Konkursy

Wygraj mapę Pobrzeża Bałtyku

26 września 2011, 11:04

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym jesiennym konkursie. Tym razem wystarczy wysłać ciekawe ujęcia z bałtyckich plaż, aby wygrać laminowaną mapę Pobrzeża Bałtyku.

Wyniki konkursu "wczesna jesień"

12 września 2011, 22:04

Czas na rozwiązanie naszego powakacyjnego konkursu. Tym razem wystarczyło wysłać swoje zdjęcia krajobrazów wczesnej jesieni, aby wygrać nowoczesny atlas samochodowy w sam raz na jesienne wojaże.

Wygraj nowoczesny atlas samochodowy

1 września 2011, 10:07

Zapraszamy do wzięcia udziału w powakacyjnym konkursie. Tym razem wystarczy wysłać swoje zdjęcia krajobrazów wczesnej jesieni, aby wygrać nowoczesny atlas samochodowy w sam raz na jesienne wojaże.

Kto wygrał symulator rolniczy?

8 sierpnia 2011, 20:58

Czas na rozwiązanie konkursu w którym nagrodą był profesjonalny symulator gospodarstwa rolnego na licencji firmy Class, czołowego producenta maszyn rolniczych.

Wygraj symulator gosp. rolnego

25 lipca 2011, 09:12

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem do rozdania mamy profesjonalny symulator gospodarstwa rolnego na licencji firmy Class, czołowego producenta maszyn rolniczych.

Wyniki konkursu na zdjęcie z drogą

5 lipca 2011, 22:57

Pora na rozwiązanie pierwszego konkursu letniego. Tym razem wystarczyło wysłać swoje zdjęcia krajobrazów z drogą w tle, aby wygrać nowoczesny atlas samochodowy w sam raz na letnie wojaże.

Wygraj nowoczesny atlas samochodowy

21 czerwca 2011, 21:31

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie letnim. Tym razem wystarczy wysłać swoje zdjęcia krajobrazów z drogą w tle, aby wygrać nowoczesny atlas samochodowy w sam raz na letnie wojaże.

Wyniki konkursu na ciekawe artykuły

30 maja 2011, 11:49

Czas na rozwiązanie konkursu w którym prosiliśmy Was o nadsyłanie swoich artykułów dotyczących zjawisk pogodowych, których byliście świadkami. Główną nagrodą był fantastyczny album fotograficzny "Polska jest niezwykła", opublikowany przez wydawnictwo DEMART. Oto zwycięzcy.

Napisz artykuł, wygraj album foto

12 maja 2011, 09:07

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Tym razem prosimy Was o nadsyłanie swoich artykułów dotyczących zjawisk pogodowych, których byliście świadkami. Do wygrania fantastyczny album fotograficzny "Polska jest niezwykła".

Zwycięzcy konkursu astronomicznego

27 kwietnia 2011, 15:08

Czas na rozwiązanie konkursu astronomicznego w którym główną nagrodą była skłaniającą do głębszego zamyślenia książka "Kosmos mój prywatny", opublikowana przez wydawnictwo RADWAN.

Ogłaszamy konkurs astronomiczny

18 kwietnia 2011, 13:19

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie astronomicznym. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, aby wygrać skłaniającą do głębszego zamyślenia książkę "Kosmos mój prywatny".

Konkurs wiosenny rozwiązany

4 kwietnia 2011, 00:01

Czas na rozwiązanie konkursu wiosennego w którym główną nagrodą był fantastyczny fascynujący bogato ilustrowany turystyczny atlas samochodowy z opisem miejsc uznanych za niezwykłe "Polska Niezwykła", opublikowany przez wydawnictwo DEMART. Oto zwycięzca i jego fotografia.

Wygraj przewodnik turystyczny

26 marca 2011, 00:36

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiosennym. Tym razem wystarczy wysłać swoje zdjęcia pierwszych akcentów wiosny, aby wygrać fascynujący bogato ilustrowany turystyczny atlas samochodowy z opisem miejsc uznanych za niezwykłe.

Rozwiązanie zimowego konkursu

16 lutego 2011, 13:00

Czas na rozwiązanie konkursu zimowego w którym główną nagrodą był fantastyczny poradnik "Zimowa Polska Niezwykła", opublikowany przez wydawnictwo DEMART. Oto zwycięzcy i ich fotografie.

Konkurs: Wygraj zimowy przewodnik!

8 lutego 2011, 06:05

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie zimowym. Tym razem wystarczy wysłać swoje zdjęcia zimowych krajobrazów, aby wygrać fascynujący przewodnik po zimowych kurortach i miejscach, które trzeba koniecznie odwiedzić o tej porze roku.