć na przynajmniej kilka dni z rzędu ze słoneczną i suchą pogodą. Przyczyną są wciąż wędrujące nad nami fronty atmosferyczne, które przynoszą burze i ulewy. W ten weekend znów będzie niespokojnie. W których regionach najbardziej?

Komentarze

Dodaj komentarz

Runner | 2013-04-24, 19:34

Przesada

Biegam regularnie 3-4 razy w tygodniu i jak obserwuję pogodę "dla biegaczy" a szczególnie te całe warunki to nie wyobrażam sobie wyjścia w bluzie i dresach przy temperaturze 15-17 stopni. Szło by się ugotować na słońcu. Natomiast zimą cały czas było "fatalnie" a bieganie przy lekkim mrozie po śniegu jest bardzo przyjemne i do tego jeszcze jak hartuje :)

ladyzgaga | 2011-04-26, 19:05

Pogoda dla biegaczy

Może redaktorzy tego portalu zrobili prognozę, jakiej muzyki słuchać np. w czasie słonecznej pogody, a jaką w czasie deszczowej, śnieżnej, mroźnej, wietrznej?

Adam | 2011-04-26, 16:58

Ja nie biegam...

Ej! możecie zrobić prognozę dla piechurów? Nie lubię biegać wolę chodzić ale jak mam chodzić jak nie znam prognozy?

Wojtas | 2011-04-26, 16:03

ppogoda dla biegaczy

Dzisiaj rano patrzyłem na 3 godz pogodę tu na stronie dla godz 10. Zapowiadany był dla Opola deszcz. Rzeczywistość okazała się inna, biegałem i było słonecznie i dość ciepło jak na przedpołudnie. Do obecnej chwili nie padało w Opolu, a zapowiadaliście całodniowe opady. Dobrze by było, gdyby prognozy się zgadzały z rzeczywistością. Teraz nad Śląskiem tworzą się komórki burzowe. Być może za godzinę, dwie dotrą one do Opola, ale rano nawet kropla nie spadła.

dfsdf | 2011-04-26, 15:35

zysk

wszystko na jedno kopyto; czy prognoza dla biegaczy czy kierowców itp. wszystko jest to samo, ale zmieniacie tylko tytuł. Jest to działanie czysto marketingowe skierowane na zysk, bo o sprawdzalności tych prognoz nie ma co mówić.