Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Tesla chce sprzedawać ubezpieczenie i serwis

Wczoraj, 02:11

Tesla (już bez Motors w nazwie), jak się okazuje, planuje rewolucjonizować sprzedaż samochodów także pod kątem ubezpieczenia i serwisu. Stworzona przez Elona Muska firma eksperymentuje już ze sprzedawaniem aut w pakiecie z tymi właśnie usługami wliczonymi w cenę.

thumbnail

200 elektrycznych Nissanów dla Wrocławia

23 lutego 2017, 14:30

Wrocław stanie się pierwszym miastem w Polsce, które udostępni mieszkańcom i turystom w formie systemu car-sharingu wielką flotę w pełni elektrycznych pojazdów. Władze miasta chcą też dostosować infrastruktur...

thumbnail

Cichy przełom w produkcji akumulatorów?

21 lutego 2017, 21:19

W ostatnich latach, w dużej mierze dzięki pracy inżynierów pracujących dla Elona Muska, koszty produkcji akumulatorów drastycznie spadły (o 80% w ciągu 6 lat). Teraz Tesli udało się je dodatkowo obniżyć o 35%, dzięki czemu pokonano kolejną dużą granicę.

thumbnail

Bramki na autostradach będą zastąpione lepszym systemem

21 lutego 2017, 21:04

Można chyba powiedzieć, że zmiana obecnego systemu poboru opłat na autostradach wkrótce zostanie wymieniona na inny system. Nielubiane przez kierowców bramki, generujące ogromne korki i zaprzeczające idei szybkiego przemieszczania się autostradą znikną w 2018 roku.  

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl