Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Ursus podbije rynek elektrycznych samochodów?

23 maja 2016, 06:00

Na świecie dokonuje się właśnie elektryczna rewolucja, ale Polska wcale nie musi stać z boku i się przyglądać. Prezes i właściciel firmy Ursus Karol Zarajczyk zdradził ostatnio, że planuje produkcję elektrycznych samochodów.

thumbnail

Tak wygląda zero gwiazdek w teście zderzeniowym

23 maja 2016, 05:00

Renault stworzyło ostatnio samochód niewielki, niezbyt mocny, a przy tym potwornie tani (podstawowa wersja kosztuje około 15 tysięcy złotych) z myślą o rynku indyjskim. Kwid - bo taką nosi on nazwę - przeszedł ostatnio test zderzeniowy NCAP i dostał okrągłe zero gwiazdek. A jeśli jesteście ciekawi co dokładnie to oznacza w przypadku kolizji to zapraszamy do oglądania.

thumbnail

Indyjskie samochody zmasakrowane w crash testach

19 maja 2016, 07:00

Jest standardem, że samochody sprzedawane obecnie na „zachodzie” przechodzą crash testy i często dostają w nich najwyższe oceny za bezpieczeństwo w testach NCAP lub NHTSA. Dokładnie odwrotnie jest w przypadku pojazdów trafiających na rynek indyjski – te samochody nie są w stanie zdobyć ani jednej gwiazdki.  

thumbnail

VW Beetle z 1974, który przejechał tylko 90 km

19 maja 2016, 03:00

Stare samochody odnajdowane po latach są zazwyczaj w takim stanie, że słońce prześwituje przez ich skorodowaną blachę. Jednak zdarzają się nieliczne wyjątki i trafiają się prawdziwe perełki. Patrząc na nie, trudno dać wiarę, że mają tyle lat. Zerknijcie na tego „garbusa” z 1974 roku, który wygląda jak nowy.  

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl