Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Oto człowiek stworzony do wypadków samochodowych

Wczoraj, 07:00

Ma na imię Graham i jest dziełem speców od wypadków drogowych, artystów i chirurgów, którzy wspólnie na zlecenie australijskiej rządowej agencji Transport Accident Commission aby pokazać nam, że człowiek nie został stworzony z myślą o wypadkach drogowych. Graham z kolei został.

thumbnail

Musk ujawnia drugą część swego planu

22 lipca 2016, 00:29

Pierwsza część wielkiego planu Elona Muska odmienia właśnie rynek motoryzacyjny na zawsze, a zgodnie z tym co pisaliśmy parę dni temu, dziś zaprezentował on jego kolejny etap. Co nas zatem czeka w przyszłości?

thumbnail

Autonomiczny autobus na ulicach Amsterdamu

21 lipca 2016, 08:00

Tesla Motors czy Google pracują nad autonomicznymi samochodami, jednak prawdziwą rewolucję dać ma nam autonomizacja ciężarówek i autobusów. A pierwszy autobus bez kierowcy wyjechał właśnie na ulice Amsterdamu.

thumbnail

Autonomiczne pojazdy pozabijają nas...

20 lipca 2016, 11:20

Obecnie każdy liczący się koncern samochodowy pracuje nad półautonomicznymi funkcjami w swoich samochodach, gdyż to przyszłość światowej motoryzacji. Niestety, wiele badań pokazuje, że ludzie kompletnie nie radzą sobie z ich opanowaniem i w trakcie jazdy podejmują katastrofalne....

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl