1 stycznia 2016, 00:00

Komik o pogodzie

Największy kanał pogodowy w USA "The Weather Channel" szukając nowych sposobów na ściągnięcie widzów postanowił wzbogacić swój zespół prezenterów-meteorologów o komedianta. Słynny amerykański komik Lewis ...

Największy kanał pogodowy w USA "The Weather Channel" szukając nowych sposobów na ściągnięcie widzów postanowił wzbogacić swój zespół prezenterów-meteorologów o komedianta. Słynny amerykański komik Lewis Black będzie miał za zadanie pocieszyć widzów, gdy za oknami będzie padał deszcz lub śnieg, a temperatura będzie niska. Black podkreśla, że pogodą interesuje się od dawna i po małym przeszkoleniu będzie mógł godnie odciążyć prawdziwych meteorologów. Trudno jednak powiedzieć jak widzowie zareagują na taką szaloną odmianę, ale już wiadomo, że Lewis Black będzie poruszać nawet najbardziej kontrowersyjne tematy, takie jak globalne ocieplenie. Jednak robienie komedii z bardzo poważnych zagrożeń dzisiejszego świata z pewnością nie wszystkich urzeknie. Mimo to szefowie telewizji szykują się nie tylko na gwałtowny wzrost oglądalności prognoz ale i większe zyski. Prognozy ciągle ostrzegające przed tornadami, ulewami, burzami i huraganami znudziły ludzi. W obliczu coraz poważniejszych zmian klimatycznych bardziej humorystyczne podejście do zagadnień pogody ma korzystnie wpłynąć na widzów. Czy program się przyjmie? O tym przekonamy się już za kilka tygodni, jednak tak czy inaczej w żadnym razie nie można zapominać o rzetelnych prognozach i o skutkach lekceważenia ostrzeżeń. Źródło: Twoja Pogoda.

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Potężne ulewy na południu kraju. Możliwe podtopienia!

Wczoraj, 19:43

Na południu kraju do piątkowego poranka będą przechodzić intensywne opady, podczas których może spaść niemal 100 mm deszczu. Tak duże sumy opadów mogą powodować gwałtowne wezbrania na rzekach oraz podtopienia. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

miniatura

Jak postępować przed, podczas i po powodzi? Zobacz nasz poradnik

Wczoraj, 19:30

Jeśli mieszkasz w pobliżu rzeki, która często wylewa po obfitych opadach i stwarza zagrożenie powodziowe, warto abyś zapoznał się z naszym poradnikiem, który pomoże Ci w obliczu trudnej sytuacji, zarówno przed, podczas, jak i po powodzi. Warto wiedzieć więcej!

miniatura

Potężne trzęsienie ziemi w Meksyku. Wszędzie gruzy, ponad 225 ofiar

Wczoraj, 10:00

Meksyk nawiedziło potężne trzęsienie ziemi o sile M7.1. Tak niszczycielskiego i śmiercionośnego wstrząsu nie notowano w tym kraju od 32 lat. Wiele budynków legło w gruzach, w których wciąż mogą być uwięzieni ludzie. Zginęło co najmniej 225 osób.

miniatura

Dym z rekordowych pożarów lasów w USA i Kanadzie dotarł nad Polskę

Wczoraj, 09:45

Pod koniec sierpnia północne regiony USA i Kanadę nawiedziły gigantyczne pożary lasów, które uznane zostały za największe w historii. Kłęby dymu gnane wiatrami dotarły aż nad Polskę, przynosząc nam bardziej intensywne niż zwykle barwy zachodu Słońca.

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

Komentarze

Dodaj komentarz