Nasze prognozy

Prognoza godzinowa

Planujesz sobie dzień i nie chcesz żeby pogoda w czymkolwiek Ci przeszkodziła? Jako jedyni w Polsce mamy dla Ciebie prognozę pogody na każdą kolejną godzinę. Już nic Cię nie zaskoczy.

Prognoza 16-dniowa

Tylko u nas bardzo szczegółowa prognoza pogody na następne 16 dni dla tysięcy miejscowości w Polsce. Sprawdź czy pogoda będzie Ci sprzyjać podczas letnich wakacji i kiedy może Cię zaskoczyć.

Prognoza dla plażowiczów

Jeśli wybierasz się na plażę, mamy dla Ciebie specjalną prognozę pogody. Dzięki niej dowiesz się jak duże jest promieniowanie ultrafioletowe, jak szybko się opalisz, jaką temperaturę ma woda morska i kiedy kąpiel słoneczną przerwie deszcz.

Prognoza dla rolników

Jeśli martwisz się o swoje uprawy i chcesz zapewnić im maksymalną ochronę przed groźną pogodą, to mamy dla Ciebie jedyną w swym rodzaju prognozę pogody dla rolników. Z nami zaplanujesz prace na polu i zadbasz o dobre zbiory.

Prognoza dla kierowców

Wybierasz się w drogę i nie wiesz co Cię może spotkać? Dzięki naszej prognozie dla kierowców, przemierzając Polskę czy też zmierzając do pracy lub szkoły, zawsze będziesz dobrze poinformowany o warunkach drogowych.

Prognoza dla alergików

Jesteś alergikiem? Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie prognozę pogody. Sprawdź co i kiedy będzie pylić. Z naszą bardzo szczegółową prognozą życie stanie się znacznie łatwiejsze.

Prognoza dla biegaczy

Uprawiasz poranny albo wieczorny jogging? Lubisz sobie pobiegać? Z myślą o Tobie stworzyliśmy prognozę dla biegaczy. Jeśli chcesz sobie pobiegać, to z naszą prognozą zaplanujesz kiedy.

Prognoza dla astronomów

Jesteś łowcą zjawisk astronomicznych i często patrzysz w niebo? Czy pogoda przeszkadza Ci w obserwacjach? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną prognozę, która pomoże w wybraniu najlepszego czasu na podziwianie planet i gwiazd.

Prognoza narciarzy

Specjalnie dla wszystkich amatorów sportów zimowych wprowadziliśmy nowy dział w całości poświęcony pogodzie w górach. Teraz wybierając się na stoki będziecie pewni, że pogoda nigdy Was nie zaskoczy.