Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

miniatura

Widok zza kierownicy autonomicznego pojazdu sportowego DevBot

Wczoraj, 10:29

Pojazdy autonomiczne to niewątpliwie przyszłość motoryzacji. Technologie te są coraz bardziej zaawansowane i lepiej radzą sobie na miejskich drogach, niż żywi kierowcy. Za chwilę będziecie mogli zobaczyć, jak...

miniatura

Już niedługo sygnalizacja świetlna trafi do lamusa?

19 czerwca 2017, 20:38

Sygnalizacja świetlna na drogach jest nie tylko powodem nerwów dla kierowców zmuszonych do czekania na zmianę świateł lub też stojących w wywołanych przez nią korkach - nie jest to także rozwiązanie najbezpieczniejsze. Ale już niedługo może ona trafić do lamusa.

miniatura

Inteligentna opona przyszłości od Michelina

18 czerwca 2017, 10:15

Firma Michelin zaprezentowała swoją wizję opony przyszłości, która powstała z materiałów biodegradowalnych i pochodzących z recyklingu. Do jej produkcji wykorzystano odpadki, takie jak: papier, plastik, puszki, zużyte części elektroniczne i resztki żywnościowe...

miniatura

Miły klakson domowej roboty

15 czerwca 2017, 17:30

Klaksony montowane fabrycznie w samochodach mają tylko jeden tryb pracy - zazwyczaj brzmi on dość agresywnie, co jest nieco niezręczne, gdy chcielibyśmy tylko komuś uprzejmie zwrócić uwagę na drodze. Dlatego Mark Rober postanowił dokonać w swoim samochodzie drobnych zmian. Efekt? Rewelacyjny - zobaczcie tylko reakcje przechodniów.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl