Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Autopilot znacznie zmniejsza ryzyko wypadku

25 kwietnia 2016, 04:30

Opcja półautonomicznego autopilota dostępna jest w samochodach Tesli już od paru miesięcy wobec czego Elon Musk dysponuje już bardzo ciekawymi danymi statystycznymi. Z tego powodu postanowił się on pochwalić jednym z najciekawszych wniosków jaki z nich płynie. Otóż okazuje się, że autopilot dramatycznie zmniejsza ryzyko wypadku.

thumbnail

Dzieci budują pojazdy z silnikami rakietowymi

23 kwietnia 2016, 08:30

Już niedługo zespół Bloodhound SSC podejmie próbę pobicia rekordu prędkości pojazdu na lądzie i ustanowienia nowego, przekraczającego 1600 km/h, a tymczasem swoją cegiełkę do tego wielkiego wydarzenia chcą dołożyć uczniowie kilku szkół z Wielkiej Brytanii...

thumbnail

Użytkownicy Modelu X nie mogą dostać się do środka

23 kwietnia 2016, 06:30

Model X - pierwszy SUV od Tesla Motors - jest dla amerykańskiego producenta dość pechowy, od premiery jest z nim więcej problemów niż z pierwszym Modelem S. A ostatnim jest błąd w oprogramowaniu, przez który użytkownicy nie mogą dostać się do swoich aut.

thumbnail

Autonomiczny samochód pokonał pół Chin

20 kwietnia 2016, 05:30

Firma Changan Automobile Co Ltd, będąca chińskim partnerem Forda, chce do 2020 roku produkować autonomiczne samochody. A nie jest to wcale nierealny plan - już teraz jej prototyp pokonał 2000 kilometrów przez Chiny.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl