Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Bolid F1 i latająca ciężarówka od Renault

26 listopada 2014, 09:16

Kilka dni temu zakończył się sezon F1. Z tej okazji zespół Lotus F1 Team postanowił nieco zaszaleć, udowadniając, że ich ciężarówka, jaką jest Renault Magnum, potrafi latać! Brytyjsko-francuski zespół przygotował niesamowity i trochę przerażający film, na którym możecie zobaczyć...

thumbnail

Pierwszy autobus na biometan na ulicach UK

26 listopada 2014, 07:00

Na ulice Bristolu wyjechał ostatnio pierwszy Bio-Bus - autobus, w którym za paliwo służy biometan odzyskiwany w procesie trawienia beztlenowego z odchodów i wyrzucanych przez mieszkańców miasta resztek jedzenia.

thumbnail

BMW z rozszerzoną rzeczywistością

25 listopada 2014, 09:10

Wszyscy przyznamy, że najnowsze technologie pomagają nam zwiększyć interakcję z ludźmi i rożnymi przedmiotami, dzięki czemu znacząco ułatwiają i uprzyjemniają nam codzienne życie. Elektroniczne gadżety coraz częściej znajdują zastosowanie także w przemyśle...

thumbnail

Tony Hawk testuje deskolotkę

19 listopada 2014, 08:00

Pod koniec października firma Arx Pax zaprezentowała pierwszą działającą deskolotkę nazwaną Hendo Hover, która wykorzystuje oryginalną technologię MFA (Magnetic Field Architecture), dzięki której deska unosi się kilka centymetrów nad metalowym podłożem. Ostatnio w swoje ręce dostał ją Tony Hawk.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl