Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

thumbnail

Maglev bije własny rekord prędkości

Dzisiaj, 00:03

Central Japan Railway Company ogłosiło właśnie, że jej unoszący się na magnetycznej poduszce pociąg maglev pobił swój własny, ustanowiony 12 lat temu rekord świata w prędkości rozpędzając się do zawrotnych 590 kilometrów na godzinę.

thumbnail

Dziwna lawina pochłonęła drogę w Rosji

Wczoraj, 08:15

W Rosji doszło do ciekawego zjawiska. Na amatorskim nagraniu, wykonanym przez ryzykanta, zobaczyć możemy lawinę, która powoli, ale sukcesywnie, pochłania drogę. Lawina ziemno-błotna zeszła prawdopodobnie z pobliskich wzgórz, a następnie wypchnęła na drogę...

thumbnail

W Anglii testują towarowe metro

19 kwietnia 2015, 08:00

Choćbyśmy przesiedli się wszyscy na rowery to w miastach powietrze nadal będzie zanieczyszczone przez ciężarówki rozwożące po nim towary. Dlatego Northampton w środkowej Anglii ma zamiar przetestować system, który ciężarówki ma zastąpić - to sieć podziemnych, magnetycznych wózków.

thumbnail

Segway należy do Chińczyków

18 kwietnia 2015, 08:00

Znany wynalazca Dean Kamen 14 lat temu zaprezentował nam Segwaya - dziwny, balansujący na dwóch umieszczonych na jednej osi kołach skuter, który miał odmienić oblicze transportu. Dziś możemy stwierdzić, że sztuka ta mu się nie udała, ale i tak był to całkiem udany, kasowy produkt. A od dziś Segway jest w rękach Chińczyków.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl