Nowości na TwojaPogoda.pl

Prognoza pogody dla biegaczy

26 kwietnia 2011, 14:10

Uprawiasz poranny albo wieczorny jogging? Lubisz sobie pobiegać? Z myślą o Tobie stworzyliśmy prognozę dla biegaczy. Jeśli chcesz sobie pobiegać, to z naszą prognozą zaplanujesz kiedy.

Prognoza pogody dla astronomów

15 kwietnia 2011, 09:25

Jesteś łowcą zjawisk astronomicznych i często patrzysz w niebo? Czy pogoda przeszkadza Ci w obserwacjach? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną prognozę, która pomoże w wybraniu najlepszego czasu na podziwianie planet i gwiazd.

Prognoza pogody na każdą godzinę

12 kwietnia 2011, 20:24

Planujesz sobie dzień i nie chcesz żeby pogoda w czymkolwiek Ci przeszkodziła? Jako jedyni w Polsce mamy dla Ciebie prognozę pogody na każdą kolejną godzinę. Już nic Cię nie zaskoczy.

Co może nam zagrozić?

9 kwietnia 2011, 06:11

Zjawiska atmosferyczne mogą stanowić dla nas zagrożenie, gdy zaczynają wpływać na nasze życie. Dzięki nowej funkcjonalności możecie sprawdzić gdzie w Polsce grozi powódź, susza czy też upał.

Kalendarium każdego dnia

29 marca 2011, 09:39

Dzięki kalendarium z łatwością można dowiedzieć się kto dzisiaj obchodzi imieniny, kiedy wzejdzie i zajdzie Słońce i Księżyc oraz kiedy skończy się ten rok.

Prognoza pogody dla kierowców

26 marca 2011, 01:20

Wybierasz się w drogę i nie wiesz co Cię może spotkać? Dzięki naszej prognozie dla kierowców, przemierzając Polskę czy też zmierzając do pracy lub szkoły, zawsze będziesz dobrze poinformowany o warunkach drogowych.

Nowa mapa pogody dla Polski i świata

3 marca 2011, 18:04

Udoskonaliliśmy mapę pogody dla Polski i świata. Po tym, jak umieściliśmy w niej dymki z informacją o stanie pogody w całej Polsce, teraz dodaliśmy także światowe miasta. Pogoda nigdzie Cię nie zaskoczy.

Niezbędnik z pogodą dla Twojego miasta

27 lutego 2011, 18:21

Wciąż rozbudowujemy niezbędnik, czyli stały charakterystyczny element strony głównej i każdej podstrony w serwisie. Dodaliśmy do niego mapkę pogody i możliwość zapamiętania Twojej miejscowości.

Prognoza pogody dla narciarzy

10 lutego 2011, 12:01

Specjalnie dla wszystkich amatorów sportów zimowych wprowadziliśmy nowy dział w całości poświęcony pogodzie w górach. Teraz wybierając się na stoki będziecie pewni, że pogoda nigdy Was nie zaskoczy.