Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Tragiczny wypadek na torze Nürburgring

Wczoraj, 19:16

Do tragicznego zdarzenia doszło podczas dzisiejszych zawodów z serii VLN Endurance na słynnym na całym świecie, niemieckim torze Nürburgring. W pewnym momencie należący do teamu Nissan, a kierowany przez Brytyjczyka Janna Mardenborough...

thumbnail

W Chinach powstał tramwaj na wodór

27 marca 2015, 00:05

Chińska firma Sifang Company należaca do China South Rail Corporation we współpracy z paroma instytutami badawczymi stworzyła właśnie pierwszy na świecie tramwaj na wodór. Emituje on wyłącznie czystą wodę.

thumbnail

Stado saren przebiega przez drogę

26 marca 2015, 08:35

Strach i zachwyt jednocześnie przeżyli kierowcy i pasażerowie dwóch samochodów, przed którymi, lotem błyskawicy, przebiegło stado saren. To niecodzienne zdarzenie zarejestrowała kamerka samochodowa na drodze krajowej nr 20 w okolicach Ginawy na zachodnim Pomorzu...

thumbnail

Nowe Fordy będą same przestrzegać limitów prędkości

26 marca 2015, 07:30

W nowej wersji modelu S-Max na rynku europejskim Ford wprowadza innowację zwaną Intelligent Speed Limiter. Jest to elektroniczny system, który będzie automatycznie odczytywał znaki i ograniczał naszą prędkość, tak abyśmy nie przekraczali dozwolonych limitów.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl