Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Uber właśnie rozpoczął działalność w Polsce

Wczoraj, 09:07

Uber już działa w Polsce! Blady strach padł więc na taksówkarzy, którzy mogą zwyczajnie stracić klientów, a w dłuższej perspektywie czasu, odejść do lamusa. Czym jest Uber? Otóż łączy on osoby szukające transportu z kierowcami, którzy znajdują się w danej okolicy. Całą usługą możemy zarządzać z poziomu smartfona...

thumbnail

Autonomiczne samochody wywołają deficyt organów?

Wczoraj, 07:30

Główną przewagą autonomicznych - nie wymagających kierowcy - samochodów ma być zwiększone bezpieczeństwo podróży. Futuryści jednak zwracają uwagę na zagrożenie jakie to ze sobą niesie - zacznie wszędzie brakować organów do transplantacji.

thumbnail

Skully AR-1 - kask motocyklowy XXI wieku

15 sierpnia 2014, 00:03

Dr Marcus Weller jako zapalony motocyklista był uczestnikiem paru wypadków dlatego wymyślił on kask nazwany Skully AR-1, który wykorzystuje najnowsze technologie aby poprzez rozszerzoną rzeczywistość zapewnić miłośnikom jednośladów nieco wyższy poziom bezpieczeństwa, ale nie tylko.

thumbnail

Widok z trzeciej osoby podczas jazdy samochodem

13 sierpnia 2014, 00:03

Jeśli marzyliście zawsze o tym aby móc w prawdziwym życiu zmienić widok na obraz z trzeciej osoby to powstało w końcu coś takiego. YouTuber Tom Scott zabrał ostatnio na zamknięty tor swojego kolegę, wsadził mu na głowę hełm wirtualnej rzeczywistości i posadził za kółkiem. Obraz do hełmu dostarczany był z drona latającego nad autem.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl