Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Autonomiczne pojazdy groźne dla środowiska

Dzisiaj, 08:35

Wraz z rozwojem technologii, nasze życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Jednak, jak w każdej dziedzinie życia, nowe technologie mają zarówno swoje plusy, jak i minusy. To dotyczy również samochodów autonomicznych, nad którymi intensywnie pracuje wiele koncernów, w tym także Google.

thumbnail

3 różne stłuczki w ciągu 30 sekund... Rosja

Dzisiaj, 07:45

Oglądając filmiki na YouTube z rosyjskich dróg, można dojść do wniosku, że trzeba mieć ogromne szczęście, by przeżyć chociaż jeden dzień w tym kraju. Poniższy filmik, na którym, w ciągu zaledwie 30 sekund, doszło do trzech stłuczek, jest najlepszym przykładem potwornej szkoły przetrwania...

thumbnail

Gracze gorszymi kierowcami?

17 lipca 2014, 07:00

Gry wyścigowe są doskonałą okazją, aby poszaleć za kółkiem nowoczesnych, superszybkich i najczęściej kosmicznie drogich samochodów. Słowem takich, które nie są dostępne dla zwykłych zjadaczy chleba. Po drugie takie zabawy są całkowicie bezpieczne, gdyż nie ma strachu o stłuczki, karambole, czy nawet doszczętne skasowanie auta, którego następstwami w rzeczywistym świecie są zazwyczaj poważne obrażenia, czy nawet śmierć kierowcy.

thumbnail

Kosmiczny tramwaj z Rosji - UVZ R1

15 lipca 2014, 00:03

Rosyjski producent UralVagonZavod (UVZ) zaprezentował ostatnio swój najnowszy tramwaj. I nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że wagony nazwane Russia One (lub w skrócie R1) wyglądają naprawdę kosmicznie, a do tego są bardzo zaawansowane technologicznie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl