Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Musk: prowadzimy najgłupszy eksperyment w historii

Dzisiaj, 00:01

Elonowi Muskowi, który jest przede wszystkim bardzo skutecznym biznesmenem, nie jest obojętny los ludzkości, co podkreśla on niemal na każdym kroku. Teraz pierwowzór filmowego Iron Mana chcąc poruszyć naszą wyobraźnię twierdzi, że robimy z naszą własną planetą najgłupszy eksperyment w historii.

thumbnail

Clarkson wyjdzie najlepiej na wyrzuceniu z BBC

Wczoraj, 08:00

Wszyscy doskonale pamiętają historię końca Top Gear - Jeremy Clarkson został wyrzucony z BBC za uderzenie jednego z producentów. Jednak okazuje się, że doskonale zarabiający, telewizyjny gwiazdor wyjdzie na tym doskonale - będzie on zarabiał jeszcze więcej, co jest wynikiem tego, że bili się o niego praktycznie wszyscy najwięksi gracze na rynku. W tym Apple.

thumbnail

Google ostrzeże o dziurach w drodze

1 września 2015, 09:35

Pomimo znacznej poprawy sytuacji w ostatnich latach, nasze drogi wciąż nie mogą się pochwalić najlepszą opinią. Główną zmorą wydają się dziury, które stanowią czynnik skutecznie skracający żywotność naszych aut, jednak być może już niedługo uda się nieco zaradzić na ten problem, a przynajmniej na to wskazuje ostatni wniosek patentowy Google.

thumbnail

W ciągu 10 lat wszystkie BMW będą elektryczne

31 sierpnia 2015, 00:05

Grupa BMW poinformowała właśnie oficjalnie o bezprecedensowym na rynku samochodowym ruchu. Już w ciągu 10 lat niemiecki producent chce aby wszystkie jego auta były elektryczne.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl