Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Comic Con: samochód wjechał w grupę zombie

29 lipca 2014, 01:44

Jedną z tradycji Comic Conu w San Diego jest doroczny ZombieWalk - pochód przez miasto grupy ludzi przebranych za nieumarłych. Do tej pory, przez 7 lat z rzędu impreza przebiegała spokojnie, ale w tym roku doszło do dość poważnego incydentu - samochód wjechał w grupę zombie, która go zaatakowała. A oto nagranie z tego zdarzenia.

thumbnail

Zderzenie roweru z samochodem z POV

25 lipca 2014, 08:15

Jeżdzenie na rowerze, po mieście i to z dużymi prędkościami, nie jest bezpieczne. O tym, w bardzo niemiły sposób, mógł przekonać się ostatnio pewien mieszkaniec Londynu. Podczas przejażdżki nie zdołał zatrzymać roweru, przed skręcającym gwałtownie i przecinającym mu drogę samochodem.

thumbnail

Niezwykły crash test Smarta i Mercedesa

23 lipca 2014, 08:15

Specjaliści z Daimlera przygotowali niezwykły test zderzeniowy, w którym naprzeciw siebie znalazły się samochody z różnych światów, a mianowicie najnowszy Smart ForTwo oraz Mercedes klasy S. Nowe wcielenie typowo miejskiego samochodzika cechuje się...

thumbnail

Autonomiczne pojazdy groźne dla środowiska

22 lipca 2014, 08:35

Wraz z rozwojem technologii, nasze życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Jednak, jak w każdej dziedzinie życia, nowe technologie mają zarówno swoje plusy, jak i minusy. To dotyczy również samochodów autonomicznych, nad którymi intensywnie pracuje wiele koncernów, w tym także Google.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl