Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Mobilny billboard doprowadził do 517 wypadków

18 października 2014, 00:03

W tym tygodniu w Moskwie jedna z tamtejszych agencji reklamowych wypuściła na ulice 30 ciężarówek z billboardem jaki widzicie na zdjęciu przedstawiającym kobiece piersi z hasłem "Przyciągają". Już pierwszego dnia doprowadziły one do 517 kolizji drogowych.

thumbnail

IBM sprawdzi jakość powietrza w Polsce

14 października 2014, 10:32

IBM, komputerowy gigant, na zlecenie GoGreen Technologies, firmy zajmującej się "zielonymi" technologiami, sprawdzi jakim powietrzem oddychają Polacy. Wyniki mogą się okazać zatrważające, bo na skutek smogu rocznie może umierać tysiące ludzi...

thumbnail

Oto nowe pociągi londyńskiego metra

13 października 2014, 07:30

Jeśli jesteście ciekawi jak londyńskie metro prezentować się będzie za 8 lat to macie taką możliwość - Transport of London zaprezentował właśnie składy, które pojawią się na torach pod stolicą Anglii w roku 2022. Zgodnie z najnowszą modą pociągi te są bez kierowcy (motorniczego).

thumbnail

Oszukali przeznaczenie na rajdzie Valle d'Aosta

7 października 2014, 08:28

Po obejrzeniu poniższego nagrania z wypadku jednego z samochodów uczestniczących w rajdzie Jolly Rally Valle d'Aosta 2014, który odbył się we Włoszech, będziecie w sporym szoku. Film ten powinien stać się też przestrogą dla wszystkich fanów wyścigów...

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl