1 stycznia 2016, 00:00

Komik o pogodzie

Największy kanał pogodowy w USA "The Weather Channel" szukając nowych sposobów na ściągnięcie widzów postanowił wzbogacić swój zespół prezenterów-meteorologów o komedianta. Słynny amerykański komik Lewis ...

Największy kanał pogodowy w USA "The Weather Channel" szukając nowych sposobów na ściągnięcie widzów postanowił wzbogacić swój zespół prezenterów-meteorologów o komedianta. Słynny amerykański komik Lewis Black będzie miał za zadanie pocieszyć widzów, gdy za oknami będzie padał deszcz lub śnieg, a temperatura będzie niska. Black podkreśla, że pogodą interesuje się od dawna i po małym przeszkoleniu będzie mógł godnie odciążyć prawdziwych meteorologów. Trudno jednak powiedzieć jak widzowie zareagują na taką szaloną odmianę, ale już wiadomo, że Lewis Black będzie poruszać nawet najbardziej kontrowersyjne tematy, takie jak globalne ocieplenie. Jednak robienie komedii z bardzo poważnych zagrożeń dzisiejszego świata z pewnością nie wszystkich urzeknie. Mimo to szefowie telewizji szykują się nie tylko na gwałtowny wzrost oglądalności prognoz ale i większe zyski. Prognozy ciągle ostrzegające przed tornadami, ulewami, burzami i huraganami znudziły ludzi. W obliczu coraz poważniejszych zmian klimatycznych bardziej humorystyczne podejście do zagadnień pogody ma korzystnie wpłynąć na widzów. Czy program się przyjmie? O tym przekonamy się już za kilka tygodni, jednak tak czy inaczej w żadnym razie nie można zapominać o rzetelnych prognozach i o skutkach lekceważenia ostrzeżeń. Źródło: Twoja Pogoda.

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 14:22

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Dmuchawiec może nas zatruwać groźnym ozonem

Dzisiaj, 08:15

Niepokojącego odkrycia dokonali niemieccy naukowcy. Okazuje się, że popularne kwiatki, które rosną niemal na każdy trawniku przy naszych domach, mogą przy odpowiednich warunkach atmosferycznych produkować bardzo niebezpieczny dla człowieka ozon.

miniatura

Wulkan na zachodnim wybrzeżu USA grozi potężną erupcją

Dzisiaj, 07:49

Naukowcy informują, że w rejonie wulkanu St. Helens w USA w ostatnim czasie odnotowano całą serię trzęsień ziemi, w dodatku komora pod wulkanem zaczęła się wypełniać magmą. Świadczy to o zbliżającej się erupcji, która może być niezwykle gwałtowna.

miniatura

Morza zaczną zalewać lądy. Będzie jak w "Wodnym świecie"?

Wczoraj, 10:03

Naukowcy nie spodziewali się, że wzrost poziomu wody w oceanach będzie następować tak gwałtownie. Obecnie jest ono aż trzykrotnie większe niż jeszcze pod koniec ubiegłego wieku. Co to może oznaczać dla miast położonych nad brzegami mórz i oceanów?

miniatura

Znów będzie gorąco. Temperatura może przekraczać 30 stopni

Wczoraj, 09:00

Najpierw upał wlał się do Hiszpanii, właśnie teraz jest we Francji, a niebawem dotrze do Niemiec, a stamtąd do Polski. Termometry znów mogą pokazać 30 stopni w cieniu. Gdzie tym razem będzie najcieplej, a gdzie na upał nawet nie ma co liczyć?

Komentarze

Dodaj komentarz