Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Samolot zasilany słońcem poleci dookoła świata

13 kwietnia 2014, 08:30

Solar Impulse 2, czyli kolejne wcielenie w pełni zasilanego promieniami słońca samolotu, właśnie został zaprezentowany w Payerne w Szwajcarii. Bertrand Piccard oraz André Borschberg udoskonalili rewolucyjny samolot, by można było nim odbyć lot dookoła świata.

thumbnail

Land Rover i technologia widzenia przez maskę

10 kwietnia 2014, 07:15

Każdy z nas lubi nowinki technologiczne, szczególnie te, które w znaczący sposób ułatwiają nam życie i zwiększają nasze bezpieczeństwo. Popularna ostatnio technologia rozszerzonej rzeczywistości, śmiało wkracza także do świata motoryzacji.

thumbnail

Kontrowersyjny system identyfikacji ludzi

5 kwietnia 2014, 08:50

Nie ulega wątpliwości, że żyjemy w czasach totalnej inwigilacji. Inteligentne systemy miejskiego monitoringu widzą wszystko to, co znajdzie się w polu widzenia kamer. Obserwują przechodniów i kierowców, gromadząc dane na temat ich miejsca pobytu, wyglądu, zachowania, modelu i marki samochodu, którym się przemieszczają.

thumbnail

Szalone pomysły na naprawę samochodu

3 kwietnia 2014, 06:23

Większość szczęśliwych posiadaczy samochodów, po różnych stłuczkach lub awariach, korzysta z usług specjalistów, którzy w sposób profesjonalny potrafią przywrócić stan ich samochodu do sprzed przykrych wydarzeń. Jednak są na świecie prawdziwi MacGyver'owie...

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl