Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

40% mniej wypadków przez Autopilota

Wczoraj, 12:15

Elon Musk, z pomocą Tesla Motors, kolejny raz pokazał nam, że najnowocześniejsze zdobycze technologi w świecie motoryzacji w świetny sposób wpływają na drastyczny wzrost poziomu bezpieczeństwa na drogach. Wielki udział w tych osiągnięciach mają oczywiście...

thumbnail

Korea planuje budowę niemal naddźwiękowej kolei

22 stycznia 2017, 23:32

Hyperloop - kolejny z ambitnych pomysłów Elona Muska - pobudził do działania inżynierów z całego świata,  także z Korei Południowej. Tamtejszy instytut KRRI (Korea Railroad Research Institute) rozpoczął pracę nad własnym pociągiem, który rozpędzać ma się niemal do prędkości dźwięku.

thumbnail

Zima przemienia samochody w dzieła sztuki

20 stycznia 2017, 09:02

Kierowcy nie przepadają za zimą. Zwłaszcza kiedy nie dysponują garażem i codziennością jest skrobanie szyb, akumulatory odmawiają posłuszeństwa, a drogi są śliskie jak lodowiska.

thumbnail

Francja stawia na solarne drogi

20 stycznia 2017, 00:15

W Tourouvre-au-Perche na północy Francji powstał ostatnio kilometrowy odcinek drogi, która zbierać ma energię słoneczną w celu zasilenia oświetlenia ulicznego w tym miasteczku. A to pierwszy z tysiąca takich odcinków, jakie mają powstać nad Sekwaną w najbliższych 5 latach.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl