15 lutego 2017, 08:19

Bez wody nie ma życia. Poznaj nowe fakty na jej temat

Bez wody nie ma życia

Zobacz też inne galerie

thumbnail

Bez wody nie ma życia. Poznaj nowe fakty na jej temat

15 lutego 2017, 08:19

Bez wody nie ma życia i wszyscy się o tym przekonujemy każdego dnia, gdy sięgamy po szklankę życiodajnego napoju. Choć wydaje się, że o wodzie wiemy już wszystko, to jednak z odmętów sieci wygrzebaliśmy niesamowite fakty, o których nawet nie mieliście pojęcia. Opowiemy Wam o nich na kolejnych stronach galerii.

thumbnail

Wiosna nadejdzie wyjątkowo wcześnie, a lato nas zaskoczy

25 stycznia 2017, 09:16

Jaka będzie końcówka zimy? Łagodna, a może bardzo sroga? Czy wiosna znów przyjdzie wyjątkowo wcześnie? Czy lato nas wygrzeje i czy rolnicy powinni się obawiać suszy? Odpowiedzi znajdziecie na kolejnych stronach naszej prognozy sezonowej.

thumbnail

Historyczne zdjęcia prawdziwej zimy w polskich miastach

22 stycznia 2017, 08:36

Zimy z prawdziwego zdarzenia są już przeszłością i możemy je podziwiać tylko na zdjęciach? Czy aby na pewno? Zobaczcie, jak wyglądały srogie i śnieżne zimy na tle ostatnich kilkudziesięciu lat na zdjęciach, które przesłali nam czytelnicy. Prześlijcie też swoje: redakcja@twojapogoda.pl

thumbnail

Najpiękniejsze parki narodowe w Stanach Zjednoczonych

14 stycznia 2017, 08:02

Żyjemy na przepięknej planecie, obfitującej w zapierające dech w piersi krajobrazy i zamieszkiwanej przez niezwykłe zwierzęta. Wystarczy raz w tygodniu wyjechać za miasto, pobyć choć przez chwilę na łonie natury, a już odczujemy pozytywne skutki jej oddziaływania na nasze codzienne życie. Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam niesamowite fotki najpiękniejszych parków narodowych Stanów Zjednoczonych, które rozsiane są po różnych uroczych zakątkach naszej planety.

thumbnail

Oto zjawiska, które występują zimą, a nic o nich nie wiesz

4 stycznia 2017, 08:00

Mamy zimę, i to nie tylko w kalendarzu. Pora więc przygotować się do tej mroźnej i śnieżnej pory roku zarówno fizycznie, jak i merytorycznie. Dlaczego? Ponieważ większość z nas ma spore kłopoty z odróżnieniem szronu od szadzi, czy też krupy śnieżnej od śniegu ziarnistego i gradu.   Postanowiliśmy poszerzyć Wasze horyzonty, bo być może kiedyś z tego powodu zabłyśniecie obfitą wiedzą na tematy zimowe. Choć z pozoru może się wydać trudne nazywanie poszczególnych zjawisk i określanie przyczyn ich powstaw