Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Musk: autonomiczne samochody najwyższym priorytetem

Wczoraj, 08:00

Tesla Motors udostępniła w tym roku swoim klientom tryb Autopilot, który określić można mianem półautonomicznego - samochód jest w stanie w niektórych sytuacjach przejąć kontrolę nad kierownicą ale i tak musi go nadzorować człowiek. Teraz Elon Musk ogłosił, że kolejnym priorytetem jest dla niego osiągnięcie pełnej autonomii.

thumbnail

Bosch prześwietlany w sprawie oszustwa Volkswagena

25 listopada 2015, 14:58

Volkswagen już nie jest jedyną firmą na celowniku Departamentu Sprawiedliwości USA. Śledczy tej instytucji wzięli właśnie na celownik koncern Bosch, odpowiedzialny za dostarczanie podzespołów, które posłużyły VW do oszukiwania poziomu emisji spalin.

thumbnail

Chiny zbudują nam elektrownię na tor

25 listopada 2015, 10:23

Państwo Środka rozwija się w szybkim tempie, a najnowsze technologie opracowywane przez chińskich naukowców coraz częściej doceniane są na arenie światowej. W ubiegły poniedziałek i wtorek Chiny odwiedził prezydent Polski, Andrzej Duda...

thumbnail

Piorun uderza w samochód i...

24 listopada 2015, 10:00

W sieci pojawił się filmik, który pokazuje moment uderzenia pioruna w samochód osobowy. Choć jest to bardzo rzadkie zjawisko, to jednak potrafi przyprawić naocznych świadków o ból głowy. Co dzieje się wówczas z samochodem i jego kierowcą? Zobaczmy.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl