1 stycznia 2016, 00:00

Komik o pogodzie

Największy kanał pogodowy w USA "The Weather Channel" szukając nowych sposobów na ściągnięcie widzów postanowił wzbogacić swój zespół prezenterów-meteorologów o komedianta. Słynny amerykański komik Lewis ...

Największy kanał pogodowy w USA "The Weather Channel" szukając nowych sposobów na ściągnięcie widzów postanowił wzbogacić swój zespół prezenterów-meteorologów o komedianta. Słynny amerykański komik Lewis Black będzie miał za zadanie pocieszyć widzów, gdy za oknami będzie padał deszcz lub śnieg, a temperatura będzie niska. Black podkreśla, że pogodą interesuje się od dawna i po małym przeszkoleniu będzie mógł godnie odciążyć prawdziwych meteorologów. Trudno jednak powiedzieć jak widzowie zareagują na taką szaloną odmianę, ale już wiadomo, że Lewis Black będzie poruszać nawet najbardziej kontrowersyjne tematy, takie jak globalne ocieplenie. Jednak robienie komedii z bardzo poważnych zagrożeń dzisiejszego świata z pewnością nie wszystkich urzeknie. Mimo to szefowie telewizji szykują się nie tylko na gwałtowny wzrost oglądalności prognoz ale i większe zyski. Prognozy ciągle ostrzegające przed tornadami, ulewami, burzami i huraganami znudziły ludzi. W obliczu coraz poważniejszych zmian klimatycznych bardziej humorystyczne podejście do zagadnień pogody ma korzystnie wpłynąć na widzów. Czy program się przyjmie? O tym przekonamy się już za kilka tygodni, jednak tak czy inaczej w żadnym razie nie można zapominać o rzetelnych prognozach i o skutkach lekceważenia ostrzeżeń. Źródło: Twoja Pogoda.

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Śledź na bieżąco, gdzie są teraz burze

Dzisiaj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

Co się dzieje z drzewem, gdy uderzy w nie piorun?

Wczoraj, 11:25

W sieci nie brakuje amatorskich filmików, na których widoczny jest moment uderzenia pioruna w drzewo. Jednak z pewnością jeszcze nie widzieliście tego, co dzieje się tuż po takim uderzeniu. Jak gigantyczna energia wpływa na drzewo? Zobaczcie sami.

miniatura

Niespokojny weekend z powodu burz i ulew. Gdzie tym razem?

22 lipca 2017, 11:21

Nie mamy co liczyć na przynajmniej kilka dni z rzędu ze słoneczną i suchą pogodą. Przyczyną są wciąż wędrujące nad nami fronty atmosferyczne, które przynoszą burze i ulewy. W ten weekend znów będzie niespokojnie. W których regionach najbardziej?

miniatura

Dzień zmienił się w noc. Egipska plaga na południu Rosji

22 lipca 2017, 09:31

Władze południowej Rosji, w obliczu grożącego kryzysu żywnościowego, wprowadziły stan wyjątkowy po tym, jak region nawiedziła niezwykle żarłoczna szarańcza. Owady w oka mgnieniu ogołociły pola uprawne na znacznym obszarze, zmieniając dzień w noc.

miniatura

Zobacz, jak diabełek pyłowy zmienił się w słup ognia

22 lipca 2017, 08:38

Niezwykłe zjawisko można było zaobserwować w rejonie rafinerii naftowej na Półwyspie Jamalskim w Rosji. Pojawiła się tam potężna trąba pyłowa, która za sprawą instalacji rafineryjnej zmieniła się w najprawdziwsze ogniste tornado. Zobaczcie film.

Komentarze

Dodaj komentarz