Prognoza pogody na jutro

Sonda pogodowa

Czy na świecie jest coraz więcej anomalii?

Z ostatniej chwili

thumbnail

Relacja na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Dzisiaj, 21:15

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

thumbnail

Jutro o poranku przymrozek. Trzeba będzie skrobać szyby

Dzisiaj, 10:10

Do Polski zaczyna napływać powietrze, które jeszcze kilka dni temu wędrowało nad Arktyką. Temperatura obniża się, a spadnie jeszcze bardziej, bo w środę rano w wielu regionach kraju odnotujemy przymrozki. Kierowcy powinni przyszykować skrobaczki do szyb.

thumbnail

Z samego rana rozpoczęła się jesień. Co nam przyniesie?

Dzisiaj, 09:14

Większość z nas z jej nadejścia się nie cieszy, bo lato mogłoby trwać w nieskończoność. Jednak jesień to nie tylko te mniej przyjemne zjawiska, jak deszcz, ziąb i szaruga, lecz również błękitne niebo i kolorowe liście. Poznajmy jesień z innej perspektywy.

thumbnail

Ranking najbardziej czystych i skażonych miast w Polsce

Dzisiaj, 08:36

Ministerstwo Środowiska opublikowało ranking z którego wynika, które miasta w Polsce mogą się pochwalić najczystszym powietrzem, a mieszkańcy których powinni uważać, bo oddychają groźnymi zanieczyszczeniami. Sprawdź, którą pozycję zajęło Twoje miasto.

thumbnail

Wyglądała jak chmura, ale nią nie była. Czy to UFO?

Dzisiaj, 07:06

Tajemnicze zjawisko obserwowali mieszkańcy nadmorskiego Portsmouth w Wielkiej Brytanii. Pojawił się tam ciemny obiekt, który do złudzenia przypominał latający spodek. Wyjaśnieniem miała być nietypowa chmura, lecz wcale nie jest to takie oczywiste.

thumbnail

System wykrywania planetoid ostro kuleje, a zagrożeń jest wiele

Dzisiaj, 02:01

Stworzony przez NASA system wykrywania planetoid ostro kuleje i jest to bardzo kiepska wiadomość, z punktu widzenia bezpieczeństwa

thumbnail

Przejrzyste panele słoneczne rewolucją w energetyce?

Wczoraj, 10:21

Naukowcy stworzyli w pełni przejrzyste koncentratory słoneczne, które będą w stanie przekształcić