15 lutego 2017, 08:19

Bez wody nie ma życia. Poznaj nowe fakty na jej temat

Bez wody nie ma życia

Zobacz też inne galerie

miniatura

Najbardziej niesamowite fakty o Wszechświecie

Wczoraj, 10:07

Według najbardziej prawdopodobnych teorii wszystko zaczęło się od Wielkiego Wybuchu około 13,8 miliarda lat temu (Ziemia liczy sobie 4,5 miliarda lat), lecz obserwowalny wszechświat ma obecnie średnicę 46 miliardów lat świetlnych. Paradoks? Niekoniecznie, bowiem w XX wieku ustalono, że Wszechświat, jako sama przestrzeń, rozszerza się.   Niestety nie możemy, przynajmniej w chwili obecnej, dowiedzieć się co jest na krańcu wszechświata i czy w ogóle jest on skończony. Prędkość jego rozszerzania się nie

miniatura

Prognoza sezonowa: Jaka dalej będzie wiosna, a jakie lato?

12 kwietnia 2017, 10:38

Jaka będzie dalsza część wiosny? Ciepła i słoneczna, a może chłodna i mokra? Czy lato nas wygrzeje i czy rolnicy powinni się obawiać suszy? A co czeka nas jesienią? Czy lato przedłuży się, czy szybko przyjdzie plucha? Odpowiedzi znajdziecie na kolejnych stronach naszej prognozy.

miniatura

Jedno miejsce w różnych porach roku. Zobacz zdjęcia

11 kwietnia 2017, 09:30

Wiosna, lato, jesień, a może zima? Która pora roku jest piękniejsza? Każda jest inna, każda ma swój urok. Zobaczcie to samo miejsce w różnych porach roku. Wybierzcie, które zdjęcie porównawcze podoba Wam się bardziej.

miniatura

Znajome kształty w formujących się chmurach

6 kwietnia 2017, 08:43

Pewnie wiele razy dopatrzyliście się w formujących się chmurach znajomych kształtów. Chmury mają tę właściwość, że mogą przybrać każdy kształt, nawet ten najbardziej dziwaczny. Argentyński artysta Martín Feijoó, postanowił swoje kłębiaste fantazje "ubrać" w malowidła, których obejrzenie z pewnością poprawi Wam humor i wprowadzi do Wszego życia nutkę świata bajki. Galeria zatytułowana "Kształtowanie chmur", powstała podczas pobytu Martína w Meksyku, a pomysł zrodził się już w jego dzieciństwie, gdy rodzice m

miniatura

Bez wody nie ma życia. Poznaj nowe fakty na jej temat

15 lutego 2017, 08:19

Bez wody nie ma życia i wszyscy się o tym przekonujemy każdego dnia, gdy sięgamy po szklankę życiodajnego napoju. Choć wydaje się, że o wodzie wiemy już wszystko, to jednak z odmętów sieci wygrzebaliśmy niesamowite fakty, o których nawet nie mieliście pojęcia. Opowiemy Wam o nich na kolejnych stronach galerii.