Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Volvo bierze na siebie odpowiedzialność za autonomiczne pojazdy

Dzisiaj, 08:00

Wprowadzenie na drogi autonomicznych pojazdów zmusza nas do rozstrzygnięcia kwestii odpowiedzialności - bo kto ma ją ponieść? Volvo ma prostą odpowiedź - będzie to zawsze producent, a żeby ludzie mogli zaufać autonomicznym samochodom wszyscy pozostali gracze na rynku również muszą się pod tym podpisać.

thumbnail

Kolejni producenci w aferze spalinowej

11 października 2015, 00:01

Skandal spalinowy Volkswagena zatacza coraz szersze kręgi, bo okazuje się, że nie tylko samochody z tej grupy emitowały więcej szkodliwych substancji niż dopuszczają normy. Chodzić może także o auta z silnikami diesla sprzedawane przez firmy Mercedes-Benz, Honda, Mazda i Mitsubishi - firmy te jednak nie oszukiwały regulatorów wprost.

thumbnail

Świetny spot promujący bezpieczeństwo na drogach

9 października 2015, 08:45

Niestety, często kampanie społeczne realizowane ze środków publicznych spotykają się z krytycznymi opiniami społeczeństwa i nie odnoszą takiego sukcesu, jaki powinny. Z najnowszą akcją Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego jest zupełnie inaczej...

thumbnail

Działający, elektryczny Lexus z kartonu

9 października 2015, 08:00

Lexus postanowił ostatnio uczynić elektryczne samochody jeszcze bardziej ekologicznymi i stworzył Origami Car - w pełni funkcjonalnego, elektrycznego sedana, którego nadwozie, wnętrze, a nawet koła zostały wykonane z kartonu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl