Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Ekstra premia dla każdego pracownika Porsche

Dzisiaj, 17:30

Porsche zarejestrowało w zeszłym roku doskonałe wyniki finansowe, czego efekt odczuć ma każdy pracownik tej firmy - niezależnie od tego czy jest to manager wysokiego szczebla, pracownik stołówki czy ekipy sprzątającej. Każdy bez wyjątku otrzymać ma premię w takiej samej, symbolicznej wysokości - 9111 euro.

thumbnail

Tesla Model 3 da nam nadludzką ochronę

Wczoraj, 21:25

Model 3 Tesli ma być przełomowy - ma to być samochód, który ma umożliwić amerykańskiemu producentowi wypłynięcie na szersze wody i zdobycie większego udziału w rynku poprzez trafienie do masowego konsumenta. Ale nie tylko cena ma być zaletą tego auta - według najnowszych zapowiedzi analityków, auto to ma nam dać "nadludzką ochronę".

thumbnail

Hum Rider, czyli już nigdy nie musisz stać w korkach

22 marca 2017, 22:48

Choć są ludzie, którzy lubią jeździć samochodem, to stać w korkach nie lubi chyba nikt. Ale teraz nie będzie nawet takiej potrzeby, a to dzięki modyfikacji nazwanej Hum Rider - wyposażony w nią samochód jest po prostu wynoszony ponad resztę miejskiego ruchu i może sobie przejechać górą, ponad głowami innych uczestników ruchu.

thumbnail

Oto piękny polski samochód elektryczny

22 marca 2017, 14:03

FSE 01 to pierwszy gotowy do jazdy samochód o napędzie elektrycznym, który został wyprodukowany w Fabryce Samochodów Elektrycznych w Bielsku Białej. Powstał on na ramie produkowanego w Tychach Fiata 500, ale znacząco się od niego różni...

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl