Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Tony Hawk testuje deskolotkę

19 listopada 2014, 08:00

Pod koniec października firma Arx Pax zaprezentowała pierwszą działającą deskolotkę nazwaną Hendo Hover, która wykorzystuje oryginalną technologię MFA (Magnetic Field Architecture), dzięki której deska unosi się kilka centymetrów nad metalowym podłożem. Ostatnio w swoje ręce dostał ją Tony Hawk.

thumbnail

Pierwszy seryjny samochód na wodór - Toyota Mirai

19 listopada 2014, 07:30

Za miesiąc do sprzedaży w Japonii trafić ma pierwszy seryjnie produkowany samochód z ogniwem wodorowym (FCV, co jest skrótem od angielskiego Fuel Cell Vehicle) - Toyota Mirai. Tankować będziemy do niego wodór, a z rury wydechowej wydostawać się będzie woda.

thumbnail

Kolejna Gymkhana Kena Blocka

18 listopada 2014, 08:00

Ken Block - rajdowiec znany najbardziej z jazdy bokiem wypuścił właśnie do sieci kolejną część swojej popisowej Gymkhany - tym razem zabrał on na ulice Los Angeles 845-konnego Forda Mustanga z napędem na cztery koła (rocznik 1965). Dla każdego fana motoryzacji - must see.

thumbnail

Znaleźć się pomiędzy młotem a kowadłem

14 listopada 2014, 07:16

O niesamowitym szczęściu może mówić pewien mieszkaniec Nowomoskiewska, który o włos znalazłby się pomiędzy młotem a kowadłem, gdy kierowca Nissana Qashqaia wykonał niebezpieczny (w tej sytuacji) manewr skrętu w lewo i po prostu nie zdążył "uciec" z drogi przed nadjeżdżającą z dużą prędkością ciężarówką...

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl