Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Uber inwestuje w sztuczną inteligencję

Wczoraj, 17:06

Uber przejmuje i inwestuje w coraz więcej projektów, które mają na celu jak najszybszy rozwój autonomicznych, ekologicznych i bezpiecznych technologii transportowych. Firma w najbliższych miesiącach zamierza kupić nowojorski startup Geometric Intelligence Inc...

thumbnail

Wielkie metropolie zakażą silników diesla

8 grudnia 2016, 10:00

Coraz więcej krajów deklaruje wycofanie się z węgla, a teraz prezydenci czterech wielkich metropolii - Aten, Madrytu, Paryża i Mexico City - zapowiedzieli, że już niedługo miasta te całkowicie zakażą ruchu samochodów z silnikiem diesla.

thumbnail

Apple odkrywa karty autonomicznych samochodów

8 grudnia 2016, 08:30

Plotki o autonomicznych samochodach od Apple przybierają ostatnio na sile i coś zdecydowanie jest na rzeczy - koncern z Cupertino postanowił odkryć nieco wystosowując do amerykańskich władz związany z tym apel.

thumbnail

Jay Leno za sterami potężnego poduszkowca

7 grudnia 2016, 12:00

Jay Leno znany jest z miłości do motoryzacji oraz z tego, że zasiadał za sterami rozmaitych – często potężnych pojazdów. Jednak jak sam mówi, sterowanie potężnym poduszkowcem należącym do marynarki to było niesamowite przeżycie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl