24 kwietnia 2013, 01:06

Biegasz? Sprawdź prognozę pogody

Uprawiasz poranny albo wieczorny jogging? Lubisz sobie pobiegać? Z myślą o Tobie stworzyliśmy prognozę dla biegaczy. Jeśli chcesz sobie pobiegać, to z naszą prognozą zaplanujesz kiedy.

TwojaPogoda.pl, największy niezależny portal pogodowy w Polsce, prezentuje dział w całości poświęcony pogodzie dla biegaczy i joggingowców. Prognozy przygotowywane są dla ponad 2,5 tysiąca miejscowości.

Głównym elementem prognozy są ikonki odzieży sportowej, które wskazują jak powinien ubrać się biegacz lub joggingowiec planując aktywność sportową w poszczególnych godzinach lub dniach.

Poza informacją o tym jak się odpowiednio ubrać wobec panujących warunków pogodowych można dowiedzieć się także jaka czeka nas wówczas temperatura powietrza, temperatura odczuwalna, stopień zachmurzenia, suma opadów, ciśnienie, wilgotność, odczucie termiczne i warunki biometeorologiczne.

Kolorowe paski informują o tym czy warunki do biegania są fatalne, dobre czy też wyśmienite. Duża mapa powiatowa Polski pomaga z kolei ustalić, gdzie warunki do biegania będą najlepsze, a gdzie deszcz lub silny wiatr mogą pokrzyżować nam plany.

Prognoza została wzbogacona o niezbędnik w którym poszczególne zakładki są idealnym uzupełnieniem prognozy. Można dzięki nim ustalić ile spali się kalorii biegając w danym czasie i z wybraną prędkością.

Przygotowany został również 10-dniowy plan treningu dla początkujących biegaczy. Dzięki linkom można odwiedzić ciekawe strony dotyczące joggingu. Dla spragnionych wiedzy zamieszczamy najnowsze artykuły przygotowane specjalnie dla uprawiających biegi. www.twojapogoda.pl
 
Sprawdź prognozę pogody dla biegaczy >>
 


 

Sprawdź prognozę pogody dla biegaczy >>

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 13:25

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Czy kultowy film "Wodny świat" okaże się proroczy?

Dzisiaj, 10:03

Naukowcy nie spodziewali się, że wzrost poziomu wody w oceanach będzie następować tak gwałtownie. Obecnie jest ono aż trzykrotnie większe niż jeszcze pod koniec ubiegłego wieku. Co to może oznaczać dla miast położonych nad brzegami mórz i oceanów?

miniatura

Znów będzie gorąco. Temperatura może przekraczać 30 stopni

Dzisiaj, 09:00

Najpierw upał wlał się do Hiszpanii, właśnie teraz jest we Francji, a niebawem dotrze do Niemiec, a stamtąd do Polski. Termometry znów mogą pokazać 30 stopni w cieniu. Gdzie tym razem będzie najcieplej, a gdzie na upał nawet nie ma co liczyć?

miniatura

Niebawem dnia zacznie ubywać. Kiedy to się stanie?

Dzisiaj, 08:13

Co dobre, nie trwa wiecznie. Uwielbiamy, kiedy dni są długie, a noce krótkie, bo sprzyja to większej aktywności poza domem. Jednak już niedługo stanie się nieuniknione, dzień zacznie się skracać i tak też będzie przez następne pół roku.

miniatura

Czyste powietrze będzie nas kosztować setki miliardów

Wczoraj, 12:02

Walka ze smogiem nie ogranicza się jedynie do wymiany starych pieców węglowych, lecz również dostosowywania elektrociepłowni to coraz bardziej restrykcyjnych norm ustalanych przez Komisję Europejską. Wszyscy za to zapłacimy nawet setki miliardów złotych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Runner | 2013-04-24, 19:34

Przesada

Biegam regularnie 3-4 razy w tygodniu i jak obserwuję pogodę "dla biegaczy" a szczególnie te całe warunki to nie wyobrażam sobie wyjścia w bluzie i dresach przy temperaturze 15-17 stopni. Szło by się ugotować na słońcu. Natomiast zimą cały czas było "fatalnie" a bieganie przy lekkim mrozie po śniegu jest bardzo przyjemne i do tego jeszcze jak hartuje :)

ladyzgaga | 2011-04-26, 19:05

Pogoda dla biegaczy

Może redaktorzy tego portalu zrobili prognozę, jakiej muzyki słuchać np. w czasie słonecznej pogody, a jaką w czasie deszczowej, śnieżnej, mroźnej, wietrznej?

Adam | 2011-04-26, 16:58

Ja nie biegam...

Ej! możecie zrobić prognozę dla piechurów? Nie lubię biegać wolę chodzić ale jak mam chodzić jak nie znam prognozy?

Wojtas | 2011-04-26, 16:03

ppogoda dla biegaczy

Dzisiaj rano patrzyłem na 3 godz pogodę tu na stronie dla godz 10. Zapowiadany był dla Opola deszcz. Rzeczywistość okazała się inna, biegałem i było słonecznie i dość ciepło jak na przedpołudnie. Do obecnej chwili nie padało w Opolu, a zapowiadaliście całodniowe opady. Dobrze by było, gdyby prognozy się zgadzały z rzeczywistością. Teraz nad Śląskiem tworzą się komórki burzowe. Być może za godzinę, dwie dotrą one do Opola, ale rano nawet kropla nie spadła.

dfsdf | 2011-04-26, 15:35

zysk

wszystko na jedno kopyto; czy prognoza dla biegaczy czy kierowców itp. wszystko jest to samo, ale zmieniacie tylko tytuł. Jest to działanie czysto marketingowe skierowane na zysk, bo o sprawdzalności tych prognoz nie ma co mówić.