1 stycznia 2011, 00:00

Prognoza sezonowa

Czy możemy liczyć na piękną złotą polską jesień, czy popsują ją chłody i wichury? Jaka będzie zima, czy znów łagodna, a może śnieżna i mroźna? Co nas czeka na wiosnę? Sprawdźmy najnowsze prognozy.

 

Najnowsza prognoza sezonowa zostanie opublikowana w nadchodzących dniach. Zapraszamy.

autopromocja

Pozostałe wiadomości

thumbnail

Relacja na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 17:37

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

thumbnail

Jutro o poranku przymrozek. Trzeba będzie skrobać szyby

Dzisiaj, 10:10

Do Polski zaczyna napływać powietrze, które jeszcze kilka dni temu wędrowało nad Arktyką. Temperatura obniża się, a spadnie jeszcze bardziej, bo w środę rano w wielu regionach kraju odnotujemy przymrozki. Kierowcy powinni przyszykować skrobaczki do szyb.

thumbnail

Z samego rana rozpoczęła się jesień. Co nam przyniesie?

Dzisiaj, 09:14

Większość z nas z jej nadejścia się nie cieszy, bo lato mogłoby trwać w nieskończoność. Jednak jesień to nie tylko te mniej przyjemne zjawiska, jak deszcz, ziąb i szaruga, lecz również błękitne niebo i kolorowe liście. Poznajmy jesień z innej perspektywy.

thumbnail

Ranking najbardziej czystych i skażonych miast w Polsce

Dzisiaj, 08:36

Ministerstwo Środowiska opublikowało ranking z którego wynika, które miasta w Polsce mogą się pochwalić najczystszym powietrzem, a mieszkańcy których powinni uważać, bo oddychają groźnymi zanieczyszczeniami. Sprawdź, którą pozycję zajęło Twoje miasto.

thumbnail

Wyglądała jak chmura, ale nią nie była. Czy to UFO?

Dzisiaj, 07:06

Tajemnicze zjawisko obserwowali mieszkańcy nadmorskiego Portsmouth w Wielkiej Brytanii. Pojawił się tam ciemny obiekt, który do złudzenia przypominał latający spodek. Wyjaśnieniem miała być nietypowa chmura, lecz wcale nie jest to takie oczywiste.