Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Samochód obsługiwany za pomocą myśli

31 lipca 2015, 10:58

Autonomiczne pojazdy to niewątpliwie przyszłość motoryzacji. Zanim jednak zagoszczą one na stałe na naszych drogach, będziemy mogli sterować naszymi samochodami za pomocą myśli. Przynajmniej takim rozwiązaniem zainteresowani są chińscy naukowcy...

thumbnail

Nowy Top Gear w Amazonie

31 lipca 2015, 08:00

Od czasu wyrzucenia Jeremy'ego Clarksona z BBC wszyscy zastanawiali się nie czy razem z kolegami stworzy on nowy program motoryzacyjny, lecz gdzie go stworzy. I choć wydawało się, że najpewniejszym kandydatem jest Netflix to finalnie został nim Amazon.

thumbnail

5 sierpnia Lexus zaprezentuje deskolotkę

31 lipca 2015, 07:30

Pod koniec czerwca producent samochodów Lexus zapowiedział, że szykuje coś zupełnie oryginalnego - będzie to zapowiedziana w filmie Powrót do przyszłości 2 deskolotka. Teraz już wiemy kiedy dokładnie hoverboard zostanie oficjalnie zaprezentowany - 5 sierpnia.

thumbnail

Interaktywne znaki drogowe z e-papieru

28 lipca 2015, 09:53

Znaki drogowe, których zadaniem jest ułatwić nam przemieszczanie się np. po mieście, często wręcz nam je utrudniają, mogą doprowadzić do stłuczki czy sprawić, że dostaniemy mandat. Rozwiązaniem problemu ruchu miejskiego postanowiły zająć się władze Sydney. Wyszło im to naprawdę rewelacyjnie...

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl