Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Nie, to nie jest reklama mostu Golden Gate

Wczoraj, 03:00

Nie, to nie jest zwykła panorama ukazująca piękno słynnego mostu Golden Gate, który znajduje się w San Francisco. Jeśli dobrze przyjrzycie się zdjęciu, to możliwe, że zobaczycie najnowsze wcielenie luksusowego pojazdu Bentley Mulsanne. Koncern zaszalał, przygotowując niezwykłą reklamę swojego samochodu...

thumbnail

Tesla Model S pływa jak prawdziwa łódź

23 czerwca 2016, 10:30

Podczas nagłej powodzi, która spowodowana została obfitymi opadami pochodzenia burzowego, w jednym z Kazachstańskich miast w opałach znalazły w tunelu się samochody. Pewien szczęśliwy właściciel Tesli Modelu S zachował jednak zimną krew i postanowił przepłynąć tunel swoim pojazdem...

thumbnail

Harley-Davidson – elektryczne motocykle w przeciągu 5 lat

18 czerwca 2016, 07:00

Kilka lat temu Harley-Davidson ujawnił koncepcyjny motocykl elektryczny – LiveWire. Media oraz kilku zainteresowanych użytkowników otrzymało egzemplarze testowe i zapadła cisza. Jednak temat właśnie wraca i są nowe informacje.  

thumbnail

Samochody GMC przypomną o dziecku na tylnym siedzieniu

18 czerwca 2016, 01:00

Każdego lata słyszymy podobne historie. Dzieci pozostawione na tylnym siedzeniu i tragedia spowodowana wysoką temperaturą w aucie. GMC wprowadza system Rear Seat Reminder, który pojawi się początkowo w modelach Acadia. Jego zadaniem jest ostrzeganie, że na tylnym siedzeniu jest ktoś, kto może zostać przypadkowo uwięziony w samochodzie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl