Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Wymiana kół podczas jazdy

22 kwietnia 2014, 07:00

Zespoły F1 biją cały czas rekordy w szybkości zmiany kół w bolidach dzięki czemu kierowcy muszą w pit stopach spędzać coraz mniej czasu. Jak udowadnia nam jednak grupa młodych Saudyjczyków - do zmiany opon wcale nie trzeba się zatrzymywać. Czyste szaleństwo.

thumbnail

DARPA buduje niewidzialny motocykl

19 kwietnia 2014, 08:21

Amerykańska Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych (DARPA), wraz z firmami specjalizującymi się w rozwijaniu technologii dla jednośladów, przygotowuje prototyp motocykla, który z złożenia ma być niezwykle cichy i niewykrywalny dla radarów.

thumbnail

BloodHound SSC - 1600 km/h na kołach

18 kwietnia 2014, 07:45

Czy BloodHound SSC osiągnie miano najszybszego pojazdu kołowego świata i, tym samym, stanie się szybszy od pocisku wystrzelonego z pistoletu? Nie wiadomo, ale taki jest plan. Konstruktorzy planują osiągnięcie prędkości 1609 km/h.

thumbnail

Mustang na szczycie Empire State Building

18 kwietnia 2014, 00:05

Ford, z okazji 50-lecia wypuszczenia na rynek pierwszego Mustanga, zorganizował promocję nowego modelu taką samą jak pół wieku temu - umieścił swój samochód na tarasie widokowym na 86 piętrze Empire State Building w Nowym Jorku. A żeby to zrobić musiał go rozłożyć na małe kawałki i z powrotem złożyć, już na górze.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl