Prognoza pogody na dziś

Relacja na żywo

thumbnail

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

Wczoraj, 22:01

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

thumbnail

22 lata temu mieliśmy "rok bez lata". Kiedy znów się powtórzy?

Wczoraj, 10:18

Widmo "roku bez lata" spędza nam sen z powiek, ponieważ nawet nie chcemy słyszeć o tym, że wyczekiwany przez 12 miesięcy urlop, mógłby zostać zrujnowany przez deszcze i chłody tak, jak miało to miejsce w 1993 roku. Czy w tym sezonie czeka nas powtórka?

thumbnail

Jak unikać porażenia piorunem w górach? Garść wskazówek

Wczoraj, 08:20

Corocznie ktoś ginie lub zostaje ranny w polskich górach na skutek porażenia piorunem. Bardzo wielu turystów nie wie, jak zachować się podczas burzy. Przygotowaliśmy dla Was garść wskazówek, które pomogą zachować bezpieczeństwo na szlaku.

thumbnail

Czy w Polsce burza może przechodzić przez 15 godzin?

Wczoraj, 07:44

Czy my żyjemy w kraju tropikalnym? Z pewnością takie wrażenie mogli w lipcu 2012 roku odnieść mieszkańcy Wrocławia i okolic, ponieważ burze przetaczały się tam przez całe 15 godzin. Jak to się stało, że afrykańskie klimaty zawitały do Polski?

thumbnail

NASA chce zniszczyć planetoidę bronią jądrową

Wczoraj, 07:09

Kosmiczne skały, przemierzające otchłań Układu Słonecznego, są potencjalnymi siewcami zagłady naszej cywilizacji

thumbnail

Prognoza 16-dniowa: Jaka aura w pierwszej połowie lipca?

28 czerwca 2015, 11:11

Nasze prognozy długoterminowe obejmują już pierwszą połowę lipca. Wielu z nas zdecydowało się w tym czasie na urlop. Jednak każdy chce wiedzieć, czy pogoda będzie im sprzyjać. Pora więc sprawdzić czy będzie gorąco i słonecznie, a może...

thumbnail

Szalona pogoda: Ogniste tornado zmorą strażaków

28 czerwca 2015, 09:34

Wystarczy tylko chwila nieuwagi podczas prac na polu uprawnym, aby doprowadzić do powstania ognistego tornada, żywiołu, który spędza sen z powiek strażakom na całym świecie. Dlaczego to zjawisko jest aż tak bardzo niebezpieczne?