Prognoza pogody na jutro

Relacja na żywo

thumbnail

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 21:40

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

thumbnail

Tak wygląda uderzenie pioruna w zwolnionym tempie

Dzisiaj, 08:00

Naukowcom udało się uwiecznić błyskawicę za pomocą tzw. szybkiej kamery, która pozwoliła prześledzić, jak powstaje to zjawisko w dużym spowolnieniu, klatka po klatce. Po raz pierwszy możemy zobaczyć to, co dotąd było niewidoczne gołym okiem.

thumbnail

Z każdym dniem susza jest coraz poważniejsza

Wczoraj, 11:06

Wysokie temperatury i znikome sumy opadów sprzyjają wysychaniu gleby i upraw. Tymczasem z dnia na dzień będzie coraz cieplej, a deszcze pojawiać się będą jedynie lokalne. Gdzie sytuacja związana z suszą jest najpoważniejsza i czy jest szansa na poprawę?

thumbnail

Zobacz zdjęcia z wiosny w pięknych polskich ogrodach

Wczoraj, 08:00

Gdzie można odpocząć od zgiełku miasta, jeśli nie wśród przyrody

thumbnail

Pożar w największej elektrowni słonecznej na świecie

Wczoraj, 07:05

Pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych nie jest tak prostym i bezpiecznym zadaniem, jakby się to wydawało

thumbnail

Oto najbardziej słoneczna wyspa w naszym kraju

25 maja 2016, 10:12

Polska może się pochwalić dwiema wyspami, i choć nie leżą one w tropikach, to jednak przyciągają turystów swoim niezwykłym pięknem i... Słońcem. Okazuje się bowiem, że wyspa Uznam, jest najbardziej słonecznym miejscem w Polsce.

thumbnail

Eskimosi mogą nie przetrwać tempa zmian klimatu

25 maja 2016, 08:36

Arktyka jest obecnie najszybciej ocieplającym się regionem na świecie. Mieszkańcy Alaski czy rosyjskiej tundry mówią, że tak łagodnej zimy jeszcze nie przeżyli. Czy lada chwila może nadejść klimatyczny kataklizm dla miejscowej ludności?