Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Powstanie autostrada dla autonomicznych ciężarówek

Wczoraj, 08:00

Wygląda na to, że rewolucja maszyn zaczyna się na dobre - za oceanem rodzi się bowiem powoli plan stworzenia autostrady przeznaczonej dla całkowicie autonomicznych ciężarówek, która miałaby przebiegać z Kanady, przez całe Stany Zjednoczone aż do Meksyku.

thumbnail

Motocykl z klocków na Isle of Man TT

25 maja 2015, 21:35

Program Zabawki Jamesa Maya: Pamiętniki Motocyklowe bardzo szybko podbił serca widzów, odkąd pojawił się po raz pierwszy na kanałach z portfolio BBC. Już dziś, 25 maja o godz. 22:00 na BBC Brit będziemy mogli raz jeszcze przeżywać emocje towarzyszące Jamesowi...

thumbnail

Autobus na krowie odchody z rekordem prędkości

23 maja 2015, 08:00

Pod koniec zeszłego roku na ulice Wielkiej Brytanii wyjechał pierwszy autobus zasilany biometanem pochodzącym z krowich odchodów. Teraz autobus ten rozpędził się na zamkniętym torze do prędkości 123 kilometrów na godzinę ustanawiając tym samym pierwszy rekord dla pojazdów z takim napędem.

thumbnail

Będzie półautonomiczna wersja Tesla Model S

18 maja 2015, 11:52

Naszpikowana setkami kilogramów najnowocześniejszej elektroniki Tesla Model S już niedługo otrzyma bardzo ciekawą aktualizację oprogramowania, która m.in. rozszerzy możliwości samochodu o inteligentnego autopilota. Prawdopodobnie będzie to półautonomiczny system...

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl