Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Inteligentna szyba Jaguara zlikwiduje martwą strefę

18 grudnia 2014, 07:30

Słupki w samochodach dość znacznie ograniczają widoczność kierowcy, jednak dach auta musi się na czymś trzymać. Dlatego Jaguar wymyślił inteligentną szybę nazwaną 360 Virtual Urban Windscreen, która ma pozwolić kierowcy na widzenie przez te nieszczęsne słupki. A to nie koniec jej możliwości.

thumbnail

Szybkie pociągi na Ukrainie i w Chinach

17 grudnia 2014, 08:48

Rosja z każdym dniem zbliża się do wielkiego upadku, a tymczasem na gnębionej przez nią Ukrainie na tory wyruszyły nowoczesne i szybkie pociągi, które znacząco podniosą standard na państwowej kolei. Dwa prototypy dalekobieżnych elektrycznych zespołów...

thumbnail

Kolejna działająca deskolotka

16 grudnia 2014, 00:05

Pod koniec października firma Arx Pax zaprezentowało pierwszą działającą deskolotkę nazwaną Hendo - jednak jest ona dość droga i do działania wymaga magnetycznej nawierzchni. Dlatego Ryan Craven z Teksasu postanowił w domowym zaciszu zbudować taki hoverboard, który będzie się unosił nad każdą powierzchnią.

thumbnail

W tym miejscu Pendolino pędzi 200 km/h

14 grudnia 2014, 11:25

Dzisiaj wielki dzień dla polskiego kolejnictwa, ponieważ po raz pierwszy w historii pociąg pełen pasażerów osiągnął prędkość 200 km/h. W miejscu, gdzie Pendolino pędzi najszybciej, pojawili się amatorzy kolei.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl